Dodaj do ulubionych

aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

17.02.11, 09:49
mój mąz ma nieustające zapalenie spojówek, wyleczy, za moment to samo. Bierze leki przeciwuczuleniowe i niestety krople i maści sterydowe. Poprawa jest chwilowa. Dziś podczas setnej wizyty u okulisty padło pytanie o zwierzęta. I...polecenie "odstawienia" kota na 2 miesiące. Jestem załamana i z powodu męża i kota. Nie wiem, jak będzie miało wyglądać owe :odstawienie"
Obserwuj wątek
    • mrumru81 Re: aaaaaaaaaaaa!!!!!!!! 17.02.11, 09:59
      W Warszawie Hoża 25, 6229729 możnaodczulić się "nakota".
      Kup tą trymerkę i kota dobrze wydrap i wycieraj go wilgotnym, wyżętym ręcznikiem. Kilka razy z włosem i pod włos. Kłaki nie będą fruwać. Mąż musi zrobić badania na co konkretnie jest uczulony, może na kurz, albo na mydło? Testy robiliście?
    • maryshaa Re: aaaaaaaaaaaa!!!!!!!! 17.02.11, 13:15
      Lekarze pierwsze co mówią to - kot. Zróbcie testy. Ja jako dziecko miałam uczulenia i też niby pies i kot, a w testach nic takiego nie wyszło smile

Niestety w takim przypadku musisz bardziej niż inni dbać o odkłaczanie domu... Odkurzać częściej, na mokro zmywać powierzchnie. Kota codziennie szczotkować - ja nie mogłam znaleźć furminatora w sklepie ale kupiłam taki podobny metalowy gęsty grzebień i na Koffiego działa rewelacyjnie - spadek fruwających kłaków -60% !! A do tej pory jak go szczotkowałam taką typową szczotką prostokątną drucikową to fruwało wszędzie... no i na mokro go codzinnie wycieraj. Nomya ma rację... Rób to np w łazience, żeby sierść podczas szczotkowania nie fruwała po reszcie mieszkania... Ale podstawa to testy alergiczne, a nie w ciemno diagnoza lekarza, bo najłatwiej im powiedzić KOT uncertain

Sesja na Stadionie Narodowym?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka