Dodaj do ulubionych

Zaginiona kanalia

19.06.20, 11:29
Jakoś ostatnio zatęskniłem za jedną z najobrzydliwszych, pisowskich kanalii, Brudzińskim. Jakoś zniknął z przekaziorów. A on siedzi w Brukseli. Ciekawe, dlaczego go uciszyli. Przecież inne pisowskie łajzy i stamtąd emitują.
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Zaginiona kanalia 19.06.20, 13:14
      Zajrzyj na TT, hejtuje na Trzaskowskiego.

Ja sie dziwie za co np. takiemu Kalecie placa. Za non stop hejtowanie na TT? Kiedy ten czlowiek wykonuje swe obowiazki sluzbowe, czyli prace za ktora podatnicy mu placa?
      • zbyfauch Re: Zaginiona kanalia 19.06.20, 13:23
        Mam nawet konto na tłiterze (bo to chyba znaczy TT) ale nie korzystam. A już ostatnią rzeczą byłoby śledzenie jakichś polityków. Mam też konto na Instagramie ale i tam jedynie kilku znajomych, których "folołuję". Żadnych Siwców, czy kardaszjanów też nie podglądam.
        I co to za Kaleta, też na szybko nie kojarzę.
        • maria421 Re: Zaginiona kanalia 19.06.20, 13:33
          Ja nikogo nie folloluje, ale zagladam z ciekawosci na niektore konta, szczegolnie jezeli niektore tweety sa podawane w roznych artykulach prasowych online.

Kaleta to jeden z wice- Ziobry. Bardziej znany z trio Ka-Ka-O (Kaleta, Kanthak, Ozdoba), trzech mlokosow z ktorych tylko Kalata przekroczyl 30-tke i tylko Kaleta jest radca prawnym. Tych trzech mlokosow, uwazajacych sie madrzejszych od profesorow prawa , splodzilo "ustawe kagancowa" majaca dyscyplinowac sedziow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka