Dodaj do ulubionych

Wagi samochodowe Ostrowiec Św.

IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 28.10.13, 15:19
Główną specjalizacją naszej firmy są elektroniczne wagi samochodowe. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wag samochodowych, od produkcji, przez dostawę, po montaż. Waga samochodowa doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm prowadzących skup i sprzedaż towarów masowych. Oferowane przez naszą firmę wagi samochodowe niosą za sobą wiele zalet. Są szybkie i sprawne w montażu, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany ich miejsca w przyszłości. Są trwałe i odporne na korozję, co za tym idzie nie wymagają konserwacji. Ponadto posiadają nowoczesne oprogramowanie i łatwość łączenia systemu wagowego z innymi systemami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom serwisujemy także wagi samochodowe rozmaitych producentów. Jako zespół doświadczonych fachowców, w każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i pomocą. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej klasy, solidne i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie kersh.pl
Obserwuj wątek
  • Gość: kersh Re: Wagi samochodowe Ostrowiec Św. IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 28.10.13, 15:22
   Pierwszy link coś nie działa, prawidłowy to kersh.pl
   • torfbud666 Re: Wagi samochodowe Ostrowiec Św. 03.07.14, 14:05
    zapraszam na stronę z naszymi wagami samochodowymi:
    www.wagielektroniczne.com.pl/samochodowe.php
  • ostwag Re: Wagi samochodowe Ostrowiec Św. 10.04.16, 16:15
   Witam. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany kupnem wagi samochodowej zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy www.OSTWAG.pl z Ostrołęki woj.mazowieckie. Jesteśmy producentem wag samochodowych, platformowych, inwentarzowych. Wykonujemy wagi samochodowe stalowe i stalowo-betonowe różnej nośności i długości od najmniejszych wag samochodowych 4m x 2m do 5T do wag samochodowych długości 18m x 3m - 60T.
  • gurszulka Re: Wagi samochodowe Ostrowiec Św. 13.02.18, 15:28
   Waga samochodowa TAMTRON SCALEX 1001, oferowana przez tamtrongroup.com umożliwia ważenie samochodów do 120t, czyli nadaje się także to ważenia większych samochodów np. ciężarowych. Dzięki temu można dokładnie rozliczyć transport, czy dostawę do naszej firmy. Dane z wagi mogą być przesyłane w formie elektronicznej do dalszej obróbki, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka