Dodaj do ulubionych

Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wizytę?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.08, 14:56
Pierwszy raz w życiu wybieram się do ginekologa i bardzo sie stresuję.Nie wiem,jaką lekarkę mam wybrać (zdecydowanie wolę lekarza-kobietę i proszę nie przekonywać mnie,że mężczyźni są delikatniejsi:))
Bardzo proszę też nie odsyłać mnie do odnośników,bo przeszukałam całe forum i znalazłam sporo "wątków ginekologicznych" jednak większość dotyczny prowadzenia ciąży i samego porodu, a ja po prostu muszę udać się na pierwsze badania.
Jestem przygotowana na ewentualne koszta prywatnej wizyty, tylko bardzo proszę plecić mi fachową, delikatną i doświadczona panią ginekolog ktora potrafi słuchać i dobrze diagnozować.
Dziękuję z góry.
Obserwuj wątek
    • beata_wroc Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 07.01.08, 18:05
      Ja mogę polecić tylko Pana, Roman Nowak, gab. ma w pobliżu dawnego kina europa,
      wizyta z usg 60pln. Polecam
      • Gość: karina Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.09, 13:28
        czy mogę dostać nr tel. dok. nowaka
    • Gość: kanoo Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 20:59
      Katarzyna Chmiel, przyjmuje na ul. Bałkańskiej na Przyjaźni, prywatnie.
      • ania2812 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 07.01.08, 21:20
        pani Chmiel mnie prowadziła.Chodziłam do niej prywatnie, urodziłam
        dziecko z duzą wadą rozwojową, którą było widać w ciąży a nie
        zostałam o niej poinformowana.Odradzam!!
        • Gość: studentka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.08, 21:37
          No czytałam własnie na innych forach Twoje wypowiedzi dot. dr. Chmiel, dlatego postanowiłam załozyć osobny wątek, bo wydaje mi się,że doświadczona lekarka nie powinna popełnic takiego błedu. ale z drugiej strony sporo osób ją poleca. Słyszałam też pochlebne opinie o pani Annie Rączce i Michnikowskiej-Grzegorczyk, lecz nie wiem, czy one przyjmują prywatnie. Czy mogłabym prosić ewentualnie o telefony kontaktowe? Mój nr. gg: 2570173
          • ania2812 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 07.01.08, 23:04
            powiem tak dziecko ktore urodzilam to moje 3 dziecko.
            pierwsze dwie ciąze tez prowadziła pani dr.Chmiel i byłam bardzo
            zadowolona, tylko bardzo mnie boli, że byłam jej pacjentką tyle lat
            (10) a po urodzeniu chorego dziecka pani doktor nawet nie przyszła
            do mnie na salę i nie zamieniła ze mną słowa nie dodała słowa
            otuchy.To bardzo boli! Uważam równiez że mogłam tego oczekiwać
            zostawiłam u niej duzo pieniędzy.A tym czasem byli wszyscy lekarze
            tylko nie ona, mimo że była na oddziale.
          • Gość: laura Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.strong-pc.com 29.08.08, 10:55
            Pani Rączki nie polecam! staż pracy w jej przypadku to żaden plus...
            przyjaciółka poszła tam po tabletki antykoncepcyjne,przepisala jej
            dla kobiet...ale tych ktore juz rodzily! tyla w oczach! choromony
            daly jej popalic..nie polecam!
            • Gość: rok Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.40.155.28.sub.mbb.three.co.uk 24.09.08, 15:19
              Nie poleam pani Raczki. Kolezanka miała z nia niezle przeboje.
      • Gość: anka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 10:48
        Można prosić o nr tel. na Bałkańską do dr Chmiel .. Będę wdzięczna:)pozdr
    • Gość: Marg Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 21:33
      Jeżeli chcesz iść do kobiety ginekologa, to polecam dr Katarzynę Chmiel. Ja do
      niej chodzę od początku i jestem zadowolona. A jeśli chodzi o mężczyzn, to dr
      Maciej Jarolim jest bardzo dobry i miły :)
    • Gość: oburzony facet Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.08, 07:51
      W tym wieku studentko to chyba niechlujstwo, aby myśleć o pierwszej wizycie u tego rodzaju specjalisty.
      • Gość: doc Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.08, 09:12
        Do faceta....a ty co wyrocznia jakaś?jesli Ty nie byłes u Urologa to
        zapraszam!chyba że tobie potrzebny juz androlog.
      • Gość: studentka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.08, 09:54
        Nie jest to forum o zyciu intymnym więc nie zamierzam komentować tego postu. wydaje mi się, że jesli nie ma potrzeby aby pójść do lekarza, to lepiej przedstawicieli służby zdrowia omijać aby nie popaść w hipochondrię?
        Dziękuję za wszystkie pomocne posty, mam nadzieję, że uda mi się trafić na taka lekarkę, u ktorej ta pierwsza wizyta przebiegnie w miarę bezstresowo.
        • Gość: asja Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 82.160.137.* 08.01.08, 11:45
          Droga studentko , trochę już na tym świecie żyję i byłam badana
          przez ginekologów mężczyzn i kobiety.Wierz mi mężczyźni są naprawdę
          delikatniejsi. Nie wiem co Ci dolega ale jeżeli chcesz naprawdę
          dobrego diagnostę i specjalistę to proponuję wybrać się do Zabrza -
          Dr Anrzej Wojcieszek . Natomiast jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży
          to dr Paweł Wróblewski
          • Gość: Grażka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.stk.vectranet.pl 22.01.08, 22:31
            Moja mam , 62 letnia kobieta, poszła do Wojcieszka , kiedy opisała , jakie ma
            objawy , ten konował bez badania stwierdził z uśmiechen na twarzy , że to rak i
            zapytał , czy ma mamę w ogóle badać, bo już wydał diagnozę. Rak okazał się
            polipem ,ale już u dr Korzeniowskiej - Kumaszki, którą serdecznie polecam .Za tę
            samą cenę(70zł ) zrobiła mamie dwa różni USG i zrobiła zabieg w szpitalu.
            Zresztą u Wojcieszka w gabinecie pustki ,co już miało mi dać do myślenia. Widać
            ,że tylko o kasę mu chodzi.Nigdy do niego!!!
            • Gość: asja Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 82.160.137.* 25.01.08, 16:10
              Droga Grażko ! Wojcieszków jest dwóch ( braci i to ginekologów ) i
              nie wiem u którego była Twoja mama. Jestem pacjentką dr. Andrzeja
              Wojcieszka już od ośmiu lat i nie mogę uwierzyć w to co
              opisujesz.Jestem w grupie podwyższonego ryzyka i miałam poważny
              problem .Poprzez pana doktora w instytucie wykonano mi wszystkie
              badania bez problemu. W gabinecie są pozorne pustki gdyż pacjentki
              umawiane są na konkretną godzinę i tak są przyjmowane
              • Gość: Grażka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.stk.vectranet.pl 13.03.08, 16:27
                Możesz mi wierzyć ,nie wyssałam tego z palca, napisałam o tym , ponieważ bardzo
                mnie zbulwersowało jego zachowanie, moja mama przepłakała całą noc , zanim udało
                mi się ją namówić na wizytę u doktor Kumaszki.
                Chodzi o tego Wojcieszka , który przyjmuje z drugim ginekologiem (nie chcę
                podawać nazwiska , aby nie pojawił sie w tak złym towarzystwie)na Goethego.Jeśli
                to ten sam , to uważaj na niego.
                Też byłam pacjentką Wojcieszka , ale już do niego nie wrócę
      • Gość: tofik Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 12:27
        Drogi Oburzony! Besztać łatwo!- a tu nie o to chodzi;] pomóc należy
    • Gość: aga Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.aster.pl 08.01.08, 11:51
      jajestem pacjentka dr chmiel od 10 lat, i uważam że nie ma delikatniejszego i
      miłego lekarza, co do fachowości tez nie moge narzekać, u mojego dziecka wykryła
      drobną wadę rozwojową bardzo szybko.
    • Gość: Tradycja Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.08, 17:20
      Zdecydowanie ODRADZAM panią Annę Rączkę-zero empatii i kultury,tylko kawka i
      koperta ją interesuje...
      • Gość: sloneczny_raj Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 83.1.78.* 09.01.08, 22:33
        A byl ktoś u ginekolog aktory przyjmuje w bimedzie? dr nowaka serdecznie odradzam.
      • anrietta Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 10.01.08, 10:37
        Tradycja piszesz to bo masz sama takie doświadczenie? Nie pytam ze złośliwości.
        • Gość: Tradycja Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.08, 11:33
          Tak, tego właśnie doświadczyłam w kontaktach z tą panią.
      • Gość: 123 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.08, 16:45
        Co do kultury zgadzam sie,w mojej obecności nawet zapaliła!Szok!
    • Gość: Ana Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 16:14
      nie wiem
    • Gość: anna Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 17:40
      Ja polecam pana Macieja Jarolima, to naprawdę bardzo dobry specjalista i
      przemiły człowiek.Pozostałych lekarzy nie polecam ani nie odradzam.Lekarza
      trzeba sobie wybrać samemu, lekarz to fachowiec ale tez człowiek i trzeba sie
      przy nim dobrze czuć.
      • Gość: rok Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.40.155.28.sub.mbb.three.co.uk 24.09.08, 15:24
        Nie polecam Pana Jarolima przepisal mi tabletki antykoncepcyjne i
        miałam takiego doła ze o mało sie przekreciłam. Nic specjalnego
        pozatym zero rozmowy co stwierdził i co z tym robimy.
    • Gość: EDZIO Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.08, 19:12
      no dyc poc sam do mje dzioucha!!jo cie wymacom wymasuja i wypiesca... a wis ty
      cemu ?? bo jo syskich kochom / edek :)
    • Gość: gość Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 22:25
      Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o p.Michnikowskiej-Grzegorczyk?
      Ile kosztuje u niej wizyta?
      • Gość: Don Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 22:44
        Jarolim ! bardzo oki facet i dobry fachowiec ! naprawdę godny polecenia,
        przyjmuje prywatnie i na NFZ
        • Gość: ona Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.08, 22:59
          Tylko nie dr Chmiel!!! Ona nie widzi wad rozwojowych. Mojej
          koleżanki córa zmarła, bo całą ciążę jej wmawiała, ze wszystko ok, a
          mała miała potężną wadę rozwojową. I nawet nie przyszła do niej -
          tak, jak ktoś juz to pisał na forum. Porażka jest sierotą niestety.
          • ania2812 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 28.02.08, 09:15
            a jaką wadę miało dziecko?
            • Gość: ona Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.08, 18:34
              Ania, miało poważną wadę serca. Ponoś widoczną w życiu płodowym, tak
              stwiedzono w Zabrzu, gdzie trafiło 2 doby po urodzeniu. Niestety w
              sumie żyło 5 dni... Najgorsze, ze oni nie byli na to kompletnie
              przygotowani - całą ciążę badania regularne i wg Pani Doktor
              wszystko wzorowo.
        • Gość: zainteresowana Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 83.18.244.* 04.03.08, 19:53
          Witam. Mam pytanie. Czy orientujecie się ile kosztuje wizyta(prywatna) u doktora
          Macieja Jarolima. Z góry dziękuję za odpowiedź.
          • Gość: MN Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.wieszowanet.pl 16.07.08, 13:59
            W ubiegłym roku wizyta u Pana dr Jarolima kosztowała 70 zł.
            Zdecydowanie odradzam Panią Chmiel, przez nią o mało nie
            wykorkowałam!
          • Gość: asiktg Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.stk.vectranet.pl 25.01.09, 19:36
            A co sądzicie o doktorze Petei?
      • Gość: studentka Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.strong-pc.com 28.02.08, 18:43
        Zdecydowałam się na tą panią i nie żałuję. Fakt, że jak sie nie idzie
        prywatnie,to kolejki kilkutygodniowe, ale ja za wizytę zapłaciłam 50zł i byłam
        przyjęta od ręki. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, zbadała, dokładnie
        przeanalizowała mój problem, była bardzo delikatna i uprzejma, poświeciła mi
        ponad 40minut mimo, ze byłam "ponadplanową" pacjentką.
        • Gość: ona Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.08, 18:32
          Zdcydowałaś się na dr Chmiel? Tylko w ciąży uważaj...
          PS. Znajomych dziecko miało wadę serca. Bardzo poważną wadę.
    • Gość: kajko Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.08, 21:41
      Na pierwszą w życiu wizyte polecam dr Chmiel, byłam u niej juz jako
      nastolatka, bardzo delikatna, nie trezba prosić o badanie piersi,
      jak u niektórych. A jęsli chodzi o dr Rączkę - to odradzam,
      chodziłam z NFZ i do jednej i do drugiej - róznica wielka, jak się
      zaczęły problemy w ciąży to niestety wyszedł brak kompetencji dr
      Rączki. Prawda jest taka ze jak ciąża przebiega prawidłowo to nawet
      lekarz nie jest potrzebny. Bradzo dobrym specjalistą jest dr Tiszler
      z Zabrza, chociaż uważany za bardzo niedelikatnego. Ja tam wolę być
      dobrze prowadzona niż się przejmować czy ktoś jest delikatny - poza
      tym jestem zadowolona.
      • Gość: dziewczę Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 17:23
        Hmm.. A czy ja mogłabym prosic o numer dr. Chmiel? Szukałam w internecie,ale nie umiem znaleźc.
    • Gość: lusi Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.08, 12:19
      Bardzo polecam pana doktora Bogusława Tobór. to bardzo dobry lekarz.
      • Gość: Rok Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.40.155.28.sub.mbb.three.co.uk 24.09.08, 15:28
        Polecam Pana Tobora jest rewelacyjny dzieki nie mu moja mama zyje a
        ja wiem co mi dolega. Jest delikatny i zawsze odpowie ma kazde
        pytanie. Jak na razie nie zawiodłam sie na nim.
        • Gość: wimi Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 94.251.153.* 20.02.09, 13:52
          Dr. Tobóra odradzam wszystkim!!!!
          może i jest miły i odpowiada na pytania ale to konował w najlepszym wydaniu... jeśli ktoś nie wieży to niech popyta na os. Przyjażn kogo już dzieki niemu nie ma na tym świecie.
          • Gość: rose Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 12:06
            dr Tobór niby miły i delikatny, ale przepisał mi hormony w wieku 16 lat (na torbiele jajników) w takiej dawce jak dla kobiety bliżej menopauzy... o mało się nie przekręciłam, a jak poszłam do niego z tym, że się bardzo zle po tych tabletkach czuje to powiedział mi ze wyolbrzymiam (tętno powyżej 150uderzeń/minutę, Ciśnienie krwi ponad 180/120...) bez komentarza... NIE POLECAM!!
    • Gość: pacjent Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.08, 14:37
      Do pani dr Michnikowskiej-Grzegorczyk
      • agaa-hcm Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 03.05.08, 21:46
        a Dr Zajda? czemu nikt o nim nie pisze??
      • Gość: K. Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.08, 12:05
        No właśnie a ile kosztuje wizyta u doktor Michnikowskiej-
        Grzegorczyk ? Przyjmuje tylko prywatnie czy też z NFZ ?
        I gdzie przyjmuje ?
        • Gość: asiktg Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.stk.vectranet.pl 25.01.09, 19:50
          a co myślicie o doktorze Peteii z szpitala num 1
          • Gość: Bogna Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.strong-pc.com 18.02.09, 16:21
            Jestem pacjentką dr.Petei blisko 20 lat.Bardzo dobry specjalista,konkretny w
            diagnozach i leczeniu.Nie polecam dr.Chmiel,tylko kilka miesięcy byłam pacjentką
            pani doktor i moja druga ciąża zakończyła się poronieniem.Miałam do siebie
            później żal, że zmieniłam lekarza.Wróciłam do dr Petei i pomimo że z kolejną
            ciążą były już problemy większe to wiem. że właśnie dzięki Petei mam
            córeczkę.Jak leżałam w szpitalu to zawsze był zainteresowany moim
            samopoczuciem.Polecam wszystkim paniom tego lekarza.Dr. Peteia przyjmuje
            prywatnie na Stroszku, a zNFZ w poradni przy szp. nr 1 i w poradni chorób sutka.
            • Gość: inna Re:do Bogny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.09, 22:40
              Czy za poronienie musisz obwiniać lekarkę?Czy ona miała na to jakis
              wpływ?Ja też poroniłam i też jestem pacjętką dr.Chmiel i nawet przez
              chwilkę nie pomyślałam,że to jej wina.A teraz mam ślicznego zdrowego
              dzidziola i też tą ciążę prowadziła dr Chmiel.A dr Peteja czyścił
              mnie po poronieniu i był bardzo niesympatyczny wręcz
              gburowaty.Chyba,że chodzisz do niego prywatnie to ma dla Ciebie inne
              podejście.
      • Gość: niunia Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 17:51
        Do tej pani doktor owszem, ale nie po tabletki antykoncepcyjne!!!!
        jest -jak usłyszałam od niej w gabinecie -praktykującą katoliczką i zwolenniczką
        naturalnych metod planowania rodziny, więc tabletek nie przepisuje. Do tego
        zrobiła mi mały wykładzik o konsekwencjach zażywania pigułek /bezpłodność/ i to
        mi wystarczy, by pierwsza wizyta u niej była ostatnią...
    • Gość: p Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.crowley.pl 06.05.08, 14:45
      Ja polecam serdecznie dr. Przemysława Binkiewicza ale w Bytomiu na
      strzelców. Też bałam się pierwszej wizyty ale nie żałuje. Prowadził
      też ciążę mojej siostry i urodziła śliczną córeczkę bez żadnych
      komplikacji oraz ciąże siosty mojej przyjaciółki i również urodziła
      zdrowego ślicznego chłopczyka. Pozdrawiam
    • Gość: ewa_m Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.08, 21:57
      Polecam serdecznie dr. Macieja Jarolima. Też na początku nie
      chciałam iść do faceta-ginekologa, ale teraz nie żałuję. Moja ciąża
      przebiegała bardzo skomplikowanie, mało co nie straciłam dziecka.
      Ale czujność i natychmiastowa reakcja doktora sprawiły, że mam dziś
      zdrowego syna. Polecam!!! To naprawdę bardzo dobry specjalista.
      • Gość: MN Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.wieszowanet.pl 16.07.08, 13:52
        Zgadzam się dr Jarolim to bardzo dobry lekarz, dodatkowo miły i
        delikatny. Polecam !!!!
    • Gość: Batom Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 16:21
      A co myślicie o doktorze Gwoździu??? taki przyjmuje w TG słyszałam
      że ok
      • Gość: sikalafą Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.08, 11:37
        Robił mi łyżeczkowanie macicy i potem się pani doktor nadziwić nie mogła jaki
        majstersztyk, pytała kto to robił...więc chyba jest OK...bo , że przystojny to
        na pewno;-)
        • Gość: Izabela Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.dip.t-dialin.net 13.05.08, 19:13
          Ja to bym polecila specjaliste od wszystkiego on madrosc lyzka konsumowal ,ajest
          nim ORYGINAL23 dziwne ze tutaj jeszcze glosu nie zabral Palant jeden.
          • oryginal23 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 13.05.08, 22:42
            Mówisz-Masz!
            Niestety niczego nie doradzę.Na tym się nie znam.
            Ale to miłe,że mnie polecasz.Dziękuję za zaufanie.
            Pozdrawiam.
            23.
            • Gość: Żona Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: 83.1.69.* 23.05.08, 17:06
              jestem stałą pacjentką dr Gwoźdźa- delikatny, dokładny- za każdym
              razem bada piersi- gorąco polecam
              • Gość: elli Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.08, 21:22
                No,no, to chyba masz ładne piersi.... Mnie nigdy sam od siebie
                piersi nie zbadał :(... ale jako specjalista- jak najbardziej polecam
    • ania.36 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 25.05.08, 13:58
      ja zawsze byłam u doktora Jarolima.(przyjmuje na osadzie Jana w gabinecie jest
      usg więc nie trzeba jeżdzić.Jest baaardzo delikatny i bardzo kulturalny.Zero
      krępacji ponieważ pacjentki traktuje z szacunkiem.
    • tatiana222 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 04.06.08, 22:34
      Zdecydowanie polecam dr Jarolima. Świetny lekarz i bardzo kulturalny, miły człowiek.
      Natomiast zdecydowanie odradzam dr Grzegorczyk-Michnikowską. Przez nią straciłam
      ciążę, bo totalnie mnie zignorowała, nawet nie założyła mi karty ciąży, nie
      zleciła żadnych badań, (byłam pańśtwowo) natomiast kazała mi przyjść za 2 mce do
      niej ale prywatnie. A jak się okazało że poronienie stwierdziła telefonicznie że
      to poronienie i że powinnam leżeć od początku, totalna beznadzieja. ODRADZAM.
      • Gość: joanna Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 22:39
        Jeżeli twierdzisz,że to jej wina to dlaczego nie szukasz
        sprawiedliwości w sądzie?Teraz to co robisz to pomówienie,to też
        jest karalne.
        • Gość: TGona Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.stk.vectranet.pl 18.06.08, 13:10
          ja osobiscie mogę polecic 2 lekarzy, pierwszy to DR KMIECIK a drugi
          to już wspomniany DR GWÓŹDŹ. dr Gwóźdź to prawdziwy specjalista,
          jeden z najbardziej utytuowanych lekarzy na śląsku. Dr Kmiecik
          również świetny.
          Osobiście odradzam Dr Nowaka [ten młody] przyjmuje w SANTI'medzie
          podobnie jak DR GWÓŹDŹ któego wspomniany SANTI;med jest własnościa.
          Konował Nowak nie potrafi wystawić diagnozy w bardzo prostej
          dolegliwosci, dodatkowy brudny, niedomyty i śmierdział. Owszem miły
          ale mało kompetentny
          • Gość: Gocha21 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 16:30
            Pomyliłaś nazwiska. W Santimedzie przyjmuje Dr Krawiec Roman a nie
            Dr Nowak Roman. Jestem od wielu lat pacjentką doktora Nowaka i nie
            mam żadnych zastrzeżeń co do jego kompetencji i higieny osobistej.
            • Gość: edi22 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 12:11
              fachowcy a przy tym fajni ludzie, pełna kultura i serdeczność dla wszystkich- dr Jarolim albo dr Gwóźdź- wybierz.
              Dr Kmiecik jest niesympatyczny. Wiem, bo znam wszystkich /Też jeszcze nie byłam u ginekologa, bo nie było potrzeby ... się wybieram i wybrać nie mogę..
    • Gość: dodi156 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.net 06.08.08, 17:58
      a czy ktoś ma jakies dokładnijesze namiary na doktora jarolima ???
      np adres czy numer telefonu??? bede bardzo wdzięczna. ja swoją
      pierwszą wizyte odbyła u pani kristofekczy jakoś tak podobnie, nie
      pamiętam już, ale okazała strasznie iesympatyczną osobą i teraz boje
      sie następnej wizyty ale wiemże iśc trzeba :/
      • Gość: Pacjentka:) Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.08, 11:44
        Droga studentko ja osobiście polecam p. Anne Rączkę, przyjmuje naul.
        Zagórskiej jest świetnym specjalistą, ma w swoim gabinecie usg i
        naprawde jakikolwiek problem , pytanie rozwiąze i mozna jej zaufac.
        Polecam i pozdrawiam:)
    • Gość: Ginekolog - tapice Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 04:18
      polecam sie ! zalatam wszystko :)
    • Gość: Ginekolog-tapicer Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 04:21
      Polecam sie !!Załatam wszystko :)
    • Gość: laura Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.strong-pc.com 29.08.08, 10:56
      POLECAM DR.Drębkowskiego,MILY,FACHOWIEC,BEZ STRESÓW MIMO, ZE TO
      MEZCZYZNA! BI -MEB ul.Mickiewicza
      • izza78 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 29.08.08, 16:35
        Witam wszystkich!!!
        Mam prośbę abyście podały mi adres lub nr. tel gdzie przyjmuje dr.Kmiecik
        ,podobno na Stroszku ma gabinet ale nie znam adresu.Wiem ,ze jest lekarzem na 3
        w Tarnowskich górach (gdzie chciałabym urodzić!!!)
        Ja jestem z Bytomia i na Stroszek mogłabym dojeżdżać ,niestety na Stare
        Tarnowice na wizyty byłoby mi trudniej.
        Jestem w 4 miesiącu ciąży na podtrzymaniu,chodzę do lekarza w bytomiu-
        stwierdzam ,że jest beznadziejny!!!!
        Każde moje pytanie ignoruje lub wzrusza ramionami.....pacjentki traktuje
        odruchowo"następna"....katastrofa!!!
        Pomijając już fakt iż jet to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród !!!
        POMOCY !!!
        • szerelmem Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 01.09.08, 20:26
          Ja tez slyszalam,ze Jarolim jest dobry!
          Sama jestem pacjentka dr.Romana Krawca,ale chyba przestane
          byc,nasluchalam sie ostanio duzo na jego temat,ponoc nie wykrywa
          chorob plodu!.Zdecydowanie odradzam jego ojca,olewator!
          No i wspomniany pan Nowak,zszywal mnie po porodzie,zero
          delikatnosci,zle znieczulona,kiepsko zszyta i do dzis podczas okresu
          boli!POrazka!
        • Gość: misia Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.ticom.pl 26.09.08, 19:08
          Słuchaj, poradzę Ci Bogusława Tobora, on nie pracuje na "3" tylko w
          Szpitalu w Pyskowicach. I ten szpital polecam Ci do porodu!!!! super
          sama tam rodziłam i polecam każdemu! Na "3" leżałam jak byłam w 6
          miesiącu ciąży - pewne komplikacje - i po niemiłych przejściach tam
          stwierdziłam, że rodzić tam nie będę, bo nie rodzę za karę. A poród
          dla kobiety jest ważnym wydarzeniem, tak więc bardzo polecam szpital
          w Pyskowicach!
      • aga7340 Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz 18.04.13, 11:45
        Gość portalu: laura napisał(a):

> POLECAM DR.Drębkowskiego,MILY,FACHOWIEC,BEZ STRESÓW MIMO, ZE TO
        > MEZCZYZNA! BI -MEB ul.Mickiewicza
        Laura jeśli to przeczytasz to prosiłabym Cię o kontakt ze mną na pocztę dilaj17@wp.pl właśnie w sprawie informacji o dr Drębkowskim
    • Gość: anna Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.08, 09:04
      mam już 2letniego syna obecnie jestem w drugiej ciąży, pierwsza ciąże prowadziła
      doktor Katarzyna Chmieli choć ogólnie nie było źle to raczej jej nie polecam
      obecnie chodzę do Bogusława Tobora,którego bardzo polecam.A co do tego czy
      wybrać ginekologa mężczyznę czy kobietę zdecydowanie- mężczyznę.
      • Gość: anusiaaa Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.wieszowanet.pl 12.09.08, 22:21
        Namirki na dr Jarolima jakby komus byly potrzebne :)

Ul. Bałkańska 10/1
        Tel.601 448 367

Przyjmuje poniedziałki i czwartki :)

Polecam.
        • Gość: Rodzice Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.3s.pl 30.11.08, 19:30
          Zdecydowanie polecam dr.Jarolima. Mamy dzięki niemu dwóch zdrowych
          synów a ciąże przebiegały z problemami i zawsze można było na niego
          liczyć niezależnie od pory dnia czy nocy.W szpitalu zawsze przyszedł
          zapytać o samopoczucie a po porodzie wpadł pogratulować malucha!Do
          tego jest bardzo miły , delikatny i zawsze szczegółowo udziela
          odpowiedzi i informacji.W czasie ciązy można liczyć na wzystkie
          badania jakie tylko są możliwe tak więc można być spokojnym.

... jeszcze jedno - kobitki nie chodzcie do Chmielowej jeśli chcecie
          mieć dzieci - my dwa razy przy niej poroniliśmy i nie można było
          liczyć z jej strony na żadną opiekę !!!!!!!
          • Gość: mama Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 22:35
            Ja jestem pacjętką dr Chmiel i nie mogę powiedzieć ani jednego złego
            słowa na jej temat chociaż jedną ciążę poroniłam,nie obwiniam jej za
            to.Czy można winić lekarza za wady płodu czego wynikiem było
            poronienie w 12 tygodniu?
    • Gość: mikusia Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.08, 17:57
      Ja polacam bardzi fajna babke...w szpitalu nr 3...Danuta
      Kristofek... Bardzo miła i delikatna
      • Gość: kasiek Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.osnanet.de 24.10.08, 21:59
        Pani dr Kristoffek jest na prawdę w porządku. Miła, ale przede
        wszystkim fachowo stara się wszystko wytłumaczyć, a nie tylko coś
        tam wcisnąć pacjentce. Dopuki nie wyjechałam z TG tylko do niej
        chodziłam na wizyty i zawsze byłam zadowolona. Polecałam chętnie
        przyjaciółką i one też miały pozytywne wrażenia. Do tej pory nie
        słyszałam żadnej negatywnej opinii.
        Bardzo dobry zespół lekarzy jest również w szpitalu w Piekarach
        Śląskich, min. dr Pietrzak.
        Co do innych opinii na tym forum...czasami lekarz nie jest winny za
        zły dobór pigułek, nasze organizmy są różne i czasem trudno
        przewidzieć czy będzie się dobrze na dane tabletki hormonalne
        reagować. Z rozpoznawanie wad u płodu, to już trudniejszy temat. Nie
        lubię stawiać ludzi w złym świetle, zwłaszcza tych którzy mi nie
        zawinili, ale tutaj jednak muszę. Parę lat temu byłam na pacjentką
        na oddz.gin. w szpitalu numer 3 w TG. Ogólnie wszysto było w
        porządku biorąc pod uwagę cały personel, nie tylko lekarzy. Jednak
        co przez te 9 dni nasłuchałam się od różnych pacjentek opinii o pani
        dr Rączek-sama na szczęście nie miałam z nia do czynienia...aż mi
        włosy dęba stanęły...Jednej pacjentce, która skarżyła się na brak
        okresu przepisała hormony i posłała do domu-okazało się , że to był
        początek mięsniaka macicy i niestety te hormony jeszcze bardziej
        zaszkodziły i kobieta musiała mieć zabieg. Inna pacjentka
        opowiadała, że będąc w 8 miesiącu ciąży przestała wyczuwać ruchy
        dziecka. Dr Rączek przyjęła ją, ponoć wszystko sprawdzila i odesłała
        pacjentkę do domu, a parę dni później kiedy już doszło do zatrucia
        organizmu okazało sie , że dziecko już dawno w łonie matki było
        martwe. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę- była dopiero w 7 tygodniu.
        Dostała krwotoku-trafiła do dr R. Ta oznajmiła, że to poronienie, a
        potem stwierdziła, że to jednak nie była ciąża i że to poprostu
        spóźniony okres. Dziewczyna poszła do domu,ale nie dawało jej to
        spokoju i wybrała sie do innego lekarza w tym samym szpitalu na
        drugi dzień. Dopiero wtedy miała zrobione badania krwi i
        stwierdzone, że faktycznie poroniła co było wskazaniem do
        czyszczenia jamy macicy- inaczej mogło grozić zakażeniem. Nie wiem
        czy w tym przypadku dr R. odsyłając moją przyjaciółkę do domu
        chciała jej zaoszczędzić traumy w jaka wpada kobieta po poronieniu,
        czy po prostu się jej nie chciała wykonac tego zabiegu. Są to
        historie opowiedziane bezpośrednio przez pacjentki, nie z trzeciej
        ręki. Dziwię sie tylko, że jeszcze nikt oficjalnie nie zgłosił tych
        błędów. Nie chodzi tu by się na kimś mścić, ale o zapobiegnięcie
        kolejnym jej błędom. Tak jak już pisałam, lekarze to też tylko
        ludzie-nie wymagajmy od nich czasem cudów...jednak jeżeli tyle się
        złych opinii słyszy o jednej lekarce, to chyba nie za dobrze o niej
        świadczy...
        • Gość: zuza Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.08, 11:01
          chodze do dr Nowaka, prowadzil moja ciaze i powiem tak, ze jako
          specjalista jest bardzo dobry,sumienny, natomiast jest bardzo
          niesympatyczny i w zasadzie ciezko o cos wiecej sie spytac, bo robi
          laske ze odpowie
        • Gość: mała Re: Do jakiego ginekologa na PierWszĄ w życiu wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 17:01
          czy mogę dostać nr. tel. do dok. kristofek na wizytę prywatną z gury dziękuję i
          pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka