Dodaj do ulubionych

Trzaskowski z wizyta u Dudy

30.07.20, 10:48
Z relacji Trzaskowskiego rozmowa byla merytoryczna, Kancelaria Prezydenta ani sam Duda jeszcze sie nie wypowiedzieli

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26170123,sympatyk-dudy-przerwal-konferencje-trzaskowskiego-dla-pana.html#s=BoxOpImg1
Przy okazji pokazal sie jeden wyznawca PiSiej sekty :

Pan mi powie o tych 157 miliardach, które żeście narodowi ukradli - powiedział do Trzaskowskiego. - Czy wy je znajdziecie i oddacie? - pytał

Do pana mam mało szacunku, pan nie zasługuje na to

Pan jest wrogiem Polski

Kurski, Pereira, Sakowicz zacieraja rece widzac efekty ich pracy.
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 10:59
      Tweet
      Zobacz nowe Tweety
      Rozmowa
      Polskie Radio 24
      @PolskieRadio24
      Rafał #Trzaskowski, prezydent #Warszawa po spotkaniu z Andrzejem #Duda: zależy mi na tym, by Lech #Kaczyński miał swój symbol w #Warszawie, ale tą decyzję trzeba podjąć przy jak najmniejszej temperaturze sporu politycznego.

Acha, to się Trzaskowski nagadał na ten temat podczas kampanii.
      Czyli nigdy.
      • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 11:17
        Przypomnisz Dudzie jego obietnice ze nie pozwoli zamordowac polskiego gornictwa?

gazetaplus.pl/duda-nie-pozwole-by-ktos-zamordowal-polskie-gornictwo-a-oto-ile-kopan-zamknal-pis/16598/
        No ale Dla PiSowcow wazniejsze pomniki i nazwy ulic niz gospodarka :-)

Tyle sie Duda nagadal przed wyborami...
        • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 11:44
          maria421 napisała:

> Przypomnisz Dudzie jego obietnice ze nie pozwoli zamordowac polskiego gornictwa
          > ?
          >

Przypomnę, że nie zamknie całego górnictwa.

> gazetaplus.pl/duda-nie-pozwole-by-ktos-zamordowal-polskie-gornictwo-a-oto-ile-kopan-zamknal-pis/16598/

> No ale Dla PiSowcow wazniejsze pomniki i nazwy ulic niz gospodarka :-)

A co może obchodzić obywatela nie mieszkającego w Polsce nasze pomniki? Np. Jezusa na Krakowskim Przedmieściu. I to obywatela który podobno jest katolikiem..

• maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 13:01
            Astra, zapytaj przecietnego obywatela mieszkajacego w Polsce czy wazniejsze sa pomniki czy gospodarka.

Akcje owiniecia Chrzystusa teczowa flaga juz nazwalam obrzydliwa, wiec nastepnym razem przeczytaj zanim sie doczepisz.
            • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 13:09
              maria421 napisała:

> Astra, zapytaj przecietnego obywatela mieszkajacego w Polsce czy wazniejsze sa
              > pomniki czy gospodarka.

A co ma jedno z drugim wspólnego?
              >
              > Akcje owiniecia Chrzystusa teczowa flaga juz nazwalam obrzydliwa, wiec nastepny
              > m razem przeczytaj zanim sie doczepisz.

Odniosłam się do twojego dzisiejszego komentarza.
              • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 13:20
                Astra, znow mam wrazenie ze albo nie czytasz, albo nie rozumiesz slowa pisanego.

Z cala cierpliwoscia wyjasniam ze akcja paskudzenia pominkow ( w tym posagu Chrystusa) teczowymi flagami i zapowiedz Trzaskowskiego ze Lechowi Kaczynskiemu nalezy sie "symbol w Warszawie" (kolejny pomnik?) to sa dwie rozne rzeczy.

• astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 14:11
                  maria421 napisała:

> Z cala cierpliwoscia wyjasniam ze akcja paskudzenia pominkow ( w tym posagu Chr
                  > ystusa) teczowymi flagami i zapowiedz Trzaskowskiego ze Lechowi Kaczynskiemu na
                  > lezy sie "symbol w Warszawie" (kolejny pomnik?) to sa dwie rozne rzeczy.

Nie, mowa cały czas o ulicy, taka już była ale została znów przywrócona pod nazwą LWP.
                  I tak siuę pochylił nad tym tematem w kampanii, że odniosiło się wrażenie iż przez cały okres kiedy pełni rolę prezydenta o niczym innym nie myslał. W styczniu radni PO uchwalili nadanie nazwy ulicy Adamowiczowi.
                  Więc to są szczyty jego hipokryzji i jak zwykle szachrajstwa słownego w wykonaniu złodziei z PO.
                  >
                  • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 15:05
                    astra18 napisał:

> Nie, mowa cały czas o ulicy, taka już była ale została znów przywrócona pod naz
                    > wą LWP.

To w jakim celu napisalas :

A co może obchodzić obywatela nie mieszkającego w Polsce nasze pomniki? Np. Jezusa na Krakowskim Przedmieściu. I to obywatela który podobno jest katolikiem..

Pomyslalas zanim napisalas, czy po prostu chcialas sie doczepic, w Twoim stylu.

> I tak siuę pochylił nad tym tematem w kampanii, że odniosiło się wrażenie iż pr
                    > zez cały okres kiedy pełni rolę prezydenta o niczym innym nie myslał. W styczni
                    > u radni PO uchwalili nadanie nazwy ulicy Adamowiczowi.

No popatrz! A Duda jeszcze niedawno obiecywal ze uchroni polskie gornictwo, prosil gornikow o pomoc, bulki im rozdawal a tu.... niespodzianka dla gornikow....

> Więc to są szczyty jego hipokryzji i jak zwykle szachrajstwa słownego w wykonan
                    > iu złodziei z PO.

Powiesz mi w koncu co ukradli zlodzieje z PO i ktorzy z PO?

• astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 16:20
                      maria421 napisała:

>
                      >
                      > To w jakim celu napisalas :
                      >
                      > A co może obchodzić obywatela nie mieszkającego w Polsce nasze pomniki? Np.
                      > Jezusa na Krakowskim Przedmieściu. I to obywatela który podobno jest katolikiem
                      > ..

>
                      W odpowiedzi na:

"ale Dla PiSowcow wazniejsze pomniki i nazwy ulic niz gospodarka :-)"

> Pomyslalas zanim napisalas, czy po prostu chcialas sie doczepic, w Twoim stylu.

Może ty najpierw przemysł zanim coś napiszesz w podobnym stylu, jak zdanie zacytowane przeze mnie z twojego wpisu?
                      >

>
                      > No popatrz! A Duda jeszcze niedawno obiecywal ze uchroni polskie gornictwo, pro
                      > sil gornikow o pomoc, bulki im rozdawal a tu.... niespodzianka dla gornikow....

Polskie górnictwo to nie tylko dwie kopalnie.
                      >

>
                      > Powiesz mi w koncu co ukradli zlodzieje z PO i ktorzy z PO?

Np.kase z OFE.
                      Przecież nie Tobie.
                      >
                      >
                      • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 16:28
                        astra18 napisał:

> W odpowiedzi na:
                        >
                        >
                        > "ale Dla PiSowcow wazniejsze pomniki i nazwy ulic niz gospodarka :-)"

O nazwach ulic tez pisalam. Nie zauwazylas?

> Polskie górnictwo to nie tylko dwie kopalnie.

Ale od tego sie zaczyna.

> Np.kase z OFE.
                        > Przecież nie Tobie.

Sobie przywlaszczyli te kase????

Pytalam juz ile Tobie ukradli, ale nigdy mi nie odpowiedzialas

• astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 16:36
                          maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                          >
                          > > W odpowiedzi na:
                          > >
                          > >
                          > > "ale Dla PiSowcow wazniejsze pomniki i nazwy ulic niz gospodarka :-)"
                          >
                          > O nazwach ulic tez pisalam. Nie zauwazylas?

Też, i dotyczy to w równym stopniu twojego podejścia do miejsc w kraju którego nie zamieszkujesz.
                          >
                          > > Np.kase z OFE.
                          > > Przecież nie Tobie.
                          >
                          > Sobie przywlaszczyli te kase????

Tak ,sobie,swoim nieudolnym rządzeniem latali dziurę budżetową pieniędzmi z oszczędności podatników.
                          Przeciez nie twoich.
                          >
                          > Pytalam juz ile Tobie ukradli, ale nigdy mi nie odpowiedzialas

A co cię obchodzic mogą moje osobiste rachunki ?odpowiedziałam na pewno o braku możliwości dziedziczenia oszczędności.
                          >
                            • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 16:57
                              maria421 napisała:

> Astra, to jednak PO nie przywlaszczylo sobie tych pieniedzy z OFE? Czyli NIE UK
                              > RADLO?

Jednak tak. Przywlaszczylo.
                              Na ile części będziesz to jeszcze rozkładać?

> To dlaczego ich oczerniasz?

Oczernianiam? Nawet gdyby to po wyroku ws.Czuchnowskiego, wolna amerykanka i mogę sobie pisać co chce, tak jak ty nazywając PiS mafia, więc po co to nabożne pytanie?
                              Lusterko wyciagaj.
                              >
                                • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 17:13
                                  maria421 napisała:

> Astra , gdyby sobie PO te pieniadze "przywlaszczylo", to te pieniadze bylyby wl
                                  > asnoscia PO, a tak nie jest, wiec nie oczerniaj.
                                  >

Bezprawnie przywlaszczylo kradnąc oszczędności Polaków, w celu załatania budżetu, którego z zarządzaniem sobie nie poradzili. Jaśniej się nie da.
                                  Złodzieje i tyle.
                                  I nie pouczaj, przecież sąd wydal orzeczenie że można , nawet jeśli to tylko opinia.
                                  Widzisz teraz jak wdepnelas ze swoim określaniem PiS jako mafia? Ty możesz a ja to już oczerniam. Typowa reakcja lemingów.
                                  • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 19:55
                                    Jeszcze raz- jezeli ktos sobie cos przywlaszcza, to to staje sie jego wlasnoscia.

Pieniadze z OFE nie staly sie wlasnoscia PO; wiec PO sobie tych pieniedzy nie przywlaszczyla.

PiS, za przyzwoleniem sadu, mozna nazywac "Zorganizowana grupa przestepcza".

PiS to jest partia, wiec jest grupa zorganizowana, a ze lamie konstytucje, jest zorganizowana grupa przestepcza.
                                    • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 20:05
                                      maria421 napisała:

> Jeszcze raz- jezeli ktos sobie cos przywlaszcza, to to staje sie jego wlasnosci
                                      > a.

a jak nazwać kogoś kto z powodu złego zarządzania budżetem zawłaszcza oszczędności polskich obywateli w celu pokrycia strat które sam spowodował?

>
                                      > PiS, za przyzwoleniem sadu, mozna nazywac "Zorganizowana grupa przestepcza".

Więc ja ,uznając podobny casus, nazywam struktury PO mafią.
                                      >
                                      > PiS to jest partia, wiec jest grupa zorganizowana, a ze lamie konstytucje,

PiS złamało konstytucję? a niby w jaki sposób?

jest
                                      > zorganizowana grupa przestepcza.

Jeśli brać pod uwagę orzeczenie sądu, że ten sposób określenia stanowi wyrażenie opinii - a nie stan faktyczny!- to sobie wymyslaj na potęgę. Ale pamiętaj, że to działa w obie strony.
                                      • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 20:22
                                        astra18 napisał:

> a jak nazwać kogoś kto z powodu złego zarządzania budżetem zawłaszcza oszczędno
                                        > ści polskich obywateli w celu pokrycia strat które sam spowodował?

Pod paragraf "kradziez" to nie podpada.

> Więc ja ,uznając podobny casus, nazywam struktury PO mafią.

Przeciw jakiemu paragrafowi PO popelnilo przestepstwo?

> > PiS to jest partia, wiec jest grupa zorganizowana, a ze lamie konstytucje
                                        > ,
                                        >
                                        > PiS złamało konstytucję? a niby w jaki sposób?

Rozwalajac konstytucyjny trojpodzial wladzy.

Urzadzajac wybory prezydenckie niezgodnie z konstytucja.

> Jeśli brać pod uwagę orzeczenie sądu, że ten sposób określenia stanowi wyrażeni
                                        > e opinii - a nie stan faktyczny!- to sobie wymyslaj na potęgę. Ale pamiętaj, że
                                        > to działa w obie strony.

Roznica jest taka, ze ja potrafie powiedziec jakie prawo zlamal PiS :-)
                                        • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 20:30
                                          maria421 napisała:

>
                                          > Pod paragraf "kradziez" to nie podpada.

"Przywłaszczenie" jest bardziej finezyjne?

> Przeciw jakiemu paragrafowi PO popelnilo przestepstwo?

Rząd PO -PSL, art.284 kk.

> > PiS złamało konstytucję? a niby w jaki sposób?
                                          >
                                          > Rozwalajac konstytucyjny trojpodzial wladzy.

W jaki sposób - brzmiało pytanie.
                                          >
                                          > Urzadzajac wybory prezydenckie niezgodnie z konstytucja.

A współudział to też przestepstwo prawda?

>
                                          > Roznica jest taka, ze ja potrafie powiedziec jakie prawo zlamal PiS :-)

Nie podałaś podstawy więc nie kombinuj. Takie ogólniki z mediów to sobie zachowaj dla mniej zorientowanych.
                                          Sąd w orzeczeniu mówił o "opinii" a nie osądził PiS, Żabciu:)
                                          • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 08:36
                                            Astra, jeszcze raz: "przywlaszczyc" cos znaczy ze przedmiot przywlaszczenia staje sie wlasnoscia przywlaszczajacego. Pieniadze z OFE nie wplynely na konto partii PO czy PSL ani na prywatne konta ich czlonkow, tylko zostaly przeniesione na saub- konta ubezpieczonych obywateli w ZUSie.
                                            Tak wiec, jezeli ktos mial srodki w OFE i czesc z nich zostala przeniesiona na JEGO konto w ZUSie , to czyje sa te pieniadze? Obywatela czy PO-PSL?

Tak wiec przestan powtarzac ogolniki z PiSich mediow o tym, ze PO-PSL ukradlo cos, co moze jest na TWOIM sub-koncie w ZUS, a nie na koncie PO czy PSL czy na prywatnych kontach czlonkow tych partii, Zabciu :-)

Co do konstytucyjnych przstepstw PiSu, to nie bede tracic czasu na tlumaczenie Ci po raz tysieczny, skoro Ty do tej pory uwazasz ze prezydent moze sobie ulaskawic kogo chce i kiedy chce.

Co do niekonstytucyjnych wyborow to przestepstwo popelnili tylko organizatorzy.
                                            • astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 09:29
                                              maria421 napisała:

> Astra, jeszcze raz: "przywlaszczyc" cos znaczy ze przedmiot przywlaszczenia sta
                                              > je sie wlasnoscia przywlaszczajacego.

Prawa majątkowe polskich obywateli zostały PRZYWŁASZCZONE.
                                              I koniec kropka.

• astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 11:40
                                                    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                                    > >
                                                    > > Pieniądze też stanowią majątek.
                                                    >
                                                    > I na czyim koncie sa te "przywlaszczone" przez PO-PSL pieniedze?

ZUS, na co nie wyrażałam zgody, bez możliwości zarabiania na kapitale i dziedziczenia przez moją córkę.
                                                    Zajmij się swoją kasą.
                                                  • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 11:45
                                                    astra18 napisał:

> ZUS, na co nie wyrażałam zgody, bez możliwości zarabiania na kapitale i dziedzi
                                                    > czenia przez moją córkę.
                                                    > Zajmij się swoją kasą.

Wiec pieniadze sa na Twoim subkoncie ZUS, czyli sa TWOJE, co znaczy ze PO-PSL Ci ich nie ukradlo.

• astra18 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 12:00
                                                    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                                    >
                                                    > > ZUS, na co nie wyrażałam zgody, bez możliwości zarabiania na kapitale i d
                                                    > ziedzi
                                                    > > czenia przez moją córkę.
                                                    > > Zajmij się swoją kasą.
                                                    >
                                                    > Wiec pieniadze sa na Twoim subkoncie ZUS, czyli sa TWOJE

powiedzmy że "dzierżawię" im miejsce, bo Tusk i TK orzekł że nie sa moimi prywatnymi.
                                                    Jak były w OFE mogłam swobodnie dysponować wrzucaniem ich w akcje i powierzyć w testamencie mojej córce.
                                                    Więc się nie wysilaj aby udowodnić mi swojego poglądu na status MOICH pieniędzy.
                                                    Zajmij się swoimi.

, co znaczy ze PO-PSL C
                                                    > i ich nie ukradlo.

Ukradło/zawłaszczyło.
                                                    >
                                                  • a000000 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 14:01
                                                    maria421 napisała:

> Ponownie- jezeli te pieniadze sa na Twoim subkoncie ZUS, to sa to TWOJE pieniad
                                                    > ze , nie PO-PSL.

ale w trakcie trwania umowy jednostronnie zmieniono status tych pieniędzy.
                                                    Przedtem leżały na kontach kilku Funduszy Emerytalnych, były zamieniane na papiery wartościowe i w ten sposób pracowały na rzecz właściciela.
                                                    W tej chwili są zapisem na koncie w ZUS. Co się z nimi stanie? nie mamy wglądu. Na pewno nie są już dziedziczone, bo ZUS to ubezpieczenie, nie bank.

OFE to jest coś pomiędzy bankiem a biurem maklerskim.....
                                                    ZUS to zakład ubezpieczeniowy

Twierdzenie, że nie ma znaczenia przeniesienie kasy z jednej instytucji do drugiej to kłamstwo.
                                                    Dla kogoś kto potrafi pomnażać kasę na giełdzie - OFE to zysk..... dla kogoś kto nie potrafi - lepszy jest ZUS - bo tam przynajmniej nie ma strat.... no, zysków też nie, ale jest stabilność.
    • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 13:24
      Azerko, wczoraj pisalas o koniecznosci nauki szacunku dla ludzi, rowniez dla wyborcow PiSu.
      Nie widzisz potrzeby nauczenia wyborcow PiSu szacunku do innych ludzi?

Swoja droga, Trzaskowski zachowal spokoj i klase i zaprosil faceta do ratusza.
      Nie odpowiedzial mu "spieprzaj pan", "spieprzaj dziadu", jak swego czasu idol "prawdziwych Polakow" Lech Kaczynski...
      • a000000 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 10:21
        maria421 napisała:

> Azerko, wczoraj pisalas o koniecznosci nauki szacunku dla ludzi, rowniez dla wy
        > borcow PiSu.
        > Nie widzisz potrzeby nauczenia wyborcow PiSu szacunku do innych ludzi?

widzę.... chamstwo to nie jest cecha polityki, tylko ludzi .

> Swoja droga, Trzaskowski zachowal spokoj i klase i zaprosil faceta do ratusza.
        > Nie odpowiedzial mu "spieprzaj pan", "spieprzaj dziadu", jak swego czasu idol "
        > prawdziwych Polakow" Lech Kaczynski...

ciekawi mnie, jakby się Trzaskowski zachował, gdyby wokół kamer nie było.

No i zastanawia mnie brak reakcji obstawy Trzaskowskiego... dlaczego nikt nie usunął z kadru tego niegrzecznego pana? A może to była ustawka? Wszak przeszkadzanie przeciwnikom politycznym w zgromadzeniach to raczej kodziarska metoda "dialogu".

Wiem, że oko za oko.... jeśli zwolennicy PO rozwalają spotkania pisiorów, to należy się spodziewać, że nauka w las nie pójdzie, i pisiory też będą w ten sposób atakować PO.....

Mnie tak samo oburza "występ" tego jegomościa, jak i to, co kodziarze bezkarnie fundują pisiorom. To jest chamstwo.
        O ile to nie była ustawka. Ja platfusom nie wierzę. Opozycja TOTALNA działa totalnie - czyli wszelkie chwyty dozwolone.

• maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 11:06
          a000000 napisała:

> ciekawi mnie, jakby się Trzaskowski zachował, gdyby wokół kamer nie było.

Moze tak samo?

> No i zastanawia mnie brak reakcji obstawy Trzaskowskiego... dlaczego nikt nie u
          > sunął z kadru tego niegrzecznego pana? A może to była ustawka? Wszak przeszkad
          > zanie przeciwnikom politycznym w zgromadzeniach to raczej kodziarska metoda "di
          > alogu".

To byla ustawka. PiSowska zeby sprowokowac Trzaskowskiego i wyprowadzic z rownowagi.

> Wiem, że oko za oko.... jeśli zwolennicy PO rozwalają spotkania pisiorów, to na
          > leży się spodziewać, że nauka w las nie pójdzie, i pisiory też będą w ten sposó
          > b atakować PO.....

Na szczescie nikt z PO jeszcze nie spoliczkowal takiego zaklocacza, ani mu "spieprzaj dziadu" nie powiedzial.

> Mnie tak samo oburza "występ" tego jegomościa, jak i to, co kodziarze bezkarni
          > e fundują pisiorom. To jest chamstwo.
          > O ile to nie była ustawka. Ja platfusom nie wierzę. Opozycja TOTALNA działa tot
          > alnie - czyli wszelkie chwyty dozwolone.

Tak, to byla ustwaka. PiSowska ustawka. Podpucha.

• a000000 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 11:19
            maria421 napisała:

> a000000 napisała:

> > ciekawi mnie, jakby się Trzaskowski zachował, gdyby wokół kamer nie było.

> Moze tak samo?

wątpię. Gdy kamera kręci - polityk wchodzi w rolę.... My tak naprawdę nie wiemy, jacy są politycy, bo oni grają na wizerunek.

> To byla ustawka. PiSowska zeby sprowokowac Trzaskowskiego i wyprowadzic z rowno
            > wagi.

albo ustawka PO, aby widzowie wszystkich telewizji zobaczyli, jakie te pisiory chamskie....
            Ciekawe, kim był ten człowiek.

>
            > Na szczescie nikt z PO jeszcze nie spoliczkowal takiego zaklocacza, ani mu "spi
            > eprzaj dziadu" nie powiedzial.

Baba dostała w pysk za recydywę w obecności staruszków - weteranów. To IM zakłócała ICH święto.

> Tak, to byla ustwaka. PiSowska ustawka. Podpucha.

mistrzami w takich ustawkach są kodziarze.... u nich nawet jeden zmartwychwstał...
            • maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 31.07.20, 11:23
              a000000 napisała:

> wątpię. Gdy kamera kręci - polityk wchodzi w rolę.... My tak naprawdę nie wie
              > my, jacy są politycy, bo oni grają na wizerunek.

Ja nikomu w zyciu nie powiedzialam "spieprzaj pan", czy "spieprzaj dziadu".

> albo ustawka PO, aby widzowie wszystkich telewizji zobaczyli, jakie te pisiory
              > chamskie....
              > Ciekawe, kim był ten człowiek.

Wyborca Dudy.

> Baba dostała w pysk za recydywę w obecności staruszków - weteranów. To IM zakł
              > ócała ICH święto.

A Ty taka przemoc popierasz :-(

> mistrzami w takich ustawkach są kodziarze.... u nich nawet jeden zmartwychwstał

Mistrzami podpuch sa PiSowcy.

• maria421 Re: Trzaskowski z wizyta u Dudy 30.07.20, 15:19
      Jeszcze jedno- Trzaskowski nie tylko zachowal sie lepiej niz swego czasu Lech Kaczynski, ktory powiedzial do napastujacego go mezczyzny "spieprzaj pan", "spieprzaj dziadu", ale tez lepiej od Jaroslawa Kaczynskiego ktory nie przyjmowal zaproszen Komorowskiego ani do Palacu, ani na wspolny lot rzadowym samolotem na beatyfikacje Jana Pawla II, za to urzadzal Komorowskiemu "miesiecznice" pod Palecem i opowiadal ze Komorowski zostal wybrany "przez nieporozumienie".

Uczcie sie klasy, PiSowcy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka