Dodaj do ulubionych

koty z anglii?

14.09.06, 15:47
czy bywaja takie na tym forum? jesli tak, to bardzo prosze o kontakt,
poniewaz mam kota od kilku dni, i zupelnie nie mam pojecia jak prawnie
wyglada posiadanie kota w tym kraju.
Obserwuj wątek
        • marta.kunc Re: koty z anglii? 14.09.06, 16:17
          kota musisz zarejestrowac u weta.n/t.po prostu idziesz do najblizszego i
          mowisz, ze masz taki nowy nabyteksmile podatku nic mi nie wiadomo - moje koty sa
          niewychodzace - mozesz dowiedziec sie w lokalnym councilu. jesli kot bedzie
          wychodzacy to powinnas go zachipowac - to zdaje sie od p. roku obowiazek bedzie
          ale nie jestem pewna.
          mieszkamy w staffordshiresmile
          jak cos jeszcze to pisz.koty mam od samego poczatku pobytu w uk. jednego
          wiozlam z polski a drugiego znalazl moj niemazjeszcze tu na ulicy - pobita i
          zamorzona glodem kotke seniorke.
            • marta.kunc Re: koty z anglii? 14.09.06, 16:44
              to ok, ale zarejestrowac mozesz bez kota przy bokusmile oszczedzisz kotu stresu
              bo taki wywiad trwa ok 15 minut imie, kolor, wiek bla bla bla... a bez tego do
              ogledzin nie przystapia smile potem maja wklepane w baze danych i idzie gladko.
              i jeszcze cos. kota w zasadzie powinnas ubezpieczyc - ja sie jeszcze nie
              zebralam i kocieje nieubezpieczone uncertain a weci sa cholernie drodzy przy
              powazniejszych sprawach.
                • marta.kunc Re: koty z anglii? 18.09.06, 10:52
                  no wykupujesz w firmach ub. lub specjalnych dla zwierzow. u weta na 100% beda
                  ulotki. wizyty chyba nie sa tansze ale w razie powazniejszych spraw zwracaja
                  koszty leczenia. kosz ub srednio £8/mc. zalezy gdzie mieszkasz.
                  pozdrowka
                  marta
                  • olijka1 Re: koty z anglii? 21.09.06, 17:02
                    nie bede zaczynac nowego watku, dopisze do tego.
                    jaki kupowac zwirek dla kota, zeby sie zbrylal? w polsce, jak mialam kota to
                    kupowalam jakis tam tani zwirek i bylo ok, sprzatalam "placuszki" szufeleczka i
                    po sprawie, a tutaj kupilam juz trzeci z kolei zwirek (wcale nie tani) i siusiu
                    splywa na dno, gdy chce posprzatac, to sie suche miesza z mokrym i... no
                    wiadomo, jak to pachnie... smile
                    nie chce juz kupowac nastepnego na chybil trafil..
                    • marta.kunc Re: koty z anglii? 21.09.06, 17:12
                      he he hesmile olijka tez przez to przechodzilamsmile masz gdzies w poblizu ALDI? idz
                      tam i kup zwykly zwirek (chyba z reszta jest tylko 1 rodzaj, taki wor
                      papierowy niebieski z rudym kociejem - poiersie kota) cena £1.65 za 10 kilo.
                      zbryla sie idealnie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka