Dodaj do ulubionych

pytanie o wizytówkę

10.08.11, 18:58
Mam pytanie dotyczące wizytówek.

Chcę wydrukować wizytówki, które będą zawierały moje dane w dwóch językach - polskim i angielskim.

Czy mogę wydrukować te same informacje po jednej i drugiej stronie - właśnie po angielsku i po polsku czy też jednak wydruk powinien być tylko z jednej strony - dwujęzyczny?
Kiedyś słyszałam,że można drukować tylko z jednej strony - obecnie widuje dwustronne wizytówki, ale nie jestem pewna czy tak jest poprawnie.
Obserwuj wątek
    • bo1 Re: pytanie o wizytówkę 10.08.11, 19:49
      Zawsze robię wizytówki w każdym języku osobno, tzn. osobno po polsku i osobno w każdym innym języku, którym się posługuję. W zależności od języka, w jakim z kimś rozmawiam, wręczam odpowiednią wersję wizytówki. Nie wiem, po co np. Anglikowi wizytówka dwujęzyczna. Wystarczy mu dać taką po angielsku. Poza tym rewers wizytówki powinien być jednak pusty - to miejsce na ew. dopisanie czegoś ważnego.
    • nm.buba011 Re: pytanie o wizytówkę 10.08.11, 21:28
      perlino.verde napisała:

> Kiedyś słyszałam,że można drukować tylko z jednej strony - obecnie widuje dwust
      > ronne wizytówki, ale nie jestem pewna czy tak jest poprawnie.

- wizytówka, dawniej bilet wizytowy to co innego, niż to co opisujesz.
      Omawiasz raczej reklamówki handlowe, a one mogą być: obustronne, wielojęzyczne, kolorowe, a nawet z fotografią delikwenta. Również składane, czy z kalendarzykiem.
    • dzambii Re: pytanie o wizytówkę 16.08.11, 21:56
      Wizytówka prywatna to imię, nazwisko i nr telefonu w języku lokalnym. Tło neutralne, nieagresywne:
      Joanna Kowalska
      25 356 876

Wizytówka służbowa zawierająca stanowisko i tel/email służbowy - w każdym języku osobno, lub stanowisko w dwóch językach
      Joanna Kowalska
      Kierownik biura / Office Manager
      Tel/phone 25 356 876 e-mail cccc@tttttttttt
      Drukowanie dwustronne – niewskazane. Logo i kolory firmy – jak najbardziej.
    • mocno.zdziwiona Re: pytanie o wizytówkę 15.06.21, 15:12
      Widzę, że wątek wyciągnięto by zaspamować, ale jednak się wypowiem. Ja mam wizytówki dwustronne i dwujęzyczne - na awersie imię i nazwisko oraz tytuł zawodowy w 2 językach (kolejność: tytuł zawodowy po polsku - imię i nazwisko - tytuł zawodowy w języku obcym). Na drugiej stronie dane kontaktowe.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka