Dodaj do ulubionych

Corn Benek po raz kolejny

03.09.15, 03:31
naszym zachwytom nad tym produktem nadal nie ma konca, a doszly nowe zapachy smile
testujemy owoce tropikalne, jutro laduje jedna kuwete morska bryza

niestety, niestety, Szarancza dostala w ramach testow compakta niebieskiego i tym samym odmowila uzywania corna, laczac sie w buncie z kocincem, lajzy jedne!

kompakt sie skonczyl i zanim doplynal nowy kontener byli brani pod wlos, mieszalam im corna z economikiem smile nawet im sie podobalo

a tu strona corna:

www.corncat.pl/?lang=pl
uklon w nasza strone, jest tez wersja hiszpanska smile
Obserwuj wątek
    • annb Re: Corn Benek po raz kolejny 03.09.15, 07:56
      ja z bólem serca zrezygnowałam z corna
      jest naprawdę super ale niestety, jego waga jest zbyt duża a opakowania jednostkowe po 7 litrów są nieekonomiczne przy mojej 3
      ech. no smutno
      tak tylko chciałam napisac.
      • mysiulek08 Re: Corn Benek po raz kolejny 03.09.15, 17:28
        fakt, 40 litrowy worek wazy okolo 25kg i jest spory, CBE jest mniejszy i lzejszy?

ale z tych opakowan juz sie wycofali i teraz beda w formacie, o ile pamietam (nie mam chwilowo dostepu do poczty) 15 i 25 litrow

nam 40L jakos slabo sie sprzedaja, wiec mamy zapasu, a zapasu smile po uzyciu pochlaniacza zielonej trawy robi sie wersja zapachowa.
        • annb Re: Corn Benek po raz kolejny 04.09.15, 10:10
          To jeszcze raz.
          ja z bólem serca zrezygnowałam z corna
          jest naprawdę super ale niestety, jego waga jest zbyt duża

czyli opakowanie 40 litrowe waży jak dla mnie za dużo, ciężko go wyjąc z paczkomatu, dzwignąc z samochodu, przesunąć w domu
          odebrać z punktu dostawy kurierskiego.
          niestety nie jestem w stanie się dogadac z kurierami i odpuściłam dla własnego zdrowia psychicznego.bardzo źle na mnie działały telefony-bo ja jestem pod pani blokiem ale nikogo nie ma.

a opakowania jednostkowe po 7 litrów są nieekonomiczne przy mojej 3

7 litrowe opakowania, wychodzą zbyt drogo jak na moj budżet
          z bólem serca bo naprawdę bardzo, ale to bardzo moim kotom ten żwirek się spodobał. I fantastycznie się zbryla
        • mysiulek08 Re: Corn Benek po raz kolejny 04.09.15, 16:40
          wprawdzie pytanie do mnie, ale co tam smile

Wor 40L to naprawde wielkie wyzwanie dla kobiety, wazy okolo 25kg, wymiary 70cmx40cmx15, wiec dotarganie go np do auta jest problemem. Bo jesli kurier go wniesie, to w domu jakos metoda szurania gdzies go upchasz. Jak wczesniej pisalam, Certech wycofuje sie z tych 40stek i beda mniejsze worki zbiorcze.
          Samw sobie ciezki nie jest, 7L opakowanie lzejsze niz klasyczny zwirek o tej samej wadze i bez problemu sama wrzucam worki na najwyzsze polki regalu.

Natomiast produkt to jest po prostu bajka. Zacytuje sama siebie smile

W trzech kuwetach corn jest juz trzeci tydzien. Tylko dosypki. Uzywa go niewiadoma ilosc kotow Nic nie podsmierduje, dosypuje pochlaniacza z przyzwyczajenia (zielona trawa do peletow i wiorow). A jaka ulga dla nadgarstka Przeszuflowanie paru kilo zwirku w kilku kuwetach dawalo sie we znaki.

Zbryla sie swietnie, dokladnie jak na stronie pokazuja:
          www.corncat.pl/?lang=pl kliknac w galerie

Pierwsza wymiane zrobilam po 6 tygodniach, bo juz za dlugo mi bylo smile i nie wzgledu na podsmierdywanie, pisalam o tym :

forum.gazeta.pl/forum/w,10264,158227805,158229758,Re_Eksperyment.html
          sypnac trzeba jak kazdego, 5cm, jesli bedzie 1-2cm, to sila rzeczy grudy przykleja sie do kuwety. Opakowanie 7L jest w sam raz do duzej kuwety savica:

www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety_pielegnacja_kota/kuwety/kuwety_prostokatne/332882
          Kuwet praktycznie myc nie musisz tongue_out, no chyba ze malo zwirku jest i cos sie przyklei.

Granulki latwo sie sprzata, ale jak sa rozbite na make w kuwecie, to ten pyl w wykladzine sie troche wbija (SW maja dywanik u siebie w lazience,a i jedna kwete mamy w pokoju miedzy kanapami, zeby panna Alicja nie musiala sie daleko fatygowac na siusiu i oszczedzila zaslony)

Sumujac, z uwagi na dlugosc zycia w kuwecie zwirek bardzoo ekonomiczny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka