Dodaj do ulubionych

Kto nie śpi ? cz. XIV

09.03.12, 10:14
Jak raz będzie na jutrzejszy ranek smile
Obserwuj wątek
    • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:15
      old.bear napisał:

> Jak raz będzie na jutrzejszy ranek smile
      oj tam, jeszcze dzis druga kawe tu wypije
      • pieknamery100 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:28
        To ja też z Wami wypiję drugą jak nie śpicie. Dodam sobie likieru jajecznego, który wczoraj zamiast goździka dostałam smile DUŻO dodam
        P.S.
        Czy tytuł tego wątku zobowiązuje żeby nie spać ani minuty do tej godziny jutra? Muszę wiedzieć, żeby odpowiednią ilośc pobudzaczy w razie co przygotować
        • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:40
          O 1 Likier smile Lubię słodkie alkohole wink
        • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:40
          Tylko Was zostawić na chwilę to szalejecie bez opamietania suspicious
          A ja sobie dobrze zrobiłam1
          a co111
          se poszłam do fryzjera wink
          • pieknamery100 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:54
            Ooo A ja sobie na swój przysłowiowy siwy łeb własnoręcznie w tym prawie momencie Intensive Natural Creme Colors . STATYSTYCZNIE robię to co miesiąc
        • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:42
          Ja to chyba jakaś głupia jestem. Mam w robocie spokój. Zamiast gdzieś się zaszyć w kącie, ukryć i pospać to męczę wzrok przed netbookiem i czytam wszystko co się da. Jakbym w domu nie mogła tego zrobić.
          Idę poszukać spokojnego miejsca i podrzemię. Proszę nie dzwonić.
          • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:48
            Nie będę dzwonić.
            Ale przypomnij swój numer telefonu, zapomniałam wink
            • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:53
              Stefcia podziwiam ja sie fryzjerów bardziej boje niż denstystów.
              • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 10:56
                Kocham moją fryzjerkę smile
                Dentystę też smile
                i nie boję się ich nic a nic smile
                • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 11:05
                  ja tam sie boje, włoski zapusciłam i juz mam całkiem długie, grzywkę sama podcinam, do fryzjera za nic w swiecie nie pojde
        • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 11:13
          Likier JAJECZNY?
          Strach. Ciekawe z jakiej mączki smile
          • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 11:18
            Ze solą ? czy bez? wink
          • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 11:18
            No i czy spirytus z ziemniaczków czy ze zboża.
          • pieknamery100 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 09.03.12, 11:21
            Sól przemysłową zjada kilogramami a likiera jajecznego się boi. I to ma być "Kapitan"? 111 Taki strachliwy?
            • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 10.03.12, 05:46
              Pobudka11111111111111111
              • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 10.03.12, 07:16
                Nieeeee śpięęęęęęęęęę 111 big_grin
                • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 10.03.12, 08:24
                  Czego się drze???
                  spać nie daje suspicious
                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 10.03.12, 08:56
                    Idę spać...
                    • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 11.03.12, 05:47
                      I znów sam witam świt uncertain
                      Miłego dnia śpiochy smile
                      • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 11.03.12, 06:20
                        O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni wiosenny,
                        I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,
                        Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...

Błeeeee, ponuro i deszczowo w mieście Łodzi.
                        • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 11.03.12, 09:13
                          Deszczowo w mieście Polanica- Zdrój także. Ale i tak dobry humor mam bo wreszcie się wyspałam.
                          Chyba upiekę jakieś dobre ciastka do kawy. Na razie szukam przepisów bo nie mam pomysłu.
                          Zapraszam na kawę.
                          https://fede-poland.com/userfiles/Kawa-u%C5%BCywka.jpg
                          • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 11.03.12, 09:47
                            U mnie wczoraj lało, dziś piekne słońce smile
                            Dosiądę się z kawą smile
                            • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 12.03.12, 04:51
                              Pierwsza1smile

Do roboty jadę. Się nie wyspałam fcale. Cześć.
                              • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 12.03.12, 05:43
                                Drugi smile
                                Za to ja wyspany na maxa wink
                                Miłego dnia smile
                                • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 12.03.12, 06:06
                                  Się własnie zastanawiam czy jestem wyspana czy nie.
                                  Jeszcze się nie zdecydowałam.
                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 12.03.12, 08:00
                                    Mokro znowu sad
                                    • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 13.03.12, 05:37
                                      O 1 Dziś pierwszy ?
                                      Miłego dnia smile
                                      • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 13.03.12, 06:56
                                        Witam, kawa i czas zaczać dzień. Miłego
                                        • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 06:21
                                          Zaspali?
                                        • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 06:21
                                          Nie, cicho siedzieli .
                                          • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 06:31
                                            Właśnie, cicho siedzieliśmy wink
                                            Miłego dnia smile
                                            • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 06:56
                                              Witam o poranku z kubeczkiem goracej kawy, Miłego dnia
                                              • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:12
                                                A może to kac po wczorajszym? wink
                                                • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:16
                                                  kapitan_marchewa napisał:

> A może to kac po wczorajszym? wink

moze, trzeba klina
                                                • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:22
                                                  Hmmm ... Kapitanie, to możliwe wink Dziewczyny sobie pozwoliły wczoraj hihihihihiih smile
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:25
                                                    old.bear napisał:

> Hmmm ... Kapitanie, to możliwe wink Dziewczyny sobie pozwoliły wczoraj hihihihihi
                                                    > ih smile
                                                    i pisze ten który z nami nie pił, a martini to kto cełe wyzłopał no kto
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:29
                                                    A co Misiek? Zazdraszczasz? tongue_out
                                                    Trza było nie pic jakiegoś takiego soczku - martini wink
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:33
                                                    Martini to soczek ?1?1 No, no ... wink
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:38
                                                    No ok syrop na kaszel. Przy naszym p.tadeuszu to martini zbladło.
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 07:40
                                                    Wcale nie zbladło. Czerwone było. To wam wzrok ... odmawiał posłuszeństwa wink big_grin
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 08:05
                                                    Mnie nic nie odmawia posłuszeństwa1
                                                    Się nie martw 1
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 08:06
                                                    Ja się nie martwię. Ja się cieszę smile
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 08:55
                                                    Ja jeszcze nie śpięsmile Ale zaraz będę. Jestem śmiertelnie zmęczona. Ze trzy godziny mam zamiar pokimać. A Wy bądźcie grzeczni, moi drodzysmile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:09
                                                    Ja jestem grzeczny. Zawsze.
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:15
                                                    old.bear napisał:

> Ja jestem grzeczny. Zawsze.

hehe chyba grzeszny. Dzidzia nic sie nie martw, miska przypilnujemy, dzis trzezwiutkie jak świnki.
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:19
                                                    Tiaaa ... ja i grzeszność ... . Lady, jestem wzorcem 111 grzeCZności smile
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:24
                                                    Dzidzia, bronia pod poduszką? smile

Ja tam jestem wzorcem niegrzeczności
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:40
                                                    Dzidzia, a nadkomisarz to dużo czy mało?
                                                    Szczególnie baba nadkomisarz??
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 09:50
                                                    Ciiiiiiii dzidzia śpi.

Miś ty sie tu tak już nie kryguj.
                                                    Stefcia to tak jak ja, wole być niegrzeczna
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 14.03.12, 14:59
                                                    kapitan_marchewa napisał:

> Dzidzia, a nadkomisarz to dużo czy mało?
                                                    > Szczególnie baba nadkomisarz??

Baba nadkomisarz to ho, ho! Oficer młodszy (ale najstarszy). A w ogóle to co to za rozróżnienia? Baba nadkomisarz, chłop nadkomisarz. Co za różnica? Poza płcią oczywiście.
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 15.03.12, 06:57
                                                    Witam, piekny poranek choc zimno. Miłego dnia
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 15.03.12, 07:06
                                                    Słońce świecie, ptaki się drąsmile
                                                    Wiosna smile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 15.03.12, 07:19
                                                    Słońce owszem, ale czy to już wiosna ?
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 16.03.12, 05:45
                                                    Ja już nie śpię smile i już widno .
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 16.03.12, 06:57
                                                    Ja tez już dawno nie śpie, kawa, piekny dzień, lodowato.
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 16.03.12, 09:13
                                                    własnie, lodowato było
                                                    auta do garażu nie chowałam bo to wiosna panie i rano musiałam skrobać
                                                    no FOCH jak nic1
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 17.03.12, 08:01
                                                    Piekny dzień się zapowiada smile
                                                    wstawać 1
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 17.03.12, 08:23
                                                    A pomarudzić to już nie łaska???111
                                                    No jest słońce i niebo błękitne, ale to podpucha111
                                                    ZIMA WRÓCI.
                                                    Będą jeszcze mrozy i śnieżyce i goło leć.
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 17.03.12, 08:26
                                                    A nie łaska 1
                                                    Nie będę marudzić1
                                                    Wywali mię? Z hukiem ?
                                                    Jeszcze będę śpiewać 1 lalalalalalalalalalalalalalala
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 17.03.12, 08:45
                                                    golo leć1 Wypluj te słowa1 Albowiem pochowałam zimowe ubrania w czeluściach garderoby i nie zamierzam ich ponownie wyciągać. Definitywnie pożegnałam się z zimą. Howk.

Witam pracowicie bo siedzę w pracy znowu( wczoraj też siedziałam) bo mi kazali dzisiaj przyjechać. Bez litości. Tak więc pracuje się. Do zobaczenia wieczoremsmile
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 17.03.12, 09:08
                                                    Kazali czy rozkaz wydali? A może to jedno i to samo? smile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 06:17
                                                    Przy kawie podziwiam piękny poranek ...
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 08:16
                                                    U Kapitana lato???
                                                    U mnie wiosna smile
                                                    boszsz..jak te ptaki się drą
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 08:22
                                                    Drą ? U mnie świergolą smile
                                                    Co to za ptaszyska masz Stefciu ?
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 08:38
                                                    Jakies takie mewitwy big_grin
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 08:41
                                                    To dobrze bo myślałem że jakieś pterodaktyle się koło Ciebie zagnieździły wink
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 09:28
                                                    Budzę się dziś rano, słyszę ptaszęta, słońce prześwituje przez zasłony, przeciągam się leniwie, mruczę z rozkoszy(że nie muszę się spieszyć) potem wstaję, odsłaniam zasłony i...jebut111 Walnął mnie w oczy brud szyb i cały dobry humor trafił szlag. Pragnę zaznaczyć, że mieszkam przy parku, po którym w wielkich ilościach łażą ludzie. I ci ludzie z pewnością pomyślą, że za tymi brudnymi oknami mieszka jakaś patologia. Zakasałam rękawy i o 7.00 okna umyłam.
                                                    Teraz humor powoli wraca. Wszak cały dzień jeszcze przede mnąsmile

Teraz idę pompować koła w rowerze, smarować łańcuch i takie tam. Chyba se pojeżdżę.
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 09:36
                                                    Dzidzia, a jaki masz system i procedurę mycia okien?
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 09:50
                                                    Już mówię:
                                                    1. Zdejmuję firanki i zasłony, ładuje po kolei do pralki
                                                    2. Myję pierwsze okno zaczynając od futryn, szyby czyszczę specjalną irchą, szoruję parapet,
                                                    3. Myję drugie okno, jw
                                                    4. Myję trzecie okno, jw.
                                                    5. Myję czwarte okno, jw
                                                    6. Myję piąte okno, jw
                                                    7. Myję szóste okno, jw
                                                    8. Zakładam wyprane mokre firanki i zasłony

Siadam na dupie i podziwiam efekt. Bolą ręce. Satysfakcja.
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 09:52
                                                    Boszsz...ja już się zmęczyłam czytając wink
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 12:13
                                                    big_grin
                                                    Stefciu, popracuj nad kondycją wink
                                                  • wmiesciejakrybytramwaje Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 14:08
                                                    moze bym tez cos umyła? Górę garów na ten przykład.
                                                    Okna nie, bo mię gardełko boli po wczorajszych ekscesach na świeżym.
                                                    Niebezpieczna ta wiosna, wam powiem.
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 18.03.12, 14:57
                                                    Dzidzia se była obśmiała, cóż.. sad
                                                    Ja namydlam i ściągam taką gumą na patyku, a resztki po bokach wycieram suchym czymś.
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 19.03.12, 04:42
                                                    Nikt, nikt mnie nie pokona. PIERWSZA111smilesmilesmile
                                                    O tej porze kawa smakuje wybornie.
                                                    Wstawać śpiochy1 Szkoda dnia na wylegiwanie się w betachsmile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 19.03.12, 05:50
                                                    DRUGI 111 smile
                                                    Faktycznie kawa baaardzo smakuje o poranku ...
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 19.03.12, 06:49
                                                    Dosiadam sie z kawą, po pięknym weekendzie poniedziałek już nie taki ładny
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 19.03.12, 08:35
                                                    i bardzo dobrze
                                                    kto chciałby pracować w taki upał
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 02:57
                                                    Ciemno wszędzie sad
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 06:42
                                                    No i witam o poranku, Kawa i miłego dnia
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 07:54
                                                    A nie śpimy .
                                                    dzień się zaczął nie tak jak planowałam ale cóż...
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:11
                                                    Mnie też się zaczął nietenteges sad
                                                    Ale ... miłego dnia smile
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:22
                                                    Miś, Stefcia co się stało kochani
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:24
                                                    A takie tam domowe sprawy.
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:29
                                                    no domyslam sie, mam nadzieje ze nic złego
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:30
                                                    Wrrrrrrrr ... u mnie stało się coś co nie powinno się zdarzyć ... . Świat mnie ciągle zaskakuje. Czasem negatywnie sad
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 08:47
                                                    przykro choc nie wiem o co chodzi
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 10:20
                                                    Stefcia trzym się w sile i godności
                                                  • kapitan_marchewa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 12:46
                                                    Niezbyt dobry dzień jest dzisiaj sad
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 16:15
                                                    macie rację
                                                    ten dzień jest po prostu xujowy
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 20.03.12, 17:50
                                                    tygrysgreen napisała:

> macie rację
                                                    > ten dzień jest po prostu xujowy

Bardzo!
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 21.03.12, 05:41
                                                    Pierwszy smile
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 21.03.12, 06:51
                                                    Miłego dnia, kawa juz w garsci
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 22.03.12, 05:47
                                                    Miłego dnia wszystkim smile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 05:39
                                                    Dzień dobry, czas na pierwszą piątkową kawę smile
                                                    Miłego dnia smile
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 06:34
                                                    rzekłeś wodzu
                                                    kawa raz Howgh1

to obrzydliwe, żeby o 6 rano pic kawę zamiast spać
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 07:14
                                                    Marudzisz Tygrysku, marudzisz ... .
                                                    Co jest złego w kawie? Choćby o 6 rano ?
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 07:17
                                                    Pora jest zła 1
                                                    Zabójcza wręcz 1111
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 08:16
                                                    Stefciu, zabójczy to jest brak porannej kawy wink
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 08:42
                                                    Ale ja nie o kawie a raczej jej braku ale o porze picia tej kawy1111
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 23.03.12, 09:10
                                                    Na dobre rzeczy zawsze jest odpowiednia pora wink
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 25.03.12, 20:56
                                                    A dlaczego wszyscy śpio? Od dwóch dni ?
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 25.03.12, 21:03
                                                    Nie fszyscy. Ja czuwam. Jak zwykle.
                                                  • stefcia41 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 25.03.12, 21:08
                                                    Dzidzia czuwa?
                                                    To jestem bezpieczna smile
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 25.03.12, 21:57
                                                    Ja też nie śpię. Jeszcze nie.
                                                  • dzidzia_bojowa Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 26.03.12, 06:53
                                                    Cześć marudne śpiochysmile Poniedziałek, czas wstawać, do pracy iść, dobrobyt budowaćsmile
                                                  • tygrysgreen Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 26.03.12, 08:37
                                                    cześć
                                                    ale mróz
                                                  • ladyhawke12 Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 27.03.12, 07:04
                                                    Witam o poranku zimno
                                                  • old.bear Re: Kto nie śpi ? cz. XIV 27.03.12, 09:08
                                                    Ja nie śpię. Po krótkiej banicji wróciłem na łono.
                                                    Łono forum, żeby nie było wink
                                                    Miłego dnia smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka