Dodaj do ulubionych

SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane

18.06.14, 20:01
Sklep – www.siatki.linarem.pl to największy w Polsce sklep z pełnym asortymentem siatek, sieci.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen asortyment:
siatki polietylenowe, polipropylenowe metalowe
siatki odstraszające ptaki
siatki chroniące przed wypadnięciem zwierząt z: okna, balkonu
siatki budowlane
siatki bezpieczeństwa, chroniące przed upadkiem z wysokości, siatki asekuracyjne
siatki sportowe, piłkochwyty, siatki ochronne na boiska, sale gimnastyczne, orliki
siatki zabezpieczające w transporcie, siatki na naczepy, siatki na wagony
siatki na wysypiska śmieci
siatki do transportu pionowego
siatki zabezpieczające mosty i wiadukty
siatki ochronne dla górnictwa
siatki zabezpieczające regały magazynowe
siatki zabezpieczające skarpy i osówiska
siatki ochronne na stawy wodne, oczka wodne
siatki ochronne na drzewa, krzewy plantacje itp..

Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości. Produkty wysyłamy lub dowozimy do dowolnych miejsc na terenie Polski jak i eksportujemy poza granice. 
Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług. 
Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie montażu wszelkiego typu siatek. Specjalizujemy się w pracach wysokościowych, wykonywanych z zastosowaniem technik linowych w miejscach trudno dostępnych. Zapewniamy zgodny z wszelkimi normami montaż siatek bezpieczeństwa wszystkich typów.

Zapraszamy do naszych sklepów:
www.sklep.linarem.pl – pełny asortyment produktów odstraszających ptaki – największy wybór, najniższe ceny w Polsce!
www.siatki.linarem.pl – pełny asortyment siatek – siatki budowlane, przemysłowe, wolierowe, sportowe itp.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ FIRMY LINAREM NA STRONIE WWW.LINAREM.PL

e-mail: biuro@linarem.pl tel. 12 642 10 32

Obserwuj wątek
    • Gość: Xader Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.14, 09:36
      Ja polecam ehak24.pl jak dla mnie najlepszy sklep internetowy z liniami stalowymi i zawiesiami.
      • gorunia2 Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 21.06.15, 21:28
        www.lukater.pl - polecam ten sklep jeśli chodzi o siatki budowlane i siatki na kontenery.
    • izuu321 Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 27.01.16, 22:02
      Sklep Sieci-Siatki oferuje: piłkochwyty, siatki na wolier, budowlane i ochronne siatki zabezpieczające, siatki sportowe, ogrodnicze, zgrzewane metalowe, inne siatki i akcesoria.
      Gwarantowany towar najwyższej jakości, profesjonalna obsługa oraz szybką wysyłkę na terenie całego kraju, oraz montaż.
      Zapraszamy do poznania szczegółów
      sieci-siatki.pl
    • serafin584 Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 18.03.16, 20:40
      OPINIE LINAREM - SIATKI
      Ten syf który sprzedają nigdy już, nie kupie w tej firmie, szlak mnie trafia jak się dałem nabrać na te pier...... szlak mnie trafia jak się dałem nabrać na pier..... o siatkach linarem Ludzie linarem to sprzedaje syf, siatki które pochodzą z Indii a sprzedają im to zachłanni Francuzi którzy nie badają w ogóle składu chemicznego, dałem próbkę do mojej firmy do badania tak po znajomości i to jest szok, tyle metali ciężkich że tylko w Polsce kupują taką chemię !!! Linarem jest tylko sprzedawczykiem który ściemnia że jest producentem, razem z zaprzyjaźnioną firmą symar wciska - "RAKOTWÓRCZE SIATKI" -
    • monikakuznica Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 05.09.16, 11:19
      Dlatego zdecydowanie lepiej wspierać rodzime sklepy i producentów :) Artykuły dociepleniowe mąż niezmiennie kupuje w www.piankisklep.pl/ i nigdy w zyciu nie było problemów z jakością produktów, analizy chemicznej oczywiście nie wykonywaliśmy, ale raczej nic nie wskazuje, by produktom można było cokolwiek złego zarzucić. Po prostu trzeba każdorazowo sprawdzać i nie łaszczyć się czasem na kilka złotych, bo nie warto - oszczędny dwa razy traci ;)
    • Gość: FilipMoorzejko Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane IP: *.dynamic-ww-05.vectranet.pl 02.10.16, 11:47
      Ja polecam Wam ten sklep budowlany - sklep.metalzbyt.com.pl/181-druty Zamawiałem u nich drut powlekany, ceny mają naprawdę atrakcyjne, zresztą zobaczcie sobie sami.
    • kazimierz_turkiewicz Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 14.03.17, 11:09
      My teraz siatki zaczeliśmy zamawiać w Alpinex bodajże woj.wielkopolskie i nigdy dotąd nie mielismy żadnych problemów. I siatki od ręki i jakościowo też zupełnie inaczej i wszystko certyfikowane.
      • sabbine_25 Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 16.06.17, 11:58
        Ja mam siatki z firmy Symar. Uważam, że są dobrej jakości. Używam już od dłuższego czasu (siatki rusztowaniowe i na kontenery). Nie rwą się, są łatwe w montażu i demontowaniu.
    • lukaterrumia Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 10.10.17, 20:32
      Trochę śmiechu jak się czyta kto co poleca. Ja nie polecam żadnego sklepu, ale mam nadzieję że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Zapraszam do swojego sklepu z zabezpieczeniami i siatkami do kontenerów LUKATER - http:/www.lukater.pl.

Staramy się dbać o wysoką jakość naszych produktów, z tego powodu ceny nie są najniższe, ale najwyższe też nie są. Zapraszam.

• lukaterrumia Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 10.10.17, 20:32
      Trochę śmiechu jak się czyta kto co poleca. Ja nie polecam żadnego sklepu, ale mam nadzieję że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Zapraszam do swojego sklepu z zabezpieczeniami i siatkami do kontenerów LUKATER - http:/www.lukater.pl.

Staramy się dbać o wysoką jakość naszych produktów, z tego powodu ceny nie są najniższe, ale najwyższe też nie są. Zapraszam.
    • lukaterrumia Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 10.10.17, 20:36
      <a href="adres internetowy">opis odsyłacza</a>

• Gość: Mirosław Szczepkow Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.17, 09:39
      dd
    • Gość: Neomix Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.17, 09:43
      Każdy swoje chwali, ja jako zaopatrzeniowiec znalazłem firme i od 3 lat kupuje ze strony www.alpinex.net.pl, wcześniej braliśmy od innych firm i jakoś nie była zachwycająca, a po pierwsze z tymi siatkami z certyfikatem higienicznym musiałem zrobić porządek i w końcu mamy certyfikowane siatki i bhpowiec zadowolony,a mieliśmy tyle problemów...
    • jacekmaniek Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 19.06.20, 10:22
      Gorąco polecam wiodącego producenta wyposażenia magazynowego, firmę Maglo!
      Link: www.maglo.com.pl/
    • jacekmaniek Re: SKLEP Siatki, sieci, siatki budowlane 22.06.20, 15:49
      Gorąco polecam firmę Maglo!
      Link: www.maglo.com.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka