Dodaj do ulubionych

Duda stawia na jedna karte

17.01.20, 18:27
i jest to karta absolutnego posluszenstwa Kaczynskiemu :

www.polsatnews.pl/wideo/duda-nie-beda-nam-w-obcych-jezykach-narzucali-jaki-ustroj-mamy-miec-w-polsce_6763668/
Po wczorajszym obciachu jaki pokazali w PE Szydlo, Jaki, Kempa, Brudzinski, dzisiaj obciach prowincjonalny ze strony kogos kto profanuje urzed Prezydenta RP i ma nadzieje ( i niestety, realne szanse) na reelekcje.

Obserwuj wątek
    • stephen_s Re: Duda stawia na jedna karte 20.01.20, 20:41
      Naprawdę, kiedy słyszę polskiego prezydenta, który publicznie krzyczy, że tu jest UE, i w sumie to fajnie, ale przede wszystkim POLSKA!!!!!!!!... albo że nikt nam nie będzie w obcych językach nic dyktował... albo że sędziowie to jakieś straszne środowisko, które ma kolegów za granicą, których na Polskę napuszcza... to ja naprawdę już nie wiem, jak na to reagować :(((
      • maria421 Re: Duda stawia na jedna karte 21.01.20, 08:33
        stephen_s napisał:

> Naprawdę, kiedy słyszę polskiego prezydenta, który publicznie krzyczy, że tu je
        > st UE, i w sumie to fajnie, ale przede wszystkim POLSKA!!!!!!!!... albo że nikt
        > nam nie będzie w obcych językach nic dyktował... albo że sędziowie to jakieś s
        > traszne środowisko, które ma kolegów za granicą, których na Polskę napuszcza...
        > to ja naprawdę już nie wiem, jak na to reagować :(((

Mozesz zareagowac w maju glosujac na Dudaexit.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka