mo-nc
01.08.15, 15:10
Witam.
Chciałabym wyjechać do Norwegii z kimś w parze lub w grupie. Ilość osób obojętna, bylebym nie jechała sama :)
Będę szczera i powiem tak... byłby to mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy. Natomiast sytuacja wymaga tego, abym w czasie ok. 4-6 m-cy zarobiła większe pieniążki niż tutaj w PL. Niestety nie jestem obeznana jeżeli chodzi o pracę za granicą, co jak, gdzie, z kim, za ile itp... Ale nie jestem niezaradna i jeżeli cokolwiek będzie trzeba załatwić, pojechać, porozmawiać to jak najbardziej się na to piszę, jak najbardziej jestem dyspozycyjna i zdeterminowana do tego aby taki wyjazd, w pełni legalny i z korzyścią dla wszystkich doszedł do skutku. Nie piszę tego posta aby czekać aż ktoś poda mi coś na tacy. W żadnym wypadku.
Szukam osób tak samo chętnych i zdeterminowanych do wyjazdu i zarobku, tak jak ja.
Jeżeli ktoś o tym myślał i również nie chciałby sam wyjeżdżać, naprawdę zachęcam do kontaktu ze mną. Co dwie głowy to nie jedna :) Jeżeli ktoś jest chętny,a posiada jakieś doświadczenie w tym temacie, to już w ogóle byłoby fantastycznie, chociaż koniecznością to nie jest :)
Jestem tutaj PIERWSZY raz...poneiważ ktoś niestety mnie zrobił w "balona" odnośnie wyjazdu i zostałam z tym sama, więc postanowiłam zwrócić się z moją prośbą/pomysłem do Was :)
Może jesteście tą osobą, która również myśli podobnie, lub znacie kogoś takiego :)
Pozdrawiam,
Monika (24l.)