Dodaj do ulubionych

"Trójka" w rozsypce

12.03.20, 14:02
Gacek zwolniona, Mann solidarnie odszedł - ciekawe kto następny.

Najciekawsze są jednak komentarze pod artykułami na ten temat - tam Polska też zgodnie podzielona...na zwykłych słuchaczy i żydożerców "dobrej zmiany".
Obserwuj wątek
        • gumpel Re: "Trójka" w rozsypce 19.05.20, 09:20
          Trochę przesadziłeś z tym "całym życiem". Tak on jak i Niedźwiecki w latach 90. odeszli sami, przez nikogo niewypychani, bo postanowili tworzyć własne komercyjne stacje. Dla Trójki konkurencyjne. Nie wyszło to wrócili. Ja tam jako zdeklarowany liberał pretensji do nich nie mam - mieli prawo sprawdzić się na rynku. Jednak fakt pozostaje faktem.

--
          ... quaero usque ...
      • jureek Re: "Trójka" w rozsypce 13.03.20, 09:48
        maria421 napisała:

> Mann i tak dlugo zwlekal z decyzja

I dobrze, że zwlekał. Dzięki temu chociaż w piątki było po co włączać rano Trójkę. Mam duże uznanie dla tych redaktorów (bardzo niewielu już się ostało), którzy nie zostawili słuchaczy na lodzie i mimo fatalnych warunków pracy nadal robią tam dla nich audycje. Kiedyś słuchałem Trójki na okrągło, teraz zostało mi kilka godzin na tydzień, po odejściu Manna będzie jeszcze mniej. Niestety, Trójka schodzi na psy, ale nie ma też innej stacji, która by tę lukę wypełniła. Słucham teraz więcej TOK FM, ale poza niedzielnym Sroczyńskim też brak tam audycji na poziomie. Pozostają mi stacje niemieckie, tutaj chociaż wiem, za co płacę abonament.
        • gumpel Re: "Trójka" w rozsypce 19.05.20, 09:24
          >> Trójka schodzi na psy, ale nie ma też innej stacji, która by tę lukę wypełniła

Trochę cierpliwości. Już niedługo:

Tekst linku

"radio Nowy Świat wystartuje już w czerwcu"

G.

--
          ... quaero usque ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka