Dodaj do ulubionych

Czego to ludzie nie wymyślą!!!!

18.09.05, 20:38
Co o tym myślicie?

www.animalia.pl/produkt.php?kat=47&id=3541
Obserwuj wątek
        • mama007 Re: Czego to ludzie nie wymyślą!!!! 18.09.05, 21:14
          ciut kombinatorstwa i samemu bez problemu takie zrobicie smile jak zdam egzmainy to sama się wezmę za drapak dla burasów. i takie legowisko, hmm. niczego sobie, dwa uchwyty na kwiatki, kawał sztucznego futra. na pewno taniej wyjdzie i efekt taki jak będziemy chcieli. a jaki samozachwyt potem big_grin
          zapraszam na www.zakoceni.pl - ostatnio Liwia opisywala dokladnie jak zrobila spory drapak dla kilku kotow smile
          jak wygrzebie link to wkleje
          pozdrawiam
          Aga
          • snape82 Re: Czego to ludzie nie wymyślą!!!! 19.09.05, 10:45
            Wiem, że te zwierzęta nie należą do zainteresowań forum, ale spójrzcie na to.
            Jestem pod wrażeniem!!! Wyobrażacie sobie chomika zasuwającego po całym
            mieszkaniu w niebieskiej wyścigówce smile)))))))

www.animalia.pl/produkt.php?kat=111&id=1453
            Mój kot miałby co robić wink
            • mama007 lidio :) 20.09.05, 09:26
              bardzo chętnie, jak tylko dojdę do wprawy i stwierdzę, że nadaje się to, żeby ludziom (i kotom) dalej podać smile jak już będę miała wolną głowę i się za to wezmę to na penwo dam znać!
              pozdrawiam
              Aga
                • mirmunn Aga:) 21.09.05, 20:57
                  a ja poproszę o zestaw jednokotowy dla Maxa Valentino - wersja de luxesmile)))
                  Maksik uwielbia relaksik w wytwornych pozach i eleganckim otoczeniusmile)
                  • mama007 dziewczyny bardzo poważnie się nad tym... 21.09.05, 21:21
                    ...zastanawiam. czy nie rozpocząć produkcji takich cudaków dla zwierząt... myślicie, że miałoby to zbycie? barodz lubię takie "robótki ręczne", i pytałam już kumpla, od którego zawsze pożyczam wiertarkę (swojej się póki co niestety nie dorobiłam) czy mi pomoże w razie kłopotów (ma łeb chłopak...smile). no i powiedział, że nie ma sprawy, bardzo chętnie.
                    hmm, jakby to tak zacząć legalnie robić, hmmm, zwłaszcza, że mam spore kłopoty finansowe, hmm....
                    kobitki, tak Wam powiem - 3 października kończę pierwszy zjazd, dopiero po nim będę miała trochę "wolnego" i się za to poważnie zabiorę. będziecie testować smile i napiszecie co jest dobrze, co źle. pomożecie? smile
                    aha, i jeszcze coś - jeśli Wasze kociska mają jakieś ulubione materiały to napiszcie - to może być obciągnięte czymkolwiek w miare wytrzymałym, nie musi być takim futrem jak na tym zdjęciu. I jakby był jakiś niestandardowy wymiar to też napiszcie. bo ja będę to dopasowywać chyba do standardowego kaloryfera.

eh, nie mogę się doczekać, żeby się za to zabrać... zrobię warsztat w domu big_grin
                    pozdrawiam
                    Aga
                    • snape82 Re: dziewczyny bardzo poważnie się nad tym... 21.09.05, 21:41
                      Jestem jak najbardziej ZA!!! Zakochałam się w tym hamaku. Sama mysle jakby go tu
                      sobie własnoręcznie skonstruować. Waham sie przed kupnem, bo cena jest dośc
                      wysoka, a nie mam gwarancji, że mój pulpet będzie tam spał. A propos materiału -
                      Klara śpi na czymkolwiek aby było dość miętkie wink

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoje przedsięwzięcie!!!!!!!!!!!
                      • mama007 lidio 22.09.05, 15:03
                        tak, jeśli w to "wejdę" to na pewno. najpierw zrobię "serię próbną" i zobaczę jak to wyjdzie. porobię zdjęcia, zbiorę opinie, a potem mogę równie dobrze robić na zamówienie. cena na pewno będzie niższa niż w sklepie, a będzie to takie jak ludzie będą chcieli.
                        klaruje mi się powoli, klaruje... nie mogę się doczekać początku roboty.
                        tymczasem mykam na poetykę, zdać, zdać, zdać, oby...
                        Aga
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka