Klikamy, żeby nakarmić...

20.01.15, 01:44
Wczoraj ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji Dokarmiania Kotów w Schroniskach organizowana przez firmę Cote poprzez FB.
Można klikać jeden raz dziennie. 5 schronisk, które zdobędą najwięcej głosów zostaną obdarowane zakupioną przez Cote karmą. Link do głosowania: https://www.facebook.com/WinoCote/app_425042714278677
Niestety głosują jedynie fejsbukowicze sad

Zachęcam do głosów na Fundację Jokot. Robią fantastyczną robotę, zresztą to właśnie Jopop czyli prezes Fundacji w czasach kiedy Fundacji jeszcze nie było wkręciła mnie w pomoc bezdomnym kotom wink Za jej sprawką mam ślepinkę Gałeczkę, od niej był Rudy Imbryk dla którego rzuciłam palenie i inne akcje w których brałam udział. Warto pomóc!


-
Nowy wpis na blogu Wbrew tytułowi bloga dzisiejszy wpis o Barbie
https://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
    • dorcia1234 Re: Klikamy, żeby nakarmić... 20.01.15, 08:49
      ja klikam ale patriotyzm lokalny zwyciężył i na Ciapkowo w Gdyni
      • barba50 Re: Klikamy, żeby nakarmić... 20.01.15, 11:06
        Oczywiście Dorciu, że to indywidualny wybór. Tyle, że Ciapkowo dostało już karmę w poprzedniej edycji wink Ale generalnie nieważne na kogo/co się klika - ważne żeby codziennie klikać. Noo.
        • dzedlajga Re: Klikamy, żeby nakarmić... 20.01.15, 16:21
          Kliknęłam i będę klikać. Na pewno. Oczywiście na Jokot. Też z patriotyzmu wink
Pełna wersja