Dodaj do ulubionych

Taka ciekawostka a propos LGBT

09.09.19, 06:35
Relacja z happeningu zorganizowanego przez organizację LGBT w Puławach:

www.dziennikwschodni.pl/pulawy/queer-tour-w-pulawach-manifestacja-poparcia-dla-lgbt,n,1000250198.html

Relacja jak relacja, proponuję natomiast spojrzeć na komentarze. To tak w temacie, czy w Polsce na pewno ze stosunkiem do osób homoseksualnych wszystko jest w porządku i nikt nie jest dyskryminowany, źle traktowany itd:

"Ludzie chorzy z LBGT powinni się leczyć a nie promować dewiacje i deprawować niewinne dzieci."

"Trzeba bronić miasta przed zarazą"

"Jakby moja córka poszła na to tgtb to jakbym jej wp ier dol iła. to odechciało by się jej manifestacji. Na tych kolorowych pajaców trzeba Putina,on by szybko sprawę załatwił."

"W imieniu całej społeczności Puławian - składam najszczersze przeprosiny Panom Policjantom. Wiemy że jesteście z Nami - ale musicie wykonywać głupie polecenia przełożonych. Dziękujemy że nie dopuściliście do rozlewu krwi. Szanujemy Was - i wiemy że jesteście przeciwko zboczeniom i pedofilii. Dzięki Wam Nasze sumienia nie splamiły się krwią i przynajmniej ja nie siedzę teraz na dołku. Ale to musi się skończyć. I skończy się."

"To była lekcja pierwsza . Chwała Dobremu Panu Bogu że nikomu nerwy nie puściły i nie daliśmy się podpuścić tym zwyrodnialcom, którzy zasłaniają się małymi dziećmi !!! Zakaz wplątywania dzieci i niepełnosprawnych umysłowo w gierki zboczeńców ! Pomyślcie co oni robią z tymi małymi i niewinnymi dziewczynkami w domu ! Okradają ich z dzieciństwa w agitacjach własnych, nędznych interesów. OBRZYDLIWOŚĆ - sprawiedliwość zostanie wam wymierzona w Lublinie już niebawem. PEDOFILE !!! PRECZ !!!"

"tym śmieciom trzeba roztrzaskiwać czaszki o beton - o krawężniki !!! Precz z tym bydlactwem ! Odberać im dzieci !!! ZAKAZ DZIECI w marszach pederastrów !!! Śmierć degeneratom ! Niech się ich ten pedobus rozpizga na zakręcie - niech się palą żywcem te śmiecie - to najgorsze ścierwo - kula w łeb ! PRECZ Z POLSKI ! WON ! -
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka