Jutro J. Gorzelik u Mazika!

04.10.11, 19:12
Witam!
Jednych fascynuje innych irytuje, mało kto jest wobec niego obojętny. Jego obecność w T. Górach w gorącym okresie przedwyborczym każdej opcji zapewne będzie na rękę.
PIS mimochodem może wspomnieć o zakamuflowaniu, PO zacznie się tłumaczyć się nt. koniecznej koalicji z RAŚ w terenie, etc. Kto tam będzie niech zdradzi coś tu na forum, bo mnie się na pewno nie uda z racji pracy w znacznej odległości.
Pozdr.
    • strefas Re: Jutro J. Gorzelik u Mazika! 04.10.11, 19:22
      tz w Galerii inny Śląsk ?
    • alfa-1234 Re: Jutro J. Gorzelik u Mazika! 04.10.11, 19:29
      nastepny nawiedzony,takich powinno się kastrować a nie do jakiejkolwiek włady dopuszczać,niech się weżmie do roboty a nie pawiana będzie świrować i to za grubą kase
      • kazeta.pl55 Re: Jutro J. Gorzelik u Mazika! 04.10.11, 20:46
        alfa-1234 napisała:

        >,takich powinno się kastrować a nie do jakiejkolwiek ....

        He, he! Proponujesz mu bardzo korzystne rozwiązanie. On ma już dwie córki, prawie podlotki i więcej mieć nie chce. Poza tym zabieg kastracji pozbywa wprawdzie męskości w zamian za co konserwuje tembr głosu i jeszcze bardziej wysostrza intelekt. Wiedzieli o tym starożytni Grecy i powierzali kastratom też wysokie stanowiska. Zatem do władzy tym bardziej by się nadawał, bo każdego przeciwnika zagonił by z łatwością w kozi róg. Zresztą i bez tego w erudycji trudno mu dorównać.
        Pozdr.
        • strefas Re: Jutro J. Gorzelik u Mazika! 04.10.11, 21:03
          kto to jest Mazik?
          • net.kielonek Re: Jutro J. Gorzelik u Mazika! 04.10.11, 21:11
            Taki pan nie wyglądający na Mazika.
    • algomas A Bernard Kurzawa pojawi sie? 04.10.11, 22:58
      To bliski przyjaciel Herr Zdzislawa "Jorgusia" Gorzelika:-)


      forum.gazeta.pl/forum/w,102,128733762,,Prawdziwa_twarz_Ruchu_Autonomii_Slaska_.html?v=2
      • strefas Re: A Bernard Kurzawa pojawi sie? 04.10.11, 23:02
        a to ten sam tekst co niby Bernard pisoł ?kurna to ciekawe wszyscy w RAŚ piszą ten sam tekst ?
        • amadeo214 Re: A Bernard Kurzawa pojawi sie? 05.10.11, 13:08
          tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/790272,twarze-tarnowskich-gor-i-powiatu-tarnogorskiego-krzysztof,id,t.html
Pełna wersja