Dodaj do ulubionych

Dwa lata rzadow PiS

17.11.17, 14:18
Dla samouwielbiajacego sie PiSu to same doskonale sukcesy, a jak jest naprawde?

Polityka zagraniczna , czyli to "wstawanie z kolan" i "budowanie silnej pozycji w Europie" to tylko idiotyczne, bezsensowne, bezpodstawne konfliktowanie sie z krajami UE.

Polityka wewnetrzna polega glownie na umocnieniu wlasnej wladzy poprzez przejecie instytucji takich jak TK, Radio i Telewizja, oddanie rzadowi (ministrowi sprawiedliwosci) kontroli tak nad prokuratorami jak i nad sedziami, jak i obsadzeniem spolek panstwa "misiewiczami", czyli biernymi, miernymi, ale wiernymi krewnymi, powinowatymi, kumplami i kumplami kumpli.

Gospodarka ciagnie sila rozpedu zapoczeta lata temu, korzysta tez z dobrej swiatowej koniunktury, pomimo tego, zadluzenie rosnie, inwestycji narazie nie wiedac, obnizenia podatkow tez nie, za to ceny rosna.

Sluzba zdrowia jak nie funkcjonowala, tak i nie funkcjonuje.

Obronnosc? Tu najlepiej wkleje wpis jednego internauty :

Jeżeli powiązania Macierenki z Moskwą okażą się prawdą to będzie można powiedzieć, że Putin zrobił niezły biznes osadzając go na stanowisku szefa MON_.

Po pierwsze polska armia nie ma systemu antyrakietowego i śmigłowców wielozadaniowych co utrudni znacząco mobilność naszego wojska w szczególności w przesmyku suwalskim jak i niebo nad Polską będzie jeszcze długo otwarte dla rosyjskich rakiet.
Po drugie Macierenko de facto znacząco ograniczył zdolności bojowe żagańskiej jednostki pancernej , największej w tym regionie europy niwelując możliwość działań odwodowych i dając leopardy Moskwie na tacy. Mówił o tym gen. Skrzypczak
Po trzecie, dokonał czystki w dowództwie polskiej armii pośród doświadczonych oficerów szkolonych przez NATO i uczestniczących w misjach.
Po czwarte, Macierenko zablokował zakupy uzbrojenia polskiej armii.
Po piąte, wyprowadził nas z eurokorpusu.
Po szóste, psuje relacje z naszymi sojusznikami w NATO_ (Niemcy, Francja)
Po siódme dyskredytuje nasze państwo poprzez głoszenie absurdalnych teorii o bombie barycznej i mistralach za 2 dolary.
Po ósme, zlećił przetłumaczenie na rosyjski , bez przetargu, raportu WSI, jeszcze przed jego opublikowaniem, na rzecz pracownicy rosyjskiej ambasady, niejakiej Iriny O.
Po dziewiąte, włamał się pod osłoną nocy do centrum kontrwywiadu NATO.
Po dziesiąte, do dzisiaj zasiada w radzie fundacji Głos razem z niejakim Robertem Lusnią tajnym współpracownikiem SB_ prowadzonym w latach 80-ych przez esbeka_ Józefa Nadworskiego o podejrzanych koneksjach z ….. halo halo zagadka ……..sowiecko-rosyjskim wywiadem.
Obserwuj wątek
  • maria421 Re: Dwa lata rzadow PiS 17.11.17, 14:44
   Jeszcze jeden "sukces" PiSu - w ciagu zaledwie 2 lat dokonali straszliwego podzialu spoleczenstwa, takiego jakiego ja nigdy przedtem w Polsce nie pamietalam.

   W czasach PRLu bylo podzial na "my" i "ci na gorze", czyli na zwyklych ludzi i partyjniakow rzadzacych krajem, ale nie bylo podzialu miedzy ludzmi. Nawet Gomulka swoim wybuchem antysemityzmu w 1968 roku nie zdolal dokonac podzialu miedzy "nami", czyli zwyklymi obywatelami.

   Gomulka czy inni PZPRowcy tez uzywali wyzwisk pod adresem opozycji- byli to syjonisci, wichrzyciele, rewizjonisci, imperialisci itp, ale ludzie to puszczali mimo uszu lub zamieniali w dowcipy.

   Nigdy wczesniej nie slyszalam okreslenia "anty Polak" w odniesieniu do tych, ktorzy sie nie zgadzaja z rzadzaca partia. To slowo poznalam dopiero w ciagu ostatnich 2 lat...

   To jest tez "sukces" propagandy PiSu....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka