Dodaj do ulubionych

Koszulki z napisami ...

01.05.20, 07:14
Czy spotkaliście się z takimi koszulkami?
https://printsalon.pl/images/products/view/zachowaj-dystans.jpg
Ta jest nawet niezła, wg mnie:

https://i.imgur.com/D7IRure.jpg?1

Myślicie ze sa skuteczne? smile


Minnie
Obserwuj wątek
  • kora3 Re: Koszulki z napisami ... 03.05.20, 11:48
   Minnie - widziałam kilka osób w koszulkach czy bluzach z takimi napisami w okolicy. Sama sobie takiej nie kupię, bo nie widzę sensu. Nie tylko w czasach korony, ale w ogóle nie zdarzało mi sie poza jakimś tłokiem, by ktoś nie zachowywał stosownego dystansu. Teraz tłoku nie ma nigdzie, więc ...
   • minniemouse Re: Koszulki z napisami ... 04.05.20, 02:14
    No, pomyślałam sobie iż widząc taka koszule człowiek mimo woli poczuwa się w obowiązku być uprzejmiejszy i dostosowuje do 'przepisów'. mnie się wydaje ze napisy na koszulkach, bluzach itp same wpadają w oko jeśli są duże i wyraźne.

    Minnie
    • aqua48 Re: Koszulki z napisami ... 04.05.20, 08:57
     minniemouse napisała:

     > mnie się wydaje ze napisy na koszulkach, bluzach itp same wpadają w oko jeśli są duże i wyraźne.

     Dla mnie są kompletnie nieczytelne, mój mózg traktuje je jak motyw ozdobny. Coś w rodzaju esów-floresów, czy nieznanego logo. Większość ludzi ma na koszulkach jakieś ozdobniki, litery itp. A czy układają się w jakiś napis, czy nie to zazwyczaj sprawa drugorzędna. Trzeciorzędną jest jeśli to jakiś przekaz tekstowy, a czwartorzędną odebranie go osobiście i jeszcze kolejną potraktowanie na tyle poważnie by dostosować się doń. Można mieć na koszulce napis np. "przytul mnie", co nie oznacza że każdy przechodzący obok ma się doń tulić. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka