Dodaj do ulubionych

Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G ???

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.04, 21:52
Iwona ma na imie.
Obserwuj wątek
    • forman5 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 08.02.04, 22:08
      Zawsze mówiłem że mamy świetne dziewczyny.
      Gratuluję Ci Iwony !
      • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 08.02.04, 22:24
        No to gratuluję, że taką znalazłeś .. Moim zdaniem dużo jest fajnych, ale jak
        szukasz to naprawdę ciężko jest znaleźć ;) .. Gdzie one się "ukrywają" ?
        • Gość: darek Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.04, 22:47
          A czasami sa bardzo blisko nas tylko ich nie dostrzegamy. Więc trzeba sie
          dokładnie rozejrzeć wokół siebie i wierzyć, że sie ja znajdzie. Wiara góry
          przenosi. Nawet te Tarnowskie
          • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 08.02.04, 22:51
            Słuszna uwaga :) Postaram się rozejrzeć
    • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 08.02.04, 23:39
      Gość portalu: darek napisał(a):

> Iwona ma na imie.

HA!
      żeby tylko ta jedna!!
      • ubott.1 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 09.02.04, 22:05
        A jest ich tam jeszcze więcej ? To powiem kolegom.
        • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 09.02.04, 23:21
          ubott.1 napisał:

> A jest ich tam jeszcze więcej ? To powiem kolegom.

sam sprawdź :)
          • ubott.1 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 11.02.04, 23:01
            Ja już jedną znalazłem, wiec nie bardzo mogę szukać innych. Ale skoro jedna
            jest to pewnie jest ich więcej.
            • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 11.02.04, 23:04
              ubott.1 napisał:

> Ja już jedną znalazłem, wiec nie bardzo mogę szukać innych. Ale skoro jedna
              > jest to pewnie jest ich więcej.

ja bym zostal przy obecnej, bo jak sie dowie o innych to... sam wiesz ;)
    • magda_tg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 09:58
      wiemy, wiemy... :-) Mamy wiele fajnych koleżanek, które bezskutecznie szukają
      świetnych mężczyzn:-) I w efekcie wyjeżdżają poza TG, a czasem poza nasz kraj.
      I już mam 2 kochane przyjaciółki daleko od siebie, bo chyba źle szukały:-)
      • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 13:43
        A gdzie można znaleźć te szukające koleżanki :D ??
        • magda_tg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 14:03
          artektg napisał:

> A gdzie można znaleźć te szukające koleżanki :D ??

Jak to gdzie? W TG:-)
          • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 14:05
            HA HA :P
            • Gość: iwcia Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.i / *.i-bud.pl 12.02.04, 21:17
              to nie hehe bo dziewczyny sa fajne tylko chłopakow jakos znalezc fajnych nie
              moga :)
              • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 21:41
                są fajni :))
                • Gość: darek Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 21:48
                  Wiec widzicie sami wystarczy dobrze sie rozgladać. A i druga połowa sie
                  znajdzie. Wiec moze male spotkanko forumowiczow z TG ?
                • Gość: iwcia Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.i / *.i-bud.pl 12.02.04, 23:00
                  tylko gdzie ich szukac?? :)
                  • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 23:11
                    o to samo się pytałem dziewczyn :) ale nie odpowiedziała żadna :(
                    • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 23:32
                      no jak to gdzie w Tarnowskich Gorach i okolicach :)
                      • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 12.02.04, 23:43
                        A dokładniej :) ? Gdzie można je spotkać na "łowach" :D ?
                        • magda_tg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 13.02.04, 07:37
                          artektg napisał:

> A dokładniej :) ? Gdzie można je spotkać na "łowach" :D ?

No wiesz! Wstydziłbyś się! Chcesz spotkać dziewczyny na łowach? Chcesz pójść na
                          taką łatwiznę?! Zawsze wydawało mi się, że to panowie chodzą na łowy, a
                          dziewczyny wpadają w sidła, albo i nie:-)
    • pendragon_pl Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 13.02.04, 08:57
      No widzisz , jestem z TG a świetną dziewczynę znalazłem w Siemianowicach :-)
      • jerry_72 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 13.02.04, 13:09
        To prawda. Mam dziewczynę właśnie z TG,więc wiem co mówię:-)

Ale jest i druga strona medalu-to jedyna pozytywna rzecz,która pozwala mi w
        miarę dobrze mysleć o tym mieście.
      • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 14.02.04, 18:07
        pendragon_pl napisał:

> No widzisz , jestem z TG a świetną dziewczynę znalazłem w Siemianowicach :-)

> a ja jestem z TG a świetnego chłopaka nie mam wogóle :(
        • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 15.02.04, 00:15
          Tu są sami świetni ludzie :))
        • pendragon_pl Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 15.02.04, 13:20
          Nie martw sie iwusia, i dla Ciebie znajdzie sie świetny chłopak :)
    • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 16.02.04, 21:40
      mamy fajne dziewczyny w TG. FAKT!
      • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 17.02.04, 18:04
        no tak dziewczyny są ładne i fajne :) ale gdzie są fajni chłopcy ?? ;)
        • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 17.02.04, 19:38
          iwusia2 napisała:

> no tak dziewczyny są ładne i fajne :) ale gdzie są fajni chłopcy ?? ;)

jakto gdzie!!
          tutaj na forum, najlepsze okazy w mieście!
          • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 17.02.04, 21:33
            zgadzam się z przedmówcą , przejdźmy od słów do czynów ;)
            • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 17.02.04, 22:18
              artektg napisał:

> zgadzam się z przedmówcą , przejdźmy od słów do czynów ;)

;D a bedzie ku temu okazja! ;) na spotkaniu forumowiczow :D
            • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 17.02.04, 23:34
              artektg napisał:

> zgadzam się z przedmówcą , przejdźmy od słów do czynów ;)

jakie czyny zamierzasz poczynić?
          • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 18.02.04, 20:04
            no nie wątpie ze najlepsze okazy w miescie hihi ;) mnie tez zastanawia co to
            za czyny planuje artektg ;)
            • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 18.02.04, 20:13
              no comments ;}
              • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 18.02.04, 23:42
                tak tak artektg teraz to no comments hihihih ;) przyznaj sie :P
                • magda_tg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 19.02.04, 07:53
                  iwusia2 napisała:

> tak tak artektg teraz to no comments hihihih ;) przyznaj sie :P

Iwusia! Artektg zapewne chce zachować odrobinę tajemniczości. Pozwól mu na to,
                  a na pewno zasokoczy Cię (miło) przy pierwszym spotkaniu:-)
                  • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 19.02.04, 12:38
                    Jejq ;) CO jo takigo zrobioł ;D ? Kobiety szaleją ;]
                    • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 19.02.04, 18:01
                      no to ale sie mosz fajnie hihihihi dziołszki gupiejom:P
                      • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 19.02.04, 18:26
                        ny gupiyjcie za fest, bo jak to godają : z igracków przidą płacki
                        • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 23.02.04, 21:03
                          artektg napisał:

> ny gupiyjcie za fest, bo jak to godają : z igracków przidą płacki

a tam płacki łodrazu... chichry bydom ino ;D som! ;) i gryfnie jest! :)
        • Gość: Grzes Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 20:10
          najlepsi sa w katowicach-bogucicach:))zapraszam
          jak tez jestes ladna moze podaj swoj numer:P
    • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 19.02.04, 18:27
      :)
    • Gość: ania br* ja jestem najfajniejsza! IP: *.protonet.pl 19.02.04, 18:28
      jestem najfajniejsza dziewczyna w Tarnowskich Gorach

pozdrawiam :)
      • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 19.02.04, 20:19
        Gość portalu: ania br* napisał(a):

> jestem najfajniejsza dziewczyna w Tarnowskich Gorach
        >
        > pozdrawiam :)

pozwol nam sie przekonac ;) przyjdz na spotkanie forumowiczow!! ;)
        • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 19.02.04, 22:33
          a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi
          • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 19.02.04, 23:16
            iwusia2 napisała:

> a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi

czytaj watek spotkanie forumowiczow ;P
            • magda_tg Re: ja jestem najfajniejsza! 20.02.04, 14:24
              drcarlos napisał:

> iwusia2 napisała:
              >
              > > a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi
              >
              > czytaj watek spotkanie forumowiczow ;P

Iwusia przecież pisałaś, że nie znalazłaś fajnego chłopaka, więc teraz masz
              szansę. Jesli oczywiście Panowie (stanu wolnego) zjawią się na spotkaniu:-)
              • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 20.02.04, 14:28
                magda_tg napisała:

> drcarlos napisał:
                >
                > > iwusia2 napisała:
                > >
                > > > a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi
                > >
                > > czytaj watek spotkanie forumowiczow ;P
                >
                > Iwusia przecież pisałaś, że nie znalazłaś fajnego chłopaka, więc teraz masz
                > szansę. Jesli oczywiście Panowie (stanu wolnego) zjawią się na spotkaniu:-)

;)
                • magda_tg Re: ja jestem najfajniejsza! 20.02.04, 14:30
                  drcarlos napisał:

> magda_tg napisała:
                  >
                  > > drcarlos napisał:
                  > >
                  > > > iwusia2 napisała:
                  > > >
                  > > > > a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi
                  > > >
                  > > > czytaj watek spotkanie forumowiczow ;P
                  > >
                  > > Iwusia przecież pisałaś, że nie znalazłaś fajnego chłopaka, więc teraz mas
                  > z
                  > > szansę. Jesli oczywiście Panowie (stanu wolnego) zjawią się na spotkaniu:-
                  > )
                  >
                  > ;)

Carlosie, cóż oznacza Twój zawadiacki uśmiech?:-)
                  • ubott.1 Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 11:56
                    pewnie to taki zaczepny, taki wabik na kobiety.
                    • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 12:44
                      tak tak faceci zaczepiaja a jak juz co do czego dojdzie to nogi za pas hihihi :)
                      • tom1 Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 18:07
                        > tak tak faceci zaczepiaja a jak juz co do czego dojdzie to nogi za pas

no to ci łobuzy niegrzeczne :)
                        • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 20:25
                          tom1 napisał:

> > tak tak faceci zaczepiaja a jak juz co do czego dojdzie to nogi za pas
                          >
                          > no to ci łobuzy niegrzeczne :)

;)
                        • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 21:09
                          i to jeszcze jakie ;) a Ty jesteś grzeczny łobuz czy niegrzeczny?? :P
                          • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 21:38
                            iwusia2 napisała:

> i to jeszcze jakie ;) a Ty jesteś grzeczny łobuz czy niegrzeczny?? :P

łobuzy grzeczny i niegrzeczny som po jednych piniondzach ;)
                            • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 22.02.04, 15:15
                              hmmm no no drcarlos Ty tu ciekawe rzecy godosz:P
                              • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 22.02.04, 16:38
                                iwusia2 napisała:

> hmmm no no drcarlos Ty tu ciekawe rzecy godosz:P

nie ino jo ;P
                                • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 22.02.04, 18:03
                                  no ale przez te nasze godanie to sie przinajmij cosik ciekawego dzieje i zodyn
                                  sie niy nudzi;p
                                  • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 23.02.04, 21:01
                                    iwusia2 napisała:

> no ale przez te nasze godanie to sie przinajmij cosik ciekawego dzieje i
                                    zodyn
                                    > sie niy nudzi;p

ano tysz prowda! i sie liczydło krynci ;D
                  • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 21.02.04, 20:25
                    magda_tg napisała:

> drcarlos napisał:
                    >
                    > > magda_tg napisała:
                    > >
                    > > > drcarlos napisał:
                    > > >
                    > > > > iwusia2 napisała:
                    > > > >
                    > > > > > a gdzie i kiedy to spotkanie drcarlos ;) ?? hihi
                    > > > >
                    > > > > czytaj watek spotkanie forumowiczow ;P
                    > > >
                    > > > Iwusia przecież pisałaś, że nie znalazłaś fajnego chłopaka, więc tera
                    > z mas
                    > > z
                    > > > szansę. Jesli oczywiście Panowie (stanu wolnego) zjawią się na spotka
                    > niu:-
                    > > )
                    > >
                    > > ;)
                    >
                    > Carlosie, cóż oznacza Twój zawadiacki uśmiech?:-)

;)
                    • nickowa Re: ja jestem najfajniejsza! 22.02.04, 18:14
                      mozna by dodać .."dyskusyja się rozwija..."
                      • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 22.02.04, 23:08
                        nickowa napisała:

> mozna by dodać .."dyskusyja się rozwija..."

jest bardzo zywa ;) wszyscy sie ze wszystkimi zgadzaja :)
                        • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 23.02.04, 18:47
                          hmmm carlosie widza że łypiesz łoczkiem ;) cyzbyć sie żartówoł?? hehe :P
                          • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 23.02.04, 19:26
                            iwusia2 napisała:

> hmmm carlosie widza że łypiesz łoczkiem ;) cyzbyć sie żartówoł?? hehe :P

zartow Cie sie zawciewo, a przeca łoczko nie zawżdy znaczy wic ;)
                            • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 23.02.04, 20:35
                              łoj carlos ale Ty mie za słówka chytosz jo sie ino tak pedziała ło tych
                              żartach;) jo lubia żarty :) a swojom drogom ciekawo żech jest skond Ty tak
                              gryfnie godosz po naszymu :P
                              • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 23.02.04, 20:59
                                iwusia2 napisała:

> łoj carlos ale Ty mie za słówka chytosz jo sie ino tak pedziała ło tych
                                > żartach;) jo lubia żarty :) a swojom drogom ciekawo żech jest skond Ty tak
                                > gryfnie godosz po naszymu :P

gryfnie to jo nie godom, bo lata spolszczania robiom swoje :( ale tera
                                nadrabiom zaległosci ;) wca sie naumiec mojego łoczystego jenzyka :)
                                • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 24.02.04, 00:25
                                  carlosie a słownik ślonsko-polski mosz?? ;)
                                  • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 29.02.04, 22:03
                                    iwusia2 napisała:

> carlosie a słownik ślonsko-polski mosz?? ;)

ano mom, ale nie jes zas taki srogi :( to taki mały hefcik... ale w necie tysz
                                    jes :)
              • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 29.02.04, 18:51
                no i widzisz madziu?? spotkanie nie doszło do skutku :(
                • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 29.02.04, 22:04
                  iwusia2 napisała:

> no i widzisz madziu?? spotkanie nie doszło do skutku :(

ale ino zostało odroczone! widzisz przeca ze nie kazdy sam mogl przyleżć :(
                  snieg sam sypie tak ze mielibysmy problym zeby sie tam dostac....
                  • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 29.02.04, 22:55
                    no mom nadzieja ze ino łodroczone :P łopaty w garść i się łodkopywac hihi
                    • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 01.03.04, 17:04
                      iwusia2 napisała:

> no mom nadzieja ze ino łodroczone :P łopaty w garść i się łodkopywac hihi

poczekomy az sam stopnieje... :) nie dali by my rady tyla odkopac ;P
                      • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 16:01
                        carlos niech Ci bydzie ;) chociaż jo uważom że mogliby my sie poświecic :)
                        • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 20:51
                          iwusia2 napisała:

> carlos niech Ci bydzie ;) chociaż jo uważom że mogliby my sie poświecic :)

jo jużech sie tak poświęcioł jak żech łodciepowoł garaż... a na drugi dzionek
                          mnie plery boloły... widać za mało robia...
                          • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 21:07
                            to trza sie było kogoś spaczeć do wymasowanio tych plerów hihihihi ;)
                            • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 21:31
                              iwusia2 napisała:

> to trza sie było kogoś spaczeć do wymasowanio tych plerów hihihihi ;)

;) oj Iwusia Iwusia... kudłate myśli? :P
                              • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 21:54
                                Carlosie jakie kudłate ;) ?? Przeca mieszkosz niydaleko GCR-u możno by Ci tam
                                zrobiyli jaki masaż pleckow :P A swoją drogą Carlosku godnymu chlyb na myśli
                                hihihihih :P
                                • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 22:01
                                  iwusia2 napisała:

> Carlosie jakie kudłate ;) ?? Przeca mieszkosz niydaleko GCR-u możno by Ci tam
                                  > zrobiyli jaki masaż pleckow :P A swoją drogą Carlosku godnymu chlyb na myśli
                                  > hihihihih :P

jo tam masazow nie potzrebyja, choc wcale nie twierdze ze som złe ;) a jak juz
                                  godomy o chlybie to właśie żech siem głodny zrobioł :P więc ida coś zezreć ;)
                                  • iwusia2 Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 22:56
                                    no to Ci chopecku życa smacznego ino sie niy przejedz hihih ;) bo Cie potym
                                    brzusio bydzie boloł :P
                                    • drcarlos Re: ja jestem najfajniejsza! 02.03.04, 22:57
                                      iwusia2 napisała:

> no to Ci chopecku życa smacznego ino sie niy przejedz hihih ;) bo Cie potym
                                      > brzusio bydzie boloł :P

jo tam jes twardy... wszysko przeczimom :) nawet bol pukla ;) bo to ino ino tak
                                      trocha....
    • forman5 Re: Czy wiecie, że macie świetne dziewczyny w T.G 22.02.04, 18:25
      Świetne dziewczyny z Tarnogórskiego Cenrum Kultury tańczyły kankana i nie tylko
      w sobotnią noc na ostatkach !
      Brawa dla dziewczyn z TOK !
      • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetne dziewczyny w T.G 22.02.04, 23:07
        forman5 napisał:

> Świetne dziewczyny z Tarnogórskiego Cenrum Kultury tańczyły kankana i nie
        tylko
        >
        > w sobotnią noc na ostatkach !
        > Brawa dla dziewczyn z TOK !

nie mialem okazji ich podziwiac :(
        • Gość: ubott.1 Re: Czy wiecie, że macie świetne dziewczyny w T.G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.04, 00:09
          Ach szkoda, że mnie tam nie bylo
    • Gość: Krowicycek Przeczytajcie to !!!! IP: *.piekary.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 11:37
      Tez ją znam: raz-i-won-ka...
      • drcarlos Re: Przeczytajcie to !!!! 26.02.04, 18:02
        Gość portalu: Krowicycek napisał(a):

> Tez ją znam: raz-i-won-ka...

PS. troche infantylny nik....
        • magda_tg Re: Przeczytajcie to !!!! 27.02.04, 08:25
          drcarlos napisał:

> Gość portalu: Krowicycek napisał(a):
          >
          > > Tez ją znam: raz-i-won-ka...
          >
          > PS. troche infantylny nik....

Nie tylko nick....
          • drcarlos Re: Przeczytajcie to !!!! 27.02.04, 10:33
            magda_tg napisała:

> drcarlos napisał:
            >
            > > Gość portalu: Krowicycek napisał(a):
            > >
            > > > Tez ją znam: raz-i-won-ka...
            > >
            > > PS. troche infantylny nik....
            >
            > Nie tylko nick....

;)
    • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 05.03.04, 23:59
      a ci co sam pisali, niech sie teraz wpiszą do spisu powszechnego forumowiczow
      nr3!! ;)
      • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 06.03.04, 00:20
        carlosku jo sie już wpisała ino zastanawiom sie kaj je ta cało reszta toć tu
        tyla wpisów
    • ubott.1 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 28.03.04, 23:54
      No to fajnie ze tyle jest tu w tarnowskich fajnych dziewczyn.
      • artektg Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 29.03.04, 10:51
        Może na wiosnę jakieś fajne wyjdą na światło dzienne ;) i jakaś mnie "zaczepi"

lol

Pozdrowienia dla pięknych Tarnogórzanek :D czyli dla wszystkich [;
      • Gość: PASSER BY świetne dziewczyny w T.G. - Ale gdzie je szukac? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.05.04, 01:58
        Jade do Polski po 22 latach - powiedz mi jak znalazles swoja swietna dziewczyne?

• dr_scott Re: świetne dziewczyny w T.G. - Ale gdzie je szuk 22.05.04, 10:38
          Gość portalu: PASSER BY napisał(a):

> Jade do Polski po 22 latach - powiedz mi jak znalazles swoja swietna
          dziewczyne
          > ?
          >

tu na forum fajnych dziewczn troche :) nie trzeba szukac
          • iwusia2 Re: świetne dziewczyny w T.G. - Ale gdzie je szuk 22.05.04, 13:50
            ...hmmm może faktycznie nie trzeba szukać daleko? :> ;)
            • drcarlos Re: świetne dziewczyny w T.G. - Ale gdzie je szuk 24.06.04, 13:24
              iwusia2 napisała:

> ...hmmm może faktycznie nie trzeba szukać daleko? :> ;)

a co mosz na myśli??? ;>
              • Gość: iwusia2 Re: świetne dziewczyny w T.G. - Ale gdzie je szuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.04, 15:50
                a to znacy dokładnie to co napisałach :D
    • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 23.06.04, 14:56
      Gość portalu: darek napisał(a):

> Iwona ma na imie.

Znam Iwone.... ale nie z TG.
      • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 24.06.04, 13:24
        dr_scott napisał:

> Gość portalu: darek napisał(a):
        >
        > > Iwona ma na imie.
        >
        > Znam Iwone.... ale nie z TG.

a jo znom Iwone z TG :P a nie z Tg tysz znom ;)
        • dr_scott Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 24.06.04, 15:25
          drcarlos napisał:

> dr_scott napisał:
          >
          > > Gość portalu: darek napisał(a):
          > >
          > > > Iwona ma na imie.
          > >
          > > Znam Iwone.... ale nie z TG.
          >
          > a jo znom Iwone z TG :P a nie z Tg tysz znom ;)

aaaaaaaaaaa z TG to tez znam!
        • Gość: iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.i / *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.04, 18:19
          jak żech się dowiedziała uod mamusi tak mie właśnie nazwali jakech sie
          urodziyła ale casami wołajom na mnie Iwusia ;) i powiym Wom że fajnie mie
          nazwali bo mie sie podobo te imie :D
          • Gość: bueno Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.bobry / *.bobry-net.org 03.08.04, 12:11
            A dyć to szystko samo prowda, moja baba są Iwonka ino co ją doma wołają Łoncia
            ale to trocha z gorolij gotki kero sie wszyndy szparoma wsisko.Pyrsk ludkowie...
            • forman5 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 03.08.04, 18:07
              To prawda -nawet w Miedzyzdrojach o tym wiedza !
            • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 03.08.04, 22:31
              eee mie to nawet Tereska wołają ale to tylko nieliczni, chociaż pojęcia nie mam
              dlaczego ??? :/
              • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 03.08.04, 23:37
                iwusia2 napisała:

> eee mie to nawet Tereska wołają ale to tylko nieliczni, chociaż pojęcia nie
                > mam dlaczego ??? :/

jest taki film "cześć Tereska" i potem niktórzy na wszystkich tak wołają, bo im
                sie ten zwrot spodobał..... może...?
                • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 03.08.04, 23:41
                  nie to nie przez tyn film....
                  • iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 04.08.04, 23:05
                    qle wściekli sie z tom Tereskom czy co? juz dzisioj koleżanka na mnie tyż
                    zaczyła wołac Tereska ;/
                    • Gość: iwusia2 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G IP: *.i / *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 23:23
                      no to koniec z Tereska..... ;/
                      • drcarlos Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 11.08.04, 23:10
                        to teroz ty na nie zacznij godać terska ;P to sie uoduczom ;)
                        abo jak ktoś przylejzie do wos to sie spyto; to same Tereski robiom?? ;)
    • lancer7 Re: Czy wiecie, że macie świetną dziewczyne w T.G 13.08.04, 12:31
      Wszystkie fajne w TG są juz zajęte
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka