Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich!

05.08.11, 04:53
Najpierwsza! Przed bardzo pracowitym dniem jestem i dostaję trochę dreszczy bo trudne zadania mnie dziś czekają i pewnie wynikną jakieś nieprzewidziane okoliczności- to przewidujęwink
W każdym razie spokojnego dnia! Wrócę wieczorem.
Obserwuj wątek
    • old.bear Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 05:07
      Drugi smile
      • tetika Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 05:41
        No to ja kolejna,milego dnia
        • old.bear Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 05:47
          A Kapitan, wbrew pogróżkom, nadal śpi wink
          • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 06:26
            Błeee, przesadzacie...
            To zmowa???
            • old.bear Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 06:41
              Eeeee, kapitanie, marudzisz wink
              jaka zmowa ?
              • tetika Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 09:46
                tak wstaje poprostu lud pracujacy big_grin
                • niezmiennick Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 10:11
                  Marudzisz Kapitanie i to jest źle widziane. Ja Ci mówię, to niedługo optymizm zakróluje, jaksięmaciezm, kawka i rogaliki.
                  • apersona Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 13:01
                    Kawę to ja mogę zaserwować ale z arszenikiem. Złazić mi dziś z drogi, wszyscy
                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 15:46
                    Nooo, już się powoli zaczyna. Jakieś "witam wszystkich", potem kawusie itp.
                    • tetika Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 15:57
                      zadne kawusie uncertain herbata mozna i z cytrynka only
                      • old.bear Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 16:18
                        Herbatkę owszem można, nawet z cytrynką, ale żeby tak całkiem bez kawy ? Toż to szok ... wink
                        • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 16:38
                          Nur mit Zitrone und ohne Zucker?
                          Podłość ludzka nie zna granic.. smile
                          Kawa też bez cukru i mleka? Jak można psuć takie z założenia dobre płyny...
                    • niezmiennick Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 17:05
                      Stanowczo powinieneś zacząć stosować jakieś bany. Jednodniowe na początek.
                      • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 17:36
                        Dla tych co witają optymistycznie, czy co?
                        • niezmiennick Re: Witam wszystkich! 05.08.11, 17:44
                          O na przykład.
                          • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 18:24
                            Tak lepiej??? smile
                            • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 18:25
                              Nie wiem o co chodzi ale od razu zaznaczam, że nigdy nie będzie dobrze!
                              • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 18:39
                                Stare powiedzenie mówi, że lepiej to JUŻ BYŁO!!
                                • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 18:57
                                  I na czołówkę z tym. Wężykiem jak umiesz.
                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:09
                                    Nooo, teraz słucham o twardzielu co się był powiesił..
                                    • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:11
                                      A ja czytam o tym, kto upozorował to powieszenie.
                                      • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:15
                                        Wiesz więcej? Niż TVN?
                                        • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:22
                                          Ja nie - internauci spekulują smile
                                          • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:25
                                            Taaa, wierz internautom, dobrze na tym wyjdziesz...
                                            • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:49
                                              A kto mówi, że wierzę? smile
                                              • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 19:52
                                                Tylko my tu gadamy od paru godzin??? sad
                                                • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 20:04
                                                  Cóż, dyżur to dyżur.
                                                  • tetika Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 20:34
                                                    zla???? nieee , zmeczona i zudzona dzisiejsza praca. ale weekend (ciiii bo bana zalicze)sie zaczal wlasnie dla mnie i teraz wlasnie trwa jego najdoskonalszy moment (ciagle mam dwa dni wolnego w tle).
                                                    a wracajac do tematu poweiszenia to media znow beda mialy o czym w kolko gadac do znudzenia, znow sie nie da wlaczyc telewizora, heh... nie mial kiedy?
                                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:00
                                                    Ciii, film z Clooneyem oglądam, nie marudź, on się wszystkim babom podoba..
                                                  • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:01
                                                    Clooney? Brzyyyydal!
                                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:30
                                                    A Dr House? Ja uwielbiam. Też brzydal?
                                                    Tylko metroseksualni Ci się podobają?
                                                    Albo Michały Szpaki czy Madoxy???
                                                  • niezmiennick Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:36
                                                    Mnie się podoba Britnej...
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:43
                                                    Padam na pysk! Ale jest nowy kanał na Cyfrze- Kino Polska Muzyka i leci program o komedzie, fajny
                                                  • old.bear Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 21:51
                                                    www.youtube.com/watch?v=deyc4uLg8ew
                                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 05.08.11, 22:42
                                                    A nadążasz z pedałowaniem??? smile
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 06.08.11, 08:27
                                                    kapitan_marchewa napisał:

> A nadążasz z pedałowaniem??? smile
                                                    >

Spóźniony refleks mam i nie odgryzę się jak należy. No co za złośliwiec okropny! No!

smile))))
                                                  • tetika Re: Witam wszystkich cholernie zła! 06.08.11, 11:30
                                                    uwielbiam was big_grin ja tak nie potrafie , ale czasem w pracy zdarza mi sie kompa dopasc i nagle wybucham gromkim smiechem a one zdziwione sie ogladaja co sie stalo. I jak mam im wytlumaczyc zawilosci i niuanse sytuacji?smile
                                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich cholernie zła! 06.08.11, 13:09
                                                    Tu nie ma nic śmiesznego, współczujemy Dzidzi jej położenia, wszelakiego, tego geograficznego też.. Ale z grzeczności nikt jeszcze Dzidzi nie pytał o białe niedźwiedzie na ulicach, łosie itd.
                                                    Natomiast Dzidzi fantazje na temat Cyfry+ są porażające.. smile
                                                  • dzidzia_bojowa Witam wszystkich zdemaskowana 06.08.11, 13:28
                                                    No i wydało się! Ja tu szpanować chcę dostępem do technologii cyfrowych, kultury wszelakiej i elektryczności a tu rzeczywistość skrzeczy.
                                                    Tak!
                                                    Żeby pooglądać sobie jakiś film czy program jadę pekaesem (dwa razy dziennie kursuje, duży postęp, do zeszłej zimy raz tylko jeździł) do miasta, wchodzę do sklepu RTV- Euro- AGD albo Media Marktu, przycupuję cichutko w kątku i patrzę z otwartą buzią na te dziwy i cuda. Przy okazji ładuję baterie wszelakie na zapas.
                                                    By złapać sygnał internetowy włażę na Szczeliniec Wielki, bo tylko tam ze dwie kreski są w zasięgu ( musicie to docenić bo narażam się na burze i pioruny aby tylko mieć kontakt z wielkim światem).
                                                    Potrafię szybko biegać ale tylko dlatego, że muszę często uciekać przed stadem głodnych wilków lub niedźwiedziem brunatnym.

Dopiero wczoraj przypadkowo się dowiedziałam, że gwiazdą szołbyznesu polskiego jest niejaka Doda. Moja kulturalna ignorancja jest niewybaczalna.

Dziękuję za współczucie, to dużo dla mnie znaczy, jestem wzruszona...
                                                    Cholerny los prowincjusza!!!
                                                  • niezmiennick Re: Witam wszystkich zdemaskowana 06.08.11, 13:35
                                                    I przyznaj się też, że sam MediaMarkt jest tak daleko od stolicy, że wiadomości dochodzą z dwudniowym opóźnieniem.
                                                  • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich zdemaskowana 06.08.11, 13:40
                                                    Dzidzia, zawszeć możemy Ci parę wiaderek prądu podesłać, tylko powiedz..
                                                    Oj, co ja gadam, toć pocztę by trza było jakąś mieć sad
                                                    A drogi tam jakieś są, przejezdne? W borach rozbójniki nie grasują? Może jakiś umyślny by z czasem dotarł z tymi wiaderkami... smile Dużo tych wilków?
    • ula_aa Re: Witam wszystkich- nowa 06.08.11, 18:14
      Zachęcona przez gospodarza tego forum wpadłam w odwiedziny smile
      Może nauczę się od Was marudzenia wink
      • kapitan_marchewa Re: Witam wszystkich- nowa 06.08.11, 18:38
        Ula, a przeczytałaś wątek powyżej?
        Marudzenia trza się nauczyć smile
        • ula_aa Re: Witam wszystkich- nowa 06.08.11, 18:44
          Właśnie sobie podczytuję to i owo , żeby sobie przyswoić ten trynd marudzenia wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka