martino_tg
14.06.11, 17:22
Jest szansa na nowy plac zabaw przy ulicy Bałkańskiej pomiędzy blokami 4 i 6.
Nivea z okazji swoich 100 urodzin organizuje konkurs i funduje 100 placów zabaw. Wygrają te lokalizacje, które zdobędą najwięcej głosów. Każdy codziennie może oddać 1 głos, wymaga to zarejestrowania, które trwa max 1 minutę i w miarę możliwości codziennego głosowania. Zróbmy coś pożytecznego dla Naszych obecnych i przyszłych pociech :) Za darmo możemy zafundować radość i beztroskę dzieciakom na nowym bezpiecznym placu zabaw.
Wystarczy kliknąć w ten link:
100latnivea.pl/glosowanie/plac/1228?inv=balkanska
Zarejestrować się. Po ok 20 minutach dostaniemy na maila potwierdzenie rejestracji, po czym logujemy się i głosujemy na plac na Bałkańskiej.
W miarę możliwości odwiedzajcie stronę codziennie, bo można głosować tylko raz na dzień. Głosowanie trwa do 31 października.
Promujcie to wydarzenie, wklejajcie na ściany, profile, fora, promujcie wśród znajomych.
Wszystko po to by dzieciaki miały radochę i bezpieczną zabawę na placu zabaw z prawdziwego zdarzenia.