Dodaj do ulubionych

Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka

16.07.21, 06:55
Czy to dobry kierunek wychowania gdy dzieciak wtrąca się do przemówienia dorosłej osoby ? Mógłby równie dobrze przeszkadzać w ten sposób np. nauczycielowi na lekcji lub księdzu podczas kazania !
Obserwuj wątek
    • aqua48 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 16.07.21, 12:40
      Akurat nauczyciele się bardzo cieszą gdy dzieci mają coś do powiedzenia. A lekcje nie powinny polegać na "przemówieniach dorosłych" tylko na dialogu. Kazania podczas mszy dla dzieci też tak wyglądają. Ksiądz zadaje pytanie, a dzieci odpowiadają. Jeśli komuś dzieci przeszkadzają w "wystąpieniach" publicznych, to ma problem z umiejętnością błyskawicznej reakcji i riposty, a także z brakiem dystansu do siebie.
      • jadwiga1350 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 17.07.21, 20:08
        aqua48 napisała:

> Akurat nauczyciele się bardzo cieszą gdy dzieci mają coś do powiedzenia. A lekc
        > je nie powinny polegać na "przemówieniach dorosłych" tylko na dialogu.

Może i tak. Tylko ten chłopiec nie ma nic do powiedzenia, recytuje wyuczoną formułkę. Gołym okiem widać, że to ustawka.
        Broni swojej matki? A kto jej zagraża? Korwin? Niby jak?

Takie poglądy ma wielu polityków.
        Rok temu Małgorzata Kidawa Błońska musiała odejść do garów, tzn zrezygnować z kandydowania na urząd prezydenta.
        Musiała zrobić miejsce mężczyźnie, Trzaskowskiemu.
        Nie ma co się jednego Korwina czepiać.
        • aqua48 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 18.07.21, 16:24
          jadwiga1350 napisała:

>Tylko ten chłopiec nie ma nic do powiedzenia, recytuje wyuczoną for
          > mułkę. Gołym okiem widać, że to ustawka.

Hmm ciekawe dlaczego uważasz, że dziecka nie może zbulwersować wypowiedź polityka?

> Broni swojej matki? A kto jej zagraża? Korwin? Niby jak?

Nie wiem czy chłopiec broni wyłącznie swojej matki moim zdaniem broni praw wszystkich kobiet. A Korwin kobietom zagraża bardzo poważnie. Propagując bardzo szkodliwe przekonania o roli kobiety w życiu. Do pewnego momentu część społeczeństwa patrzyła na niego z pobłażaniem na zasadzie - o taki pajac. Ale jaki jest efekt takiego wieloletniego sączenia nienawiści do kobiet i odmawiania im praw widzimy dzisiaj wszyscy.
          Niejaki Czarnek et consortes wywodzą się ze środowisk którym takie poglądy odpowiadają i trafia do podobnych sobie.

> Takie poglądy ma wielu polityków.
          > Nie ma co się jednego Korwina czepiać.

Toteż należy z tymi poglądami czynnie walczyć i głośno mówić że są szkodliwe.

• jadwiga1350 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 19.07.21, 10:42
            aqua48 napisała:

>
            > Hmm ciekawe dlaczego uważasz, że dziecka nie może zbulwersować wypowiedź polity
            > ka?

Akurat tego polityka słuchał i tak bardzo się zbulwersował. No, no. Naiwność. Przecież recytuje wyuczoną wcześniej formułkę.

> Nie wiem czy chłopiec broni wyłącznie swojej matki moim zdaniem broni praw wszy
            > stkich kobiet. A Korwin kobietom zagraża bardzo poważnie.

Niby jak? Kobiety z otoczenia Korwina krzywdy z nim nie mają.

Bardziej niż Trzaskowski, którego koleżanki partyjne(wielkie feministki) obsługują, podając jajecznicę.?
            • aqua48 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 19.07.21, 13:34
              jadwiga1350 napisała:

> Kobiety z otoczenia Korwina krzywdy z nim nie mają.

Nie interesują mnie kobiety z otoczenia Korwina, ani koleżanki Trzaskowskiego ani tym bardziej kto komu jajecznicę przyrządza. Interesuje mnie jak Korwin chce wpływać na losy WSZYSTKICH kobiet propagując swoją wizję rodziny i głosząc jaką jego zdaniem powinna mieć rolę kobieta w społeczeństwie.
              • jadwiga1350 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 20.07.21, 00:35
                aqua48 napisała:

> Interesuje mnie jak Korwin chce
                > wpływać na losy WSZYSTKICH kobiet propagując swoją wizję rodziny i głosząc jak
                > ą jego zdaniem powinna mieć rolę kobieta w społeczeństwie.

Ale dlaczego Cię to interesuje? I skąd wiesz, że chce, a nie tylko coś tam sobie mówi(jak to polityk)?
                Na Twój los nie wpływa.
                I nie ma czegoś takiego jak Wszystkie Kobiety, tak jak nie ma czegoś takiego jak Wszyscy Mężczyźni. Los jednej kobiety nie jest odbiciem losu drugiej kobiety.
                Równie dobrze możesz zrobić przy Korwinie karierę, jak podawać jajecznicę Trzaskowskiemu.
                • aqua48 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 20.07.21, 09:03
                  jadwiga1350 napisała:

> > Interesuje mnie jak Korwin chce
                  > > wpływać na losy WSZYSTKICH kobiet

> Ale dlaczego Cię to interesuje? I skąd wiesz, że chce, a nie tylko coś tam sobi
                  > e mówi(jak to polityk)?
                  > Na Twój los nie wpływa.

Dlatego że jestem KOBIETĄ, matką, mam synowe i wnuczki. A poza tym jestem już dużą dziewczynką i wiele w życiu widziałam. Również rzeczy o które wcześniej nikomu nie przyszłyby do głowy jako możliwe do spełnienia.
                  Od upadku muru berlińskiego i komunizmu w Europie do odrodzenia ruchów faszystowskich oraz heilujących POLAKÓW.
                  Przeżyłam już w swoim życiu i pytania lekarza po stwierdzeniu ciąży czy decyduję się ją prowadzić jak i bezwzględny zakaz aborcji.
                  Stwierdzenie wykładowcy na zajęciach na szacownej uczelni na kierunku wybitnie zdominowanym przez panie, że kobiety nie powinny być przyjmowane na studia bo to wyrzucanie państwowych pieniędzy skoro wszystkie i tak wychodzimy za mąż i kończymy przy garach i dzieciach i wypowiedź innego że powinnyśmy też kończyć drugi, bardziej praktyczny kierunek, żeby mieć dobrą pracę i lepszy start życiowy. Porzucenie pisania doktoratu przez najlepszą ze studentek (po dwóch kierunkach studiów właśnie) bo doszła do gorzkiego stwierdzenia, że tenże nic absolutnie jej nie da, ani finansowo, ani jeśli chodzi o pozycję zawodową, a jedynie zabierze kilka lat z życia.

> I nie ma czegoś takiego jak Wszystkie Kobiety

Wszystkie kobiety to wszystkie kobiety. Ni mniej ni więcej. Bez względu na to jaką i czy w ogóle karierę zawodową wybiorą, jakie maję wykształcenie i plany na życie, powinny mieć prawo do dokonywania wyborów i podejmowania SAMODZIELNYCH decyzji, bez traktowania ich jak bezwolne kukły przez polityków, i wbijania do głów, że główną i najbardziej pożądaną kobiecą cechą ma być uległość i podporządkowanie.

> Równie dobrze możesz zrobić przy Korwinie karierę, jak podawać jajecznicę Trzas
                  > kowskiemu.

Nie mam w planach ani jednego, ani drugiego. Ale nie jest mi obojętne czy i z jaką partią polityczną lub ruchem społecznym jestem kojarzona ani jaka partia jest u władzy.

• verdana Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 16.07.21, 22:49
      Są rzeczy ważniejsze od dobrego wychowania. Chłopiec wystąpił w obronie kobiet, przede wszystkim własnej matki. Grzeczność polegająca na tym, że się siedzi cicho, gdy ktokolwiek, wiek, płeć, zawód obojetny, obraża ludzi nie jest grzecznością, tylko tchórzostwem
      • xawery39 Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 17.07.21, 09:36
        Tego chłopczyka wysłała mamusia , bo sama bała się zabrać głos. Gdy kto nie podziela poglądów polityka, to nie musi przychodzić na spotkanie z nim i wtedy jest mu "łyso " że nie ma słuchaczy .
        A skutki wychowania bezstresowego Amerykanie odczuwają do dziś. Sam autor książki ich za to przeprasza.
        • bene_gesserit Re: Chłopczyk przerywa wystąpienie polityka 17.07.21, 19:52
          xawery39 napisał:

> Tego chłopczyka wysłała mamusia , bo sama bała się zabrać głos.

To ty jesteś tym panem, którego mamusia chłopczyka znalazła pod łóżkiem w sypialni swojego dziecka? Który nazwał się 'dobrze poinformowanym'? To wiele wyjaśnia.

Jak z tymi naukowcami, bo nadal uciekasz od tematu?

Gdy kto nie pod
          > ziela poglądów polityka, to nie musi przychodzić na spotkanie z nim i wtedy je
          > st mu "łyso " że nie ma słuchaczy .

Na spotkania z politykami powinni przychodzić sami potakiwacze? Bo tak uważasz?

> A skutki wychowania bezstresowego Amerykanie odczuwają do dziś. Sam autor ksią
          > żki ich za to przeprasza.

Prawackie pitolenie.
          Jeszcze opowiedz tę anegdotkę o gumie na czole.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka