Dodaj do ulubionych

Transmisja sportowa bez komentarza

19.01.13, 09:01
Właśnie oglądam na Eurosport 2 transmisję na żywo ze skoków w Sapporo. Bez komentarza. Słyszę tylko szuranie nart na zjeździe, jakieś anemiczne gwizdy nielicznej publiczności, w sumie całkiem przyjemnie się ogląda bez ględzenia znudzonych sprawozdawców. Nie wiem czy to celowe, czy awaria na łączach ale cisza trwa...

No niestety, podczas pisania tego posta głos powrócił, głos angielskiego komentatora ale jednak głos. Szkodasad

A wiecie, że na jednym z kanałów sportowych Canal+ ( chyba Canal+ Gol), nie pamiętam) ze dwa razy już oglądałam mecze bez komentarza i tam to było celowe? Tylko odgłosy stdionu, żadnego stękania komentatorów.

Obserwuj wątek
    • skuter44 Re: Transmisja sportowa bez komentarza 19.01.13, 09:13
      Też marzę o transmisjach z tenisa, boksu, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej - bez komentatorów - przeszkadzających w oglądaniu i przeżywaniu, gawędziarzy.
      • dzidzia_bojowa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 19.01.13, 10:12
        Fajnie komentator wymawia nazwiska, nie tylko naszych. Mówi na przykład Kamil Sztok i Makej Kot i Mikal Nojma na Neumayera.
        • dzidzia_bojowa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 19.01.13, 10:19
          Wygrał skubany Honzasmile Jan Matura. Sztok dziewiąty, Makej Kot dziesiąty. Koniec.
          • kapitan_marchewa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 22.01.13, 02:31
            A Małysz piętnasty wink
            • old.bear Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 07:55
              A Benedykt który ?
              Szesnasty 1
    • wnuk.brutusa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 24.01.13, 23:13
      Jako były radiowiec preferuję w sporcie odmienną
      opcję czyli dźwięk bez obrazu.
      Ale musi komentować Tomasz Zimoch
      (to słynne- panie Turek kończ pan ten mecz)
      Podczas Ełro kiedy tylko mogłem słuhałem radia.
      Wprawdzie nie bardzo wiedziałem co się dzieje
      na boisku ale co się uśmiałem to moje smile))))))))
      • kapitan_marchewa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 04:31
        To z panem Turkiem to głównie ci z Łodzi kojarzą.. wink
        • old.bear Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 08:51
          Bo to prawda że kiepski komentator potrafi zabrać całą przyjemność oglądania transmisji sportowej. Ja np. F1 oglądam na RTL mimo że po niemiecku rozumiem tylko :ja, nein i gut volkswagen big_grin
          Ale wolę to niż słuchać ględzenia Borowczyka w rodzimej telewizji uncertain
          • wnuk.brutusa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 09:05
            Albo Szpakowski...
        • wnuk.brutusa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 09:04
          Nienienienie, nie tylko smile
          Nawet w pociągu (wschód Polski) słyszałem
          Zimocha ustawionego jako dzwonek w telefonie smile
          • kapitan_marchewa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 17:52
            Bo to historyczna chwila była..
            Łapiński, Bajor, Michalczuk, Gęsior, Szarpak - Sławek Majak chyba strzelił...
            (90-ta minuta, Szczęsny bronił.. wink
            • wnuk.brutusa Re: Transmisja sportowa bez komentarza 25.01.13, 19:04
              Tu masz Zimocha z tego meczu w pigułce
              www.polskieradio.pl/Szukaj?q=zimoch&s=9
              zakładka "Widzew przegrywa, ale awansuje"
              niestety z reklamą
    • vig65 Re: Transmisja sportowa bez komentarza 11.04.21, 18:11
      Niie rozumiem dlaczego stacja Canal + upiera sie aby uprzykszac widzom ogladanie wydarzen sportowych komentarzami pseudofachowcow .Ogladam mecz i widze co sie dzieje naboisku, nie potrzebuje aby ktos mi o tym opowiadal. To nie radio.Obecna technlogia w latwy sposob pozwala na wybor audio, wystarczy udostepnic opcje bez komentarza.
    • lenamagda11 Re: Transmisja sportowa bez komentarza 03.08.21, 09:13
      Duży wybór transmisji online opisali tutaj, każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie - komentarzem, jak i bez
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka