Dodaj do ulubionych

zooplus, reglamentacja :)

15.03.20, 02:50
to nie zart, zerknelam na zooplusa, a tam tylko dwa banera, o opoznionej dostawie i artykulu o wirusie,
wymiotlo sporo rzeczy a wiekszosc jest reglamentowana po 1/2/3 szt

histeria histeria, ale zwierzaki musza cos, wiec powyzsze uprzejmie donosze

--
Dlaczego TO zrobiłeś???człowieku

Ludzkość musi wyginąć! MUSI!
Obserwuj wątek
    • basia_2804 Re: zooplus, reglamentacja :) 15.03.20, 20:13
      potwierdzam, już ostatnia dostawa się opóźniła i jakieś dziadostwo musiałam w żabce awaryjnie kupić bo mnie nie było, nowe zamówienie z piątku rana jeszcze nie potwierdzone na maila, dla domu zapasów nie robię, ale dla kotów siłą rzeczy zrobię ... takie czasy, jutro wyruszam po awaryjne zakupy do lokalnego sklepu, ja zjem co będzie, ale te koty takie wybredne ... sad

--
      Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
      Mark Twain
    • aankaa Re: zooplus, reglamentacja :) 16.03.20, 18:16
      a ja po raz pierwszy dostałam wszystko pod same drzwi smile
      dotychczas zamawiałam do pracy i partiami targałam to na górę

--
      jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
      • wiesia.and.company Re: zooplus, reglamentacja :) 17.03.20, 01:32
        A ja się opóźniałam ze składaniem zamówienia, bo jeszcze puszkowe mam. Ale się zmobilizowałam! wczoraj powybierałam pozycje! i.... tego nie ma, tamtego nie ma, wybrałam inne no i będzie paczka, kiedy będzie. Raptu nie ma, mam puszki, żwirek ciężki (4 worki duże na miesiąc) to i tak kupuję w sklepie obok, chrupki mi się skończyły. Dokupuję w sklepie. A mięsa mam sporo smile Tak kociego, jak i dla mnie wink Że o makaronach (hobbystką jestem), kaszach, soczewicach, bazylii tajskiej, przyprawach, mleku kokosowym, tahini... i różnościach nie wspomnę. Ale wspomniałam smile

--
        Wiesia + 4
        • basia_2804 Re: zooplus, reglamentacja :) 18.03.20, 21:55
          kurier dojechał dzisiaj z żarełkiem, w sumie 2 dni dłużej niż zazwyczaj, czyli tak jak jest na stronie zooplusa. Spojrzałam dzisiaj na ich stronę, fakt, niektóre pozycje wyprzedane, ale to co zazwyczaj zamawiam jest dostępne, moim zdaniem nie jest źle... zatowarowałam się na jakiś miesiąc, awaryjnie kupiłam w osiedlowym sklepie, no że ja pamiętająca puste półki za komuny będę teraz zapasy robić, ech ... takie czasy wink swoją drogą szacun teraz dla kurierów, lekko nie mają ...

--
          Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
          Mark Twain
          • wiesia.and.company Re: zooplus, reglamentacja :) 18.03.20, 23:36
            Ja mam informację na temat mojego zamówienia z 15.03. (niedziela). Pieniądze już otrzymali w poniedziałek, ale przysłali też info, że mają opóźnienia. Na razie nie wiem, na kiedy planują. Ale nie ma pośpiechu. Koty mają co jeść i to dużo.

--
            Wiesia + 4
                • wiesia.and.company Re: zooplus, reglamentacja :) 19.03.20, 18:04
                  Teraz (w niedzielę zamawiałam) jest nietypowa sytuacja. Kurierzy też raczej nie powinni się stykać z ludźmi, bo i oni mogą być przenosicielami wirusa. A że na terminie mi nie zależy, bo mam karmę, to płatność zaliczką żaden problem. smile

--
                  Wiesia + 4
                  • basia_2804 Re: zooplus, reglamentacja :) 19.03.20, 22:11
                    zgadzam się, zawsze opłacam z góry przesyłkę, ale teraz jest szczególna sytuacja, raz że jest kontakt kurier-odbiorca (ryzyko przeniesienia tego dziadostwa), a poza tym kurierzy mają od groma roboty, więc te kilka minut przy płaceniu gotówką też nieco im wydłuża pracę ...

--
                    Mark Twain
                    • doris1234 Re: zooplus, reglamentacja :) 19.03.20, 22:30
                      a ja opłacam po dostawie, mam na to 14 dni. Tylko muszę pamiętać żeby zapłacić...
                      Swoją drogą, zamówienie złożyłam w niedzielę, dziś czekało na wycieraczce.
                      Też nie spieszyło mi się bo jeszcze na jakiś czas starczy tego co mam.
                      • aankaa Re: zooplus, reglamentacja :) 19.03.20, 23:21
                        też płacę przelewem po dostawie
                        z reguły od razu jak zooplus przyśle fakturę, przynajmniej nie muszę w kajeciku notować smile

--
                        jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
                        • arim28 Re: zooplus, reglamentacja :) 08.04.20, 12:49
                          Dwa miesiace temu zrobilam ogromne zakupy na sucha karme. I wcielo. Przeszukalam strych, piwnice i nie ma.
                          Jest opcja, ze malzonek wywiozl omylkowo do Polski w styczniu .
                          Takze zabraklo mi jedzenia i przasmakow dla kotow.
                          Obejrzalam kilka tygodni temu strony ZooPlusa.
                          ( tego u mnie wink ) ma bardzo okrojona oferte. Wlasciwie zawsze tak mial sad
                          Zwlekalam z zakupem, majac nadzieje, ze przed Swietami znajda sie zapasy.
                          Nie znalazly sie i pomyslalam, ze zakupy online moga do nas nie dotrzec przed Swietami. Chociaz, ogolnie po 2-3 dniach dociera spozywka. A z Amazona i Ebaya jest juz na drugi dzien.

Wczoraj wybralam sie do pobliskiego Kölle-Zoo i w lekkich szoku bylam.
                          Ceny po 30 -40 % poszybowaly w gore.
                          Zawsze kupowalam male puszki lub pojedyncze saszetki (moje krolewny wybredne sa) i tutaj zauwazylam najwieksze podwyzki sad
                          • mysiulek08 Re: zooplus, reglamentacja :) 08.04.20, 18:12
                            przegladalam zooplusa kilka dni temu i raczej wrocili do normalnosci, podwyzek tego co kupujemy nie zauwazylam

my mamy inny klopot sad poczta polska nie przyjmuje przesylek do Chile a nasza poczta w pelnej histerii pozamykala oddzialy i jest praktycznie jedna poczta na miasto, wiec nasza banda zostala pozbawiona swoich ulubionych przysmakow, zapasy sie powoli koncza sad

w desperacji kupilismy pare workow suchego Nutrience, w ktorym sa liofilizowane kosteczki (Chester z Yodyska dusze oddadza za 'lizofile') i niczym Kopciuszek wybieram bo co mam zrobic?

--

• wiesia.and.company Re: zooplus, reglamentacja :) 09.04.20, 18:20
                              Kopciuszek! big_grin Czego się nie robi dla kotów... Wy macie przestrzenie, oddech, spacer. Ja w domu w bloku i staram się nie stykać z moimi sąsiadkami starszymi, życzeniowymi i niefrasobliwymi, bo przecież wirusów nie widać, to jak mogą napaść na człowieka? I takie pracowite wybieranie byłoby jakimś konstruktywnym zajęciem. Bo porządkować szaf, to mi się nie chce. Ale dla kotów.... wink

--
                              Wiesia + 4
                              • mysiulek08 Re: zooplus, reglamentacja :) 09.04.20, 20:33
                                mnie tez sie nie chce szaf porzadkowac i sprzatac tongue_out

z drugiej strony praktycznie nie odczuwamy restrykcji, socjalni to my nigdy nie bylismy, od dawna praca zdalna (a ta ciagle jest) i tak jak mowisz, mamy przestrzen, wiec troche inny poziom problemow (poczta, wyjazdy)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka