Dodaj do ulubionych

Mundzio kuleje ostatnio.

01.06.20, 10:19
Od dłuższegio czasu szwankuje synchronizacja smartfąki z serwerem. Trasa często pojawia się w całości dopiero na drugi dzień.
Obserwuj wątek
          • zbyfauch Re: Mundzio kuleje ostatnio. 03.06.20, 11:31
            Obaj zjadamy ostatnie zęby na endomondo. Jest apka na smartfąkę, która współpracując z gps-em i google maps zapisuje przejechaną trasę. To wszystko można sobie też obejrzeć a nawet edytować na komputerze logując się na stronie mundziowej. Jest wersja bezpłatna i premium, za 30 baksów/rok. Mnie wystarczy darmowa.
            Innych nie próbowałem i dopóki mundzio działa, nie mam zamiaru.
            • jureek Re: Mundzio kuleje ostatnio. 03.06.20, 11:58
              zbyfauch napisał:

> Innych nie próbowałem i dopóki mundzio działa, nie mam zamiaru.

Też bym mimo wszystko polecił mundka. Do zapisywania przejechanych tras dobrze się nadaje. Mimo czasem występujących problemów z gps, ale to chyba raczej wina androida, a nie mundka, bo zauważyłem, że problemy te występują wtedy, gdy android wgrywa jakieś aktualizacje.
              Gdy natomiast szukam drogi, to używam uniwersalnej turystycznej (nie tylko rowerowej) aplikacji mapy.cz
              Są na niej zaznaczone szlaki piesze i rowerowe, jak dla mnie jest ta mapa lepsza niż mapy googla.

• jureek Re: Mundzio kuleje ostatnio. 03.06.20, 12:57
                    maria421 napisała:

> Czy mozecie mi wyjasnic co to jest ten mundek czy mundzio?

To taki czułe zdrobnienie autorstwa Zbycha od pełnej nazwy aplikacji endomondo. Aplikacja służy nam do zapisywania przejechanych tras rowerowych.
                    • maria421 Re: Mundzio kuleje ostatnio. 03.06.20, 15:51
                      jureek napisał:

> To taki czułe zdrobnienie autorstwa Zbycha od pełnej nazwy aplikacji endomondo.
                      > Aplikacja służy nam do zapisywania przejechanych tras rowerowych.

To juz wiem dlaczego nie wiedzialam :-) Dzieki :-)
                          • jureek Re: Mundzio kuleje ostatnio. 04.06.20, 13:53
                            maria421 napisała:

> Mam "Wo ist", moge moja corke szpiegowac, za jej pozwoleniem :-)

Możesz też ją dopingować, żeby szybciej pedałowała? Bo z mundkiem to jest tak, że jadę sobie spokojnie przez podopolski las po chleb na śniadanie, a tu słyszę nagle, jak Zbychu gdzieś ze Szwabii czy okolicy do mnie "gazu, gazu!"
                            • maria421 Re: Mundzio kuleje ostatnio. 04.06.20, 15:06
                              jureek napisał:

> Możesz też ją dopingować, żeby szybciej pedałowała? Bo z mundkiem to jest tak,
                              > że jadę sobie spokojnie przez podopolski las po chleb na śniadanie, a tu słyszę
                              > nagle, jak Zbychu gdzieś ze Szwabii czy okolicy do mnie "gazu, gazu!"

Nie moge, bo co to by bylo za szpiegowanie? :-)
                              • jureek Re: Mundzio kuleje ostatnio. 04.06.20, 22:04
                                zbyfauch napisał:

> No niezupełnie tak. Mundzio gada jeno po angielsku. :)

No to musiałem się przesłyszeć :) Nie wiem, jak pod androidem, ale pod windowsem mundzio odlicza mi kilometry po niemiecku. Tak sobie wyobrażałem, jakie miny mieliby polscy policjanci, którzy zatrzymaliby mnie podczas pandemicznego stanu wyjątkowego, ja bym się tłumaczył, że tylko do sklepu, a mundzio po niemiecku poinformowałby, że właśnie przejechałem 41 kilometrów. To tylko tak teoretycznie, bo nawet jak wpadli na ten durny pomysł z zakazem wejścia do lasu, to i tak jeździłem i nikt mnie nie zatrzymywał.
                • jureek Re: Mundzio kuleje ostatnio. 09.06.20, 15:19
                  ja.nusz napisał:

> Dzięki, właśnie załadowałem - tera tylko jeszcze jakie trzymadło do Apfla i jaz
                  > da.

No i jak tam. Działa? Ile kilometrów już Ci mundzio policzył?
                  Tak przy okazji ponawiam zaproszenie do Wiesbaden. W weekend 20-21.06 będę słomianym wdowcem, więc moglibyśmy pojeździć po okolicy. Mam 3 rowery w jako takim stanie, gdybyś wolał swój, to od jakiegoś czasu można już w ICE przewozić rowery. Zaproszenie odnosi się także do innych uczestników tego forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka