Dodaj do ulubionych

Jak mam sie zachowac?

12.03.20, 11:12
Jak sie zachowac na plazy w sytuacji gdy wszyscy leza a ja ide. Co chwila mowie "przepraszam". Czy oni maja obowiazek sie i swoje bambetle usunac zeby mnie przepuscic, czy nie musza, bo na plazy sie lezy?
I, jeśli nie musza się usuwać, to co powinni powiedzieć, żeby było grzecznie?
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: Jak mam sie zachowac? 12.03.20, 19:47
      Nic nie mowic ale starc sie nie deptac lezacych...
      A zachowanie zalezy czy jestes idacym czy lezacym.. W Teoim przypadku - to pytasz o idacego?
      Kultura lezenie tez obowazuje - np w lozku lezysz wzdluz a nie wpoprzek? i zostawiasz miejsce dla "partnerki"?
      A wiec i na plazy nalezaloby lezec z w rzedach jak samochody na parkingu i pozostawic sciezki do przejscia dla tych nielezacych..
      No a jak lezcy miejsca nie zostawili to wliczyli ryzyko w swoje polozenie.
      A grzecznym zawsze nalezy byc ale i ostroznym .... czassmai przperaszamy a czsami sie nie odzywamy..
      Jak nie masz gdzie postwic stopy to zachowujesz sie w zaleznosci od sytuacji....
      Duzych i ryzkownych facetow lpeiej omijac, slabych i watlych - obrugac i poczyc jak maja lezec a mile Panie pytasz czy mozesz postawic swoje stope pomiedzy jej nogami...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka