Dodaj do ulubionych

Dezynsekcja w bloku a kot

26.09.15, 21:30
Robactwo jakieś się w okolicy pojawiło. Pryskać będą mieszkania i części wspólne. Też bym chciała, żeby do mnie wszystkie z opryskanych mieszkań nie zlazły, ale czy to nie zaszkodzi kotełom moim? Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Obserwuj wątek
    • wladziac Re: Dezynsekcja w bloku a kot 26.09.15, 21:53
      nie mam doświadczenia w tym zakresie ale myślę że dobrze by było najpierw dowiedzieć się co to jest za preparat i jego nazwę a potem zapytaj weta albo sprawdź w internecie ,można zapytać na forum weterynaria ale tam jest mały ruch jak chodzi o odpowiedzi,być może i tak trzeba koty usunąć z mieszkania chociaż na parę godzin,bała bym się jakiś alergii czy uczuleń jeżeli nawet nie jest trujący dla zwierzątek
    • mysiulek08 Re: Dezynsekcja w bloku a kot 26.09.15, 22:19
      od czsu do czasu, z uwagi na jadowitego pajaka pryskamy chalupe srodkiem zawierajacym Cipermetrina 25% + Transtetrametrina 15% EC . Wg zalecen producenta, dzieci, osoby starsze, chore, zwierzeta domowe na czas oprysku i kilka godzin po nim powinny byc poza pomieszczeniem. Pryskanie robilismy wiec na raty.

Balkon u Ciebie dobrze sie sprawdzi.
      • wilowka Re: Dezynsekcja w bloku a kot 26.09.15, 22:23
        Na balkonie to one mają królestwo. Nie pada tam, mało wieje. Kartonowe pudła z grubym dnem specjalne stoją, ogrodowe krzesło nakryte wełnianym kocem też. Dorzucę kuwetę i żarcie, powinny przetrzymać, najwyżej się obrażą. wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka