Dodaj do ulubionych

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

09.10.12, 12:17
Nasza firma specjalizuje się w pożyczkach prywatnych pod hipotekę. Dla Państwa korzyści i bezpieczeństwa utworzyliśmy szeroki wachlarz możliwości.

-Wpis w II lub IV dziale księgi wieczystej
-Bez sprawdzania BIK oraz zdolności finansowej
-Możliwość dojazdu do klienta
-Najniższe oprocentowanie oraz elastyczne warunki spłaty.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Spłacamy Państwa zadłużenia bankowe, komornicze a nawet prywatnych inwestorów. Podpisanie umowy jak i wypłata środków odbywa się w obecności notariusza. Nie pobieramy opłat wstępnych. Minimum formalności. Wypłata gotówki w 48h od dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów.

Sprawdź szczegóły na naszej stronie:
www.pod-zastaw.com.pl
lub pod nr tel: 530127700
e-mail: podzastaw@tlen.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: PAWEL Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.13, 19:17
      Nie interesuje nas BIK, BIG, KRD, ZUS ani US.
      Nie pobieramy opłat wstępnych.
      Nie weryfikujemy dochodów.
      Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
      Nie podejmujemy się spraw, których nie jesteśmy w stanie zrealizować.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości ( do 50% wartości ) dla osób fizycznych
      oraz firm ( już od pierwszego dnia istnienia )
      Zastawem może być ;
      - mieszkanie
      - dom
      - działki budowlana, przemysłowa, inwestycyjna
      oraz takie nieruchomości jak ;
      ( lokale usługowe, handlowe, biurowce, hotele, pensjonaty i inne komercyjne obiekty )
      Oprocentowanie jak i forma spłaty do negocjacji

Decyzja w 24 godziny. Szybki czas realizacji.

SPŁACAMY KREDYTY BANKOWE, FIRMY WINDYKACYJNE
      A NAWET KOMORNIKÓW ORAZ INNYCH PRYWATNYCH INWESTORÓW.

OBSŁUGUJEMY CAŁY KRAJ.

osoby zainteresowane prosze o kontakt pod numerem 511 003 642 lub 515 688 048

lub email:pawcio83s@gmail.com
    • esteraw5 Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości 01.12.15, 15:19
      Ja potrzebowałam na szybko większa gotówkę pod zastaw mieszkania i pomogli mi fachowcy z www.uczciwa-pozyczka.pl/ - zdecydowanie mogę polecić, bardzo szybko to trwało i pomagali ze wszystkimi formalnościami.
      • markizes Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości 09.12.15, 11:29
        esteraw5 napisał(a):

> Ja potrzebowałam na szybko większa gotówkę pod zastaw mieszkania i pomogli mi fachowcy z www.uczciwa-pozyczka.pl/ - zdecydowanie mogę polecić, bardzo szybko to trwało i pomagali ze wszystkimi formalnościami.

Ja też korzystałam z ich pomocy i mogę polecić. Pożyczka już prawie spłacona - opłacało się!!
    • sylwia123321 Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości 17.01.17, 09:34
      Ja brałem pożyczkę w firmie Janvest, nie sprawdzali BIK, BIG czy BRKN, w sumie to uratowali mnie bo naprawdę było mi ciężko. Niestety trudno znaleźć uczciwą firmę bo na rynku wielu oszustów, całe szczęście mi się udało na taką trafić;))
      • Gość: Mariusz75 Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości IP: *.dynamic.mm.pl 08.02.17, 14:22
        Właśnie sprawdzałem tę firmę w internecie kapitał zakładowy ma spory i działają kilkanaście lat na rynku, wygląda wiarygodnie.
        • mikulitek Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości 24.04.17, 10:40
          zdecydowanie. mnie jeszcze przekonuje to, że długo działają. firma od razu jest wiarygodniejsza
    • mikulitek Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości 24.04.17, 11:19
      Polecam firmę Janvest. Rzetelni i uczciwi, wszystko czarno na białym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka