Dodaj do ulubionych

Nowy rozdział w historii naszego miasta

26.02.11, 10:43
Witam wszystkich,
W związku gównem panującym w Polsce od czasu rządów PO wzywa się całą społeczność Tarnowskich Gór to wyjścia na ulicę i okazania sprzeciwu wobec nieróbstwa rządu. Bądźmy przykładem. Nie impulsem będą nawet drobne sprawy jak dziurawa droga. Piszczcie do instytucji pisma, nawet jeśli tych pism miałoby być 100.
Obserwuj wątek
      • pink_alois Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 26.02.11, 11:25
        Demokracja od dyktatur różni się tym że walka przeniesiona jest z ulicy do parlamentu..
        Pisiory zdają sobie sprawę że parlamentarnymi metodami władzy już nie zdobędą bo dali przykład jak nie należy rządzić wiec marzy im się rewolucja.
        Bolszewickie metody dalej tam są popularne.
        Niech rząd nic nie robi byle by:
        tinyurl.com/2anw7wl
        i idziemy ostro goo.gl/uWgTd
        sianie defetyzmu i wmawianie ludziom, że jest źle a Kaczy stworzy świetlaną przyszłość jest kompletnie nie trafione.
        Może w pisie nie potrafią czytać i polegają na mądrościach wodza ale reszta społeczeństwa na plewy nie da się nabrać.
    • adambadziejewicz Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 27.02.11, 22:15
      Patryjoto ;-)
      Po prostu wstęp był nieprawdziwy dlatego nie porwałeś za sobą tłumów.
      Trzeba było zacząć tak:
      "W związku gównem panującym w Polsce od czasu rządów pana Leppera i Kaczorów - którzy bezczelnie wykorzystali koniunkturę gospodarczą w Unii, do której wprowadził nas Miller i pieniądze zostawione przez Belkę, zajmowali się tylko podziałem łupów i zwalczaniem konkurencji w dostępie do łapówek, a teraz w osobie Jarkacza bredzącego o katastrofie w Smoleńsku pozwalają PO na zajmowanie się ubocznymi tematami zamiast reformowaniem państwa. Nieroby z PO skrzętnie to wykorzystują dlatego..."
          • robingut Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 27.02.11, 22:51
            Czy zamówione są już pochodnie, krzyże i relikwiarze na łzy rodzin smoleńskich i kochanowsko-gosiewskich po 250 tys od sztuki? Czy władze miejskie staną na czele manifestacji? Czy przez głośniki przemówi burmistrz w duecie z przewodniczącym.....? Kto odprawi mszę demonstracyjną? Kto skoczy przez płot i po piwo?
            • pink_alois Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 27.02.11, 23:11
              60 tyś.
              Chyba że wszystkich manifestujących pomnożyć przez tysiąc.
              Chory pisizm metodą przodków propagandowych przygotowuje się do ostatecznego rozwiązania ma to przypominać plebiscyt na śląsku, kohorty siepaczy będą jeździć od miasta do miasta i musi ich być dużo bo inaczej rodzima ludność wytopi tą plagę.
            • pink_alois Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 27.02.11, 23:25
              I tu Robinie mamy asumpt do szerszej dyskusji na temat niedomogów a często szkodliwości demokracji.
              Taki Korpaczek jest fanatykiem i szkodnikiem, w myśl zasady Ein Volk, ein Polen, ein Führer
              jest wstanie utopić narod we krwi aby udowodnić, że Yarowi należy się władza, do której nie dorósł przy czym fakty go absolutnie nie interesują, jak trzeba było dowodzić, że w Smoleńsku był zamach to dowodził.
              Dawno temu jak Wnuk napisał a ja zamieściłem na forum, że boi się, że Kaczyński wyprowadzi ludzi na ulicę to ktoś mnie wyśmiał. a6n.utnij.net
                • pink_alois Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 27.02.11, 23:49
                  Przyjedzie ekipa takich korpaczków z rożnych miast .
                  Jak to jest, że PiS jeździ po kraju i stawia pomniki bo nie słyszałem o żadnym referendum na ten temat a wyroku w sprawie Smoleńska też jeszcze nie ma i ci z cokołów mogą okazać się winnymi, oczywiście nie dla korpaczka bo temu zaczepiono w bukowince kto jest winien a jako fanatyka prawda go nie zaima.
              • robingut Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 28.02.11, 00:10
                Nie zgadzam się z Tobą Alojz na dyskusję o tym, że frajter Korpaczek dowodził. Ja Korpaczka lubię, ale na razie to on może tylko nosić szlojder. Naciągają inni.
                Ale to też jest groźne, gdy łebek jest jak kizlok twardy. Tacy potem idą z drutem zbrojeniowym na czołgi i trzeba ich chować, by inni mogli w tłuszcz patriotyzmu pod kołderką obrastać.
                Głupota ludzka nie zna granic, a czasem działa jak dynamit. Potem jedni w łaskach, a inni o laskach.
                • pink_alois Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 28.02.11, 19:29
                  Wymiana poglądów miała być na temat niedomogów demokracji.
                  Co do samego kopaczka to w przeciwieństwie do ciebie nie lubię go chociaż na forum mi nie przeszkadza i ma prawo pisać co zechce, personalne ataki zaniechał więc jest ok.
                  Nie lubię fanatyzmu pod żadną postacią ani politycznego ani religijnego na dodatek kopaczek głosi idiotyczne tezy do których ma prawo ale moja niechęć wynika ze sposobu uzasadniania ich.
                  Napisał że "W związku gównem panującym w Polsce od czasu rządów PO [..]" chciałem dociec o jakie gó... chodzi, po bezsensownej wymianie zdań z których każde należało do innej dyskusji oznajmił, że Kaczyński może być królem.
                  Forum ma być trybuną wygłaszania światłości zalecanych przez pis którego wielokrotnie się wypierał a nie dyskusji.
                  • robingut Re: Nowy rozdział w historii naszego miasta 02.03.11, 00:08
                    Wiem Alojz o czym chciałeś pogadać, ale powiem szczerze, że czasem to mam dość młócenia plew i tej demokracji w wydaniu naszych rodaków. W robocie siedzą cicho na d... i o demokracji się nie zająkną, bo to niemądre. W wojsku i podobnych służbach, w ogóle o demokracji być nie może. KK tak jak i większość kościołów, żadnej demokracji nie uznaje z istoty.W partiach też rządzi jakiś fuhrer i rodak dobrze o tym wie, ale demokrację myli z wolnością do wypowiedzi.
                    Zaś wolność wypowiedzi kojarzy się wielu z prawem do powiedzenia każdego głupstwa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka