Dodaj do ulubionych

Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polecicie?

30.03.06, 17:21
Najlepszy oczywiście pod względem kosztów. Chodzi o przygotowanie umowy
notarialnej kupna - sprzedaży mieszkania? Jakie macie doświadczenia? Te
niezbyt dobre również poprosze...
Z góry dzięki.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
          • 79karina Re: Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polec 16.04.15, 16:46
            Tutaj zdecydowanie znajdziesz najlepszego notariusza w Szczecinie: www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl. Miałam okazję współpracować już z nim kilka razy i powiem Ci, że ten notariusz bardzo indywidualnie, ze zrozumieniem podszedł do mojej sprawy, wykazał się cierpliwością, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Zobacz sobie na stronie jakie ma wysokie kompetencje i jakie czynności sporządza, a jest ich naprawdę wiele, więc z pewnością pomoże Tobie też, z Twoim problemem.

• Gość: GośćJeden Re: Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polec IP: *.szczecin.mm.pl 12.07.15, 18:35
              mnie zastanawia fakt, iż Szczecińscy deweloperzy robią umowy tylko w wybranych kancelariach? co to za układy są, że człowiek kupując mieszkanie nie ma wyboru tylko idzie tam gdzie wskazuje deweloper...sam miałem ostatnio sytuację, że chciałem swoja umowę podpisać u notariusza, z którym współpracowałem wcześniej i z którego usług byłem zadowolony, na co przedstawiciel dewelopera okazał się być bardzo niezadowolony. Ponad to, kancelaria, w której robi (ów deweloper) większość, jeśli nie wszystkie, umów, czyniła wielki kłopot, z tego że podeśle do mojego notariusza dokumenty. To zakrawa na jakąś kpinę i dziwię się, że nikt się jeszcze na takie praktyki "towarzyskie" oficjalnie nie oburzył...
    • Gość: Dario Re: Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polec IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.14, 10:36
      P. Białkowski może i jest najtańszy ale za ceną idzie również i jakość! byłem u p. notariusza jakieś pół roku temu, kupno/sprzedaż działki... wydawałoby się prosta umowa, ale sąd odrzucił wpis do KW i musieliśmy się u notariusza stawiać ponownie.
      chodziło o ustanowienie służebności i jakiś w tym błąd, który jak się dowiedziałem później, po wizycie u innego notariusza, powstał z winy p. Białkowskiego. okazało się, że trzeba robić aneks i nowy wniosek do ksiąg wieczystych, za co p. notariusz kazał nam znów zapłacić... jako, że wtedy nie wiedziałem, posłusznie zapłaciłem bo chciałem mieć to już załatwione....teraz wiem, że nie powinienem!
      także z tym kryterium ceny to był raczej uważał i popytał w kilku miejscach, ale na pewno nie u p. Białkowskiego
    • sellasje Re: Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polec 09.05.14, 10:41
      u notariusza byłem dwa razy w życiu, i to jak się okazało musiało być w krótkim odstępie czasu, a korzystałem z usług pani notariusz Małgorzaty Posyniak i jak się okazało byłem jednym z pierwszych klientów :) miło
      a kancelaria na ul Piłsudskiego 20/4, tel 91 829 35 32
      można zadzwonić i podpytać o ceny i warunki konkretnych transakcji, ja sam tak zrobiłem a miałem już lecieć do innego notariusza, okazało się ze parę "stówek" w kieszeni zostało.
      polecam!
    • mariuszowski87 Re: Najlepszy notariusz w szczecinie - kogo polec 01.06.17, 11:21
      Ja generalnie polecę Paulinę Linniczenko - doświadczenie jak najbardziej dobre, nie żałuję że się zgłosiłem. Poziom naprawdę wysoki jeżeli chodzi o wiedzę prawniczą, w dodatku miła i dyspozycyjna. Dojazd też idealny - Wojska Polskiego. dawny "Kosmos" czyli samo centrum - a jakby co, to zawsze można się mailem umówić na dogodny termin. Dodatkowo nie każe płacić sobie za wiele za usługi, i na pewno nie próbuje oskubać cię z pieniędzy (co o niektórych prawnikach niestety powiedzieć ciężko... a mówią że to tylko stereotyp)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka