Dodaj do ulubionych

twojpolityk.pl

09.11.10, 10:49
Witam, chciałbym zaprosić wszystkich forumowiczów – polityków i wyborców w budowie nowego portalu WWW.twojpolityk.pl .
Założeniem portalu jest wyłonienie najbardziej pracowitych polityków, i pokazanie ich poprzez ten portal. Wyborcy czyli my wszyscy będziemy mogli zgłaszać nasze sprawy i będziemy widzieli do kogo trafiły i kto jak je załatwił.
Brak anonimów, troli i całej reszty spamerów, tematy związane tylko z naszym bieżącym życiem, dziury w drodze, komunikacja miejsca, rozwój naszej dzielnicy i miasta. Zasięg portalu jest ogólnopolski więc jest możliwość potem porównania aktywności z innymi regionami Polski.
Rejestracja wyborców jest za darmo, rejestracja polityków to 100 PLN ( kod promocyjny 3786) za pierwszy rok.

Bardzo proszę też o opinie i uwagi na maila jak i wpisy pod wątkiem.
Obserwuj wątek
   • seahowk Re: twojpolityk.pl 10.11.10, 09:54
    Czekamy na zakończenie kampanii i wtedy liczymy że rozpoczniemy aktywną pracę z samorządowcami i oczywiście liczymy na aktywność wyborców.

    Portal moim zdaniem będzie przeznaczony dla ludzi z rad dzielnicy i nowych w radzie miasta, nie sądzę aby w pierwszym roku pojawili się politycy który biorą dużą część głosów. Im to się poprostu nie opłaca i tak są rozpoznawalni.
    • hakuna07 Re: twojpolityk.pl 10.11.10, 12:57
     seahowk napisała:

     > Czekamy na zakończenie kampanii i wtedy liczymy że rozpoczniemy aktywną pracę z
     > samorządowcami i oczywiście liczymy na aktywność wyborców.
     I to jest właściwy kierunek. Od jakiegoś czasu myślałem o stworzeniu podobnej witryny, ale na myśleniu się skończyło. Życzę Wam powodzenia a wszystkim nam by to narzędzie było tym do czego zostało powołane.
    • seahowk Re: założenie jest złe,brak anonimowości to brak 13.11.10, 09:17
     1. Co do obecności szczecina na portalu, poczekamy do końca wyborów i po wyborach rozpoczniemy aktywną pracę, zresztą czeka nas cała polska
     2. Poco anonimowość jeśli celem portalu jest zgłaszania konkretnych spraw w dzielnicy i mieście
     3. Nie rozumiem dlaczego mają spotkać szykany jeśli ktoś zgłosi np. budowę spowalniaczy na ulicy i jakiś polityk podejmie temat, anonimowość powoduje że lezie cała banda trolli
     • seahowk nowości 15.01.11, 12:11
      Witam, właśnie zakończyliśmy urządzanie profili wszystkich radnych w Polsce. Wychodzi teraz trochę niedociągnięć ale pracujemy nad ich poprawą, jeśli znajdziecie jakieś luki lub braki bardzo proszę o mail na aders redakcji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka