Dodaj do ulubionych

Horror dla zwierzaków na Bemowie :(

13.02.12, 12:21

Nie wiem co bym zrobiła jak bym dorwała osobę która to robi sad
ktoś morduje koty na Bemowie
Obserwuj wątek
    • elzbieta.24 Re: Horror dla zwierzaków na Bemowie :( 13.02.12, 12:29
      Makabra , kiedy mieszkałam na Ochocie też jakiś świr rozkładał zatrute mięso na trawnikach.Moją sukę ledwo odratowano i tylko dzięki temu że weterynarz mieszkał w tym samym bloku i o 2 w nocy pędził z nią samochodem do swojego gabinetu.Niestety kilku zwierzaków nie udało sie uratować , a czubka nie złapano.
      • arim28 Re: Horror dla zwierzaków na Bemowie :( 13.02.12, 13:43
        Zwierzeta niestety sa tu najmniej winne a najbardziej poszkodowane.

Niektorych ludzi nie da sie uswiadomic aby sprzytali po zwierzakach a wystarczy foliowa torebka aby wszystkie zwierzeta i ludzie zyli w zgodzie.
        Keidys moje dziecko wrocilo z ogrodka z pelnymi raczkami kocich odchodow. Nie interesowalo mnie, ze koty sa odrobaczane i szczepione. Bylam wsciekla.
        Sasiadka wypuszczala koty do ogrodka aby sie zalatwialy, kuwety w domu nie bylo. A one szly do naszego ogrodla bo u nich trawka i nie bylo mozliwosci zakopania. U nas piaskownica dla dzieci, przykrywana na noc.

No ale nigdy nie przyszlo mi do glowy aby zabijac koty.
        Ludzie nie potrafia sie pozozumiec nawt w sprawie kocic i psich odchodow. Eh sad

https://www.e-gify.pl/gify/okazjonalne/wielkanoc/wielkanoc79.gif
        • niutaki Re: Horror dla zwierzaków na Bemowie :( 13.02.12, 13:58
          Arim masz racje, z tymi odchodami, moje koty zalatwiaja sie w domu, Ryszard czasem w ogrodku, ale tylko w naszym, bo jest uwiazany i nie ma opcji, zeby poszedl zalatwic sie do sasiada. Jak mieszkalismy w bloku to trawniki, chodniczki miedzy blokami byly tak osrane, ze nie bylo gdzie nogi postawic. Ale nie zabilabym psa czy kota, bo nasral, raczej jego durny wlasciciel dostalby ode mnie opieprz.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka