Dodaj do ulubionych

Dlaczego od wczoraj nikt nie marudzi?

04.01.13, 17:03
Najwidoczniej jest tak dobrze wszędzie i u wszystkich, że nie ma powodów do marudzenia big_grin
A może cała para zeszła z sympatycznych marud ? smile
Obserwuj wątek
    • kapitan_marchewa Re: Dlaczego od wczoraj nikt nie marudzi? 04.01.13, 19:06
      Dopiero wlazłem do domu.
      Cały dzień z urzędnikami.
      Horror.
      • dzidzia_bojowa Re: Dlaczego od wczoraj nikt nie marudzi? 04.01.13, 21:10
        Cały dzień z urzędnikami! Współczuję!

Rzeczywiście, trend marudzący nieco przycichł tylko od czasu do czasu nieco popiskuje. Bo jak tu marudzić skoro premier zapewnia, że nie jest tak źle jak się niektórym wydaje, złotówka mocna, bezrobocie na stabilnym poziomie, bidy nie widać za bardzo, wszyscy samochody mają, mieszkania, co do garnka włożyć też mają, na grzbiet naciągnąć także. Klęski żywiołowe na razie robiły odwrót i nas nie gnębią, koniec świata nie nastąpił więc jeśli chodzi o sprawy ogólnopaństwowe to nie jest tak najgorzej, nie?
        Mogłabym prywatnie trochę pomarudzić ale po co? Nikt mi nie pomoże, mnie samej marudzenie też nie pomoże więc póki co mam rogala na gębie bo sporty zimowe śledzę w tv i jest dobrze! Póki co jest nieźle!
        • wirujacypunkt Re: Dlaczego od wczoraj nikt nie marudzi? 04.01.13, 22:23
          Jeszcze chwila, jeszcze monet, a forum zmieni nazwę na Forum dla optymistów i dobrze, bo
          optymiści są zdrowsi i dlużej żyją.
          Co Wy na to marudy od marchewy, chcecie dłużej żyć ?big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka