Dodaj do ulubionych

Kotka? w ciazy"

09.10.12, 05:26

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xe/yb/ncoj/5wCluzXMGp9Fk6grgX.jpg

Dlatego poszukuje instrukcji jak zrobic klatke lapke smile

Futro przychodzi od kilku dni ( w deszczowe ostatnie raczej nie bylo) w okreslonym miejscu. Polazi,posiedzi, jak sie czlek zblizy to zwiewa do krzakow. Oddala sie w sobie znanym kierunku przed wieczorem. Bywa raczej popoludniami. Z Kicia nie miala jeszcze 'przyjemnosci' sie spotkac tongue_out

Jesli jest w ciazy to klapa. Zalozmy, ze da sie w samorobe zlapac i jakos ja do weta dowieziemy w tej klatce (transporteka plastikowego brak na stanie, mamy tylko taki sztywny tkaninowy, z calym szacunkiem, ale nie dla innego kota) to nie mam pojecia gdzie futro przetrzymac. Jest w domu cos w rodzaju pomeszczenia gospodarczego z lazienka. Praktycznie jedyne miejsce jako tako odgrodzone od reszty domu. Sluzy to lacznie z lazienka za graciarnie smile Ok, odgruzujemy tam lazienke, ale i tak bedzie tam teraz bardzo zimno, no i problem najwiekszy : Kicia.Yoda. Ona wariacji dostanie czujac innego kota w domu! Jej wystarczy do antykociej furii tylko zapach gdzies na krzakach lub bramie.

Kociambr wyglada na zadbanego, tam gdzie futro jest biale to jest biale, nie potargane itp.
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: Kotka? w ciazy" 09.10.12, 08:59
      Trochę wygląda na "w ciąży", nie mam za bardzo pomysłu gdzie ją przechować, jakby co, ale chyba to pomieszczenie gospodarcze musi wystarczyć, no chyba że księżniczka rozniesie Wam chałupęwink
      W sumie samoróbka nie jest najtrudniejsza do zrobienia, wystarczy sensowny majsterklepka, narzędzia , no i dostęp do marketu budowlanego. Najlepiej byłoby mieć w ręku wzorzec, co, jak wiem u Was jest nie do zrealizowania.
    • wladziac Re: Kotka? w ciazy" 09.10.12, 11:13
      ależ piękne to futro i rzeczywiście wygląda na zaciążoną szukającą miejsca na założenie gniazda,zapach kota w domu w innym pomieszczeniu można zneutralizować stawiając przed drzwiami do gospodarczego pojemnik z czymś dla kota "śmierdzącym"do czego nie będzie chciała się zbliżać dobrowolnie
    • mysiulek08 Re: Kotka? w ciazy" 10.10.12, 01:36
      Dzisiaj koty nie bylo sad wczoraj dostala kiciowych chrupkow i nawet oblizywanie bylo uwiecznione.

Hmm, jedyna rzecza mogaca Kicie odstraszyc od drzwi jest lokalna wodka tongue_out bo ona wino i zubrowke wacha z upodobaniem smile Pytanie na ile wodka zmniejszy nienawisc do obcego kota w domu.

Jak na razie klopot z siatka do zbudowania klatki. Dostepne metalowe siatki tylko w sporych zwojach za duze pieniadze. Jedyna tania nie nadaje sie do tego celu. Jest dosc solidna plastikowa na metry.

Jesli klatka bez mechanizmu samozamykajacego to da sie ja bez wzorca zrobic.

P.s
      komplenty filmowo-muzyczne przekazalam autorowi smile
    • mysiulek08 Re: Kotka? w ciazy" 11.10.12, 06:04
      Przyszla poznym poznym popoludniem, zjadla lososia, poszla...

Dzisiaj w ogole jakies kocie zebranie bylo w 'kurniku' smile Byla widziania kicia bardzo podobna do powyzszej, z obrozka i bialoczarne futro, dorodne, ktore juz kiedy do nas przylazilo. Z tego samego domu co Czarna Puma.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka