Dodaj do ulubionych

Wybieramy kapitułę Kociego Funduszu Awaryjnego

21.03.12, 21:58
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że Koci Fundusz Awaryjny im Dzieci Kreci nie jest żadnym w zwyczajowym rozumieniu tego słowa Funduszem czy Fundacją. Jest to jedynie nazwa koleżeńskiej pomocy między grupą znajomych z forum Koty - nasz mały koci zakątek : )
Pomocy dla kotów będących w potrzebie. Nie ma mowy o żadnej zorganizowanej akcji.

Żeby Fundusz powstał muszą zostać ustalone reguły wg których Fundusz będzie działał. Idea jest nieskomplikowana. Zbieramy drobne kwoty, typujemy kandydatury i … co dalej? Tak myślimy obie z waderą, że należy wybrać spośród nas grono osób, które będzie podejmować decyzje o przyznaniu pomocy i wielkości tej pomocy. Jeśli decydowałoby całe forum prędko okazałoby się, że nie możemy dojść do porozumienia. Z pomocy by nic nie wyszło, a w konsekwencji forum straciłoby swój miły (i pomocowy) charakter, a za jakiś czas rozpadłoby się.
Wybierzmy 5 zaufanych osób (myślę, że my z waderą mogłybyśmy również mieć głos doradczy, byłoby więc 7 osób w kapitule). Wybory wyglądały by tak – zgłaszamy kandydatury, osoby wytypowane muszą zgodzić się na swój udział, zgłaszanie kandydatur trwa 7 dni (koniec 28 marca o godz. 22), potem następuje głosowanie, każdy forumowicz ma 3 głosy, po 7 dniach do kapituły awansowałyby osoby z największą liczbą głosów.

Niebawem założony zostanie osobny wątek, w którym przedyskutujemy zasady działania naszego Funduszu
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka