Dodaj do ulubionych

Nieuczciwy skład budowlany 572-532-443

06.11.19, 16:26
Witam,

chciałem ostrzec przed zakupami od składu budowlanego Grupa Budowlana 4ma Sp. z o.o..
Adres:
ul. Gliwicka 162,
42-612 Tarnowskie Góry
Kontakt:
572-532-443
Ogłoszenie wystawia na portalu olx.

Za towar zapłaciłem w 29.10.2019 i do dzisiaj nie otrzymałem towaru, ani zwrotu pieniędzy.
Dostawy towaru są przekładne średnio 3 razy w tygodniu. Opóźnienia z tą firmą gwarantowane.
Szkoda czasu i nerwów tracić na współprace z ta firmą.
Obserwuj wątek
  • mojaopinia Re: Nieuczciwy skład budowlany 572-532-443 12.05.20, 16:27
   Jeśli ktoś ma problem z odzyskanie pieniędzy od tej firmy musi wykonać następujące kroki:
   1) Na stronie swojego Starostwa Powiatowego szukamy kontaktu do Rzecznika Praw Konsumenta.
   2) Dzwonimy i opisujemy sytuacje lub jeśli jest możliwość wysłania zgłoszenia przez @ to opisujemy chronologicznie sytuacje załączamy załączniki np. proformę, dowód wpłaty i wysyłamy.
   3) Rzecznik wysyła Pismo do firmy i czeka na odpowiedź. Gdy nie uda się polubownie odzyskać pieniędzy, rzecznik w naszymi imieniu może założyć sprawę w sądzie z powództwa cywilnego.
   Zachowanie tej firmy to nic innego jak przestępstwo wyłudzenia zagrożone kara od 6 miesięcy do 8 lat.
   W moim wypadku po interwencji rzecznika zostały mi zwrócone pieniądze.
  • anty86 Re: Nieuczciwy skład budowlany 572-532-443 03.09.20, 06:28
   Witam
   Miałem też problem z tym składem a dokładnie z właścicielka nr tele podanego bo obecnie to chyba pod inną nazwą i adresem ma "skład" i również nie polecam..materiał dostarczany na raty (A cały był zapłacony)dokładnie jak autor postu pisze bez przerwy przekładana dostawa a po rezygnacji z reszty materiału (bo ile można czekać i dzwonić)to z zwrot reszty gotówki taka sama sytuacja zawsze przekładany do dziś nie dostałem całości zwrotu.
   I najciekawsze jest to że na innych stronach negatywne oceny i komentarze znikają po paru dniach od wystawienia tylko pozytyw zostają a z kont wiem bo mój znikł i parę innych które były.

  • e.l.e.w.i.n.a.13 Re: Nieuczciwy skład budowlany 572-532-443 04.11.20, 22:35
   Witam, również ostrzegam przed zakupem materiałów w tej firmie, aktualnie o nazwie proficonstruction, zamiast zaoszczędzić na tańszym materiale ponieśliśmy więcej strat a jeszcze więcej nerwów zszarganych...od czerwca tego roku uzeramy się z tą firmą i wiecznie odwlekanym terminem najpierw dostawy materiału, a teraz zwrotem pieniędzy. Dostaliśmy połowę materiału po dwóch miesiącach od zapłaty, na resztę czekaliśmy kolejne tygodnie, az w końcu musieliśmy zakupić w innej firmie, gdyż wykonawcy mają swoje terminy i nie będą w nieskończoność czekać. Po długich próbach skontaktowania się z właścicielką udało nam się uzyskać fakturę korygująca, jednak na tym się skończyło bo pieniędzy nie otrzymaliśmy. Ponieśliśmy kolejne koszty na radcę prawnego, który wysłał pismo z wezwaniem do zapłaty, jednak Pani jest na tyle bezczelna że widocznie nie ma zamiaru pisma odebrać. No i niestety zostanie tylko złożenie sprawy do sądu, skoro nie da się polubownie załatwić sprawy. Mam nadzieję że stąd nie zostanie usunięty mój komentarz. Jeszcze raz OSTRZEGAM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka