Dodaj do ulubionych

Przemówienie

12.11.19, 13:15
Słuchaliście przypadkiem przemówienia Macierewicza? Ja tak.

Ale popłynął...
Obserwuj wątek
      • stephen_s Re: Przemówienie 12.11.19, 13:50
        Mnie rozwaliło jak oświadczył, że w czasie wyborów "zdecydowana większość Polaków" wybrała posłów o orientacji "patriotycznej". Chyba zapomniał, że pod względem głosów to akurat opozycja miała większość...

I oczywiście mówił o agentach obcych służb w sądownictwie itd.

A trochę grozą powiało, gdy oświadczył, że trzeba w Polsce budować "państwo narodowe o jasnej hierarchii wartości"...
    • maria421 Re: Przemówienie 12.11.19, 18:55
      Zaden senator opozycji nie dal sie przekupic PiSowi wiec opozycja ma w Senacie wiekszosc i swego marszalka Tomasza Grodzkiego.

I to jest dobra wiadomosc na dzisiaj.
    • maria421 Re: Przemówienie 13.11.19, 19:36
      www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-12/nietypowe-slubowanie-poslow-lewicy/

Co to ma byc? Posel bez marynarki ale za to z wzniesiona zacisnieta piescia jak na komunistycznych plakatach.

• maria421 Re: Przemówienie 19.11.19, 18:29
      Gowin sie jednak postawil Kaczynskiemu :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25426515,onet-trwa-pilne-spotkanie-kaczynskiego-gowina-i-ziobry.html#s=BoxOpImg1
    • zbyfauch Mario, 18.03.20, 18:39
      dzisiaj przemówienie Merkelowej. (Nawet na przystanku kolejki na reklamowym ekranie spamowali.) Rozumiem, że z wypiekami na twarzy czekasz? ;)

--
      Pustelnia
      • ja.nusz Re: Mario, 18.03.20, 23:12
        Andżela gadała do rzeczy - uspokojała, ale musiała też napomnieć lud, coby był czujny.

Dzisiaj miałem długą rozmowę z pielęgniarką z ze szpitala Bundeswery z HH - mówiła, że są xuj, a nie przygotowani na najgorsze.
        Wehrmacht szpitalny zaapelował do rezerwistów, żeby wspomogli w walce z koroną - zgłosiło się zero ochotników.
      • maria421 Re: Mario, 19.03.20, 08:38
        Nie, Zbychu, nie czekalam na przemowienie Merkel, wysluchalam go w jakims pozniejszym wydaniu specjalnym o koronawirusie. Merkel dobrze wypadla, dobrze mowila, nie mam sie czego doczepic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka