Dodaj do ulubionych

Znowu petycja - tym razem chcą ZABIĆ BOCIANY!!!

02.10.10, 12:58
Wybaczcie, że cytuję bez zmian, ale moja temperatura nie pozwala mi zdrowo myśleć suspicious Łatwiej po prostu przekleić. A sprawa ważna sad Dotyczy pary bocianów gniazdujących (i ostatnio nie odlatujących na zimę) w pobliżu lotniska w Austrii. Zresztą przeczytajcie:

graszka_gnCytuję w całości apel z Przygodzic. Najważniejsze wytłuściłam.
Bardzo proszę - przyłączcie się !
Paweł T. Dolata z forum o bocianachNa forum bocianim z Chyb trafiłem na taki apel Dany, dotyczący zagrożonej odstrzałem przez armię austriacką pary bocianów z Zeltweg w Styrii w Austrii, o imionach Hansi i Lisa, które mają pecha gniazdować koło lotniska wojskowego:
www.bociany.kalinski.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=712
Jestem zdecydowanie przeciw dopuszczaniu opcji zabicia chronionych w całej Europie bocianów, tak bogata pieniędzmi podatników i sprawna instytucja jak armia austriacka ma przecież możliowość zorganizować sprawny odłów! Jest to bardzo grożny precedens.

Zachęcam więc do podpisania petycji: www.tierschutz-murtal.at/petition.html

W petycji trzeba wpisać kolejno: tytuł: Mr/Mrs lub tytuł naukowy, potem imię, nazwisko, e-mail, miejscowość, w rubryce Staat/Country należy wybrać Andere i potem wpisać Polen w „Comment”, a na końcu kliknąć: Undersign, czyli podpisuję. Ja już podpisałem, zachęcam Forumowiczów i zwykłych Czytelników forum!


Pozdrawiam
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa OTOP
www.pwg.otop.org.pl; www.bociany.ec.plOd kilku lat śledzę losy polskiej pary boćków Przygody i Dziedzica właśnie z Przygodzic i nie wyobrażam sobie jak można takie piękne ptaki tak po prostu zabićcrying
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka