Dodaj do ulubionych

Drapaki naszej ferajny

06.02.20, 20:59
ostatnia fota z gustownym zoltym rzucikiem tongue_out histeryczka Alicja musi sobie animuszu od czasu do czasu dodac smile

--
Dlaczego TO zrobiłeś???człowieku

Ludzkość musi wyginąć! MUSI!
Obserwuj wątek
    • ajaksiowa Re: Drapaki naszej ferajny 07.02.20, 16:05
      Muzeum Sztuki Nowoczesnej ....i koty??😳😳

--
      ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
    • kkjp Re: Drapaki naszej ferajny 09.02.20, 23:17
      Miałam napisac bo widoki rewelacyjne ale tak mnie pocieszył ten widok, że nie tylko u mnie koty robią syfiando 😃 Dlatego nie mam tapet. Pierwsza moja kotka, Sisi, dała popis co kot potrafi zrobic z tapetą 😉

--
      www.afn.pl
    • arim28 Re: Drapaki naszej ferajny 25.02.20, 08:26
      Mam taka jedna , ktora drapakow nie uzywa tylko sciane. Na korytarzu i w salonie mamy przyklejona wykladzine, w tych miejscach , w ktorych drapie (czyli prawie wszedzie). U nas w sypialni upodobala sobie nasze lozko i szafe (ponaklejalam tasme przylepna dwustronna) , narazie pomaga ale juz szuka nowych miejsc i tak u corki w pokoju regaly juz zaznaczone. Nadmienie, ze drapakow ma kilka, w tym jeden na balkonie. Niektore sciany sa zawieszone spejalnymi matami - drapakami. smile A ona drapie sad Druga kotka uzywa tylko drapakow i to bardzo czesto i intentywnie smile smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka