Dodaj do ulubionych

Biznesowe nisze

29.12.11, 12:47
Ciekawe dwa maile dziś dostałem w fabryce. Biznesowe.

1.
"Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, firm

Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, biur, firm, terenów pod zabudowę wraz z oczyszczaniem energetycznym. Bezpłatne badanie.

Często odczuwamy, że w nas, w naszej rodzinie, w naszym domu, biurze czy firmie coś blokuje dobre samopoczucie, zdrowie, relacje międzyludzkie, harmonijny rozwój i finanse firmy.

Jeżeli tak to odbierasz lub masz do czynienia z taką sytuacją, to może świadczyć o tym, że na nas lub na w/w przestrzenie naszych działań została nałożona klątwa lub został rzucony urok.

W takim przypadku trzeba sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przystąpić do zdejmowania klątw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych i obciążeń zdrowotnych lub życiowych, które również mogą wystąpić.

W tym celu należy dostarczyć zdjęcie osoby (nie starsze niż 5 lat) z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia i miasta zamieszkania. Powyższe materiały należy dostarczyć osobiście, listownie lub na email.

Po ich dostarczeniu przystępujemy do badania energetycznego na okoliczność wystąpienia klątw, uroków czy innych blokad lub zanieczyszczeń.
Badanie energetyczne jest bezpłatne.
Po jego wykonaniu przesyłamy informację zwrotną.

Po potwierdzeniu i uzgodnieniu ze zleceniodawcą warunków wykonania zlecenia, przystępujemy do zabiegu zdejmowania klątw, uroków i innych blokad oraz do oczyszczania energetycznego.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Sprawdź co się dzieje u Ciebie, w Twoim domu lub w Twojej firmie!"

2.
"Dzięki Gabrielli Nowy Rok przyniesie Ci wreszcie oczekiwane zmiany. Bez względu na to, z jakimi problemami się aktualnie zmagasz, spotkało Cię szczęście : Gabriella oferuje Ci swoją wróżbę na Nowy Rok.

Szczęśliwe życie, na które zasługujesz, już za niedługo będzie Twoim udziałem. Wyobraż sobie, że wreszcie pozbywasz się problemów, które tak bardzo Ci ciążą i uniemożliwiają rozwój. Możesz definitywnie się od tego odciąć – dobrze wiesz jak bardzo jest to dla Ciebie ważne.

Dzięki niesamowitym darom, które posiada od urodzenia, Gabriella praktykuje od ponad trzydziestu lat. Wielka dokładność jej wizji sprawiła, że jest ona dziś znaną na całym świecie wróżką.

Spraw, by rok 2012 był Twoim rokiem. Natychmiast poproś Gabriella o bezpłatną wróżbę dla siebie. Dowiesz się, jakie wydarzenia Cię czekają i w ten sposób będziesz w stanie wpłynąć na bieg swojego życia. Wiele osób już tak zrobiło korzystając z pomocy Gabriella. Teraz Twoja kolej!"
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka