Dodaj do ulubionych

Fałszywa legenda

06.01.16, 11:21
Krzywonos – fałszywa legenda Solidarności

niezalezna.pl/73656-krzywonos-falszywa-legenda-solidarnosci-opozycjonisci-ujawniaja-klamstwa
wpolityce.pl/polityka/276851-dancingi-wodeczka-i-schadzki-ryszard-czajkowski-wspomina-solidarnosciowa-dzialalnosc-henryki-krzywonos-w-strachu-wskoczyla-do-tramwaju-zlamala-strajk-i-wyjechala-wideo
Obserwuj wątek
  • pantg3 Re: Fałszywa legenda 24.02.16, 03:51
   Pani Krzywonos uczyniła wielką zbrodnię, uczyniła cos strasznego, bo odważyła się na całą Polskę upomniec liderow pisu, że nie należy dzielic Polakow, że pamięc o wielkiej Solidarnosci powinna jednoczyc rodakow a nie dzielic. W chwili gdy pani Henryka Krzywonos wypowiedziała wprost w oczy prezydentowi Kaczynskiemu te straszne słowa, to stała się narodową zdrajczynią i agentką wrogich panstw.
   ,
   Dla wszystkich pisowcow apel o jednosc narodu jest niewybaczalnym przestępstwem, a bezczelne upomnienie prezydenta Lecha Kaczynskiego, aby nie dzielił rodokow, należe karac z całą bezwzględnoscią za pomocą wszelkich oszczerstw, nałożeniem infami, oraz ogolnonarodową pogardą. Bo wszyscy w narodzie powinni wiedzieć, że wszelki zamach na majestat Kaczynskich będzie karany z całą bezwzględnoscią aż do trzeciego pokolenia wstecz i w przód, czyli od pradziadkow aż do prawnokow!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka