Dodaj do ulubionych

ubranko pooperacyjne??

04.03.10, 21:53
za tydzień nasza sfinksowa panna będzie sterylizowana,wetka mówiła o
przygotowaniu ubranka pooperacyjnego ,może macie jakieś patenty jak
je zrobić domowym sposobemsmile ,pytałam w sklepie zoologicznym ale nie
mają.
Obserwuj wątek
    • kotapsota Re: ubranko pooperacyjne?? 04.03.10, 22:13
      Znalazłam coś takiego
      www.kotperski.fora.pl/bhp-kota,21/koci-kaftanik,72.html
      i jeszcze to:
      www.arkastrefa.fora.pl/pytania-do-arki,11/kaftanik-dla-kotki-po-kastracji,73.html
      Pozdrawiam
      i życzę spokojnego czasu kaftanikowegosmile Misio burasek nie miał problemów. Za to Misia czarnulka wpadła na pomysł, aby zdjąć sobie szwy zaraz po kastracji, a ja nie byłam taka mądra odnośnie kaftaników i po drugim szyciu już na żywca ubrałam kicię w zielone ubranko. To ona stwierdziła,że jej nie do twarzy i sobie odgryzła wszystkie troczkismilei kaftanik zdjęłasmile)) Ale wszystko szybko się pogoiło i jest ok.
      Pozdrawiam
      Joanna z Misiami
    • miriam_73 Re: ubranko pooperacyjne?? 05.03.10, 09:16
      U mnie kaftanik (taki jak na fotce, tylko że w kolorze ciemnozielonym wink był "w
      standardzie" operacji, a jak Melka pierwszy rozpruła po 2 dniach, to dokupiłam u
      veta za 10 zł. Popytaj w lecznicach, może mają?
    • alicez Re: ubranko pooperacyjne?? 05.03.10, 10:24
      Jakiś czas temu Gandalf zrobił sobie paskudną ranę na grzbiecie i musieliśmy jakoś go opatulić, żeby nie lizał tej rany non stop. I własnoręcznie, ze starego ręcznika, zrobiłam mu "kubraczek". Przycięłam na wymiar kota, zawiązałam na kocim podwoziu i tak patent sprawdził się 2 tygodnie (oczywiście zmieniałam ręcznik dla jasności dodam).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka