Dodaj do ulubionych

Potrzebuję pomocy w transporcie (Konstancin)

07.01.17, 17:14
Mam wizytę kontrolną z Sonią u kardiologa w lecznicy w Bielawie. Mimo iż mieszkam ok. 1,5 km (licząc drogę na skróty przez łąki wzdłuż rzeki) od lecznicy nie dam rady bez pomocy, ze względu na przewidywane niskie temperatury - Sonia ma prawie 20 lat i jest bardzo ciężko chora. Zwykle chodzę do lecznicy pieszo, czasem podjeżdżam minibusem (ale dojście do przystanku i jazda okrężną drogą zajmują sporo więcej czasu niż dojście na piechotę, poza tym busy kursują co 1-1,5 godziny).
Wizytę mamy w środę, 11 stycznia o godz. 16:30 To kontrola usg (sprawdzenie czy po odstawieniu leków nie zaczął się znowu zbierać płyn w opłucnej), wizyta nie powinna trwać długo.
Jeśli ktoś z naszych okolic byłby w stanie poświęcić ok. godziny byłabym bardzo wdzięczna.

Dawno się nie odzywałam, bo ubiegły rok nie był dla nas dobry - jesienią odszedł Kuba, a po jego śmierci posypała się Sonia. Ma nadczynność tarczycy, kiepskie nerki i było podejrzenie niewydolności krążenia (z płynem w opłucnej włącznie), na szczęście udało się ją kardiologicznie ustabilizować. Sonia miała też miniudar, straciła resztki wzroku i słuchu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka