Dodaj do ulubionych

chrześcijański portal?

01.09.20, 16:59
Jest taki podobno chrześcijański portal pch24.pl
I wiecie, czym się ten portal przede wszystkim zajmuje?
Możecie sobie to sami sprawdzić. Wpiszcie w portalową wyszukiwarkę słowo "Chrystus", a otrzymacie 268 wyników wyszukiwania wśród tekstów na portalu. Jeśli jednak wpiszecie frazę "lgbt", to wyników będzie ponad dwa tysiące. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami.
Obserwuj wątek
      • astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 20:11
        maria421 napisała:

> Temat LGBT (ktory mi juz czubkiem glowy wychodzi) zdominowal chyba wiekszosc m
        > ediow, wiec sie nie dziwie.

Nawet przywlekli swoją flagę, zszytą z flagą Polski, na obchody sierpnia. Nieoceniony Szumełda z kodziarzami.
        Ciekawe czy paluszek już mu się zagoił.
        • a000000 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 20:22
          astra18 napisał:

> Nawet przywlekli swoją flagę, zszytą z flagą Polski, na obchody sierpnia. Nieoc
          > eniony Szumełda z kodziarzami.

i wnieśli ją do stoczni razem z flagami Polski, Unii, Solidarności.

Mario, obudź się!!! Nie reagujesz na to co Wałęsa raczył był mówić z okazji rocznicy??? Gdyby to powiedział Kaczor, to byś chyba potępiający elaborat tworzyła wiele tygodni...
          Mario, obudź się!!! Trzaskowski snuje spiskowe teorie!!!! nie oburza Cię to?

• maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 08:05
            a000000 napisała:

> i wnieśli ją do stoczni razem z flagami Polski, Unii, Solidarności.

Fatalne! Bardzo mi sie to nie podobalo.

> Mario, obudź się!!! Nie reagujesz na to co Wałęsa raczył był mówić z okazji ro
            > cznicy??? Gdyby to powiedział Kaczor, to byś chyba potępiający elaborat tworzy
            > ła wiele tygodni...

Nie sluchalam przemowienia Walesy. Czytalam ze powiedzial ze Solidarnosc zbudowala wielka zgode, jednosc narodowa i pytal kto to zepsul. No wlasnie... O to Ci chodzilo?

> Mario, obudź się!!! Trzaskowski snuje spiskowe teorie!!!! nie oburza Cię to?

Jakie teorie spiskowe snuje Trzaskowski? Ze awaria Czajki to moze byc sabotaz? Sama przeciez tego nie wykluczalas.

• a000000 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 20:15
        jeśli to jest portal chrześcijański, to się nie dziwię, gdyż ideologia LGBT zagraża chrześcijaństwu , łamie jego fundamenty, drwi z chrześcijańskich świętości... Wygląda na to, że ideologowie lewaccy przy pomocy LGBT wypowiedzieli kościołowi wojnę. Dlatego chrześcijański portal nie może udawać, że nic się nie dzieje.
        • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 20:47
          a000000 napisała:

> jeśli to jest portal chrześcijański, to się nie dziwię, gdyż ideologia LGBT zag
          > raża chrześcijaństwu , łamie jego fundamenty, drwi z chrześcijańskich świętości
          > ... Wygląda na to, że ideologowie lewaccy przy pomocy LGBT wypowiedzieli kości
          > ołowi wojnę. Dlatego chrześcijański portal nie może udawać, że nic się nie dzi
          > eje.

Dziesięć razy więcej o LGBT pisze się tam niż o Chrystusie. No, to super chrześcijański ten portal.
          Dzisiaj do Opola zawitał pogromobus i przez szczekaczki szczuł na gejów i lesbijki. Dokonaliśmy obywatelskiego zatrzymania, ale aż 20 minut musieliśmy czekać na przyjazd policji. Gdy policja przyjechała, szczekaczki były już wyłączone, więc policjanci nie przyjęli zgłoszenia o chuligańskim zakłócaniu spokoju przez załogę busa. Na szczęście mamy nagrania, więc udaliśmy się na komendę policji i tam złożyliśmy zawiadomienie. Zobaczymy, co z tym zrobią.
          • astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 20:54
            jureek napisał:

> a000000 napisała:
            >
            > > jeśli to jest portal chrześcijański, to się nie dziwię, gdyż ideologia LG
            > BT zag
            > > raża chrześcijaństwu , łamie jego fundamenty, drwi z chrześcijańskich świ
            > ętości
            > > ... Wygląda na to, że ideologowie lewaccy przy pomocy LGBT wypowiedzieli
            > kości
            > > ołowi wojnę. Dlatego chrześcijański portal nie może udawać, że nic się n
            > ie dzi
            > > eje.
            >
            > Dziesięć razy więcej o LGBT pisze się tam niż o Chrystusie. No, to super chrześ
            > cijański ten portal.
            > Dzisiaj do Opola zawitał pogromobus i przez szczekaczki szczuł na gejów i lesbi
            > jki. Dokonaliśmy obywatelskiego zatrzymania, ale aż 20 minut musieliśmy czekać
            > na przyjazd policji. Gdy policja przyjechała, szczekaczki były już wyłączone, w
            > ięc policjanci nie przyjęli zgłoszenia o chuligańskim zakłócaniu spokoju przez
            > załogę busa.

Po 22 zakłócali?
            Co przemawiało za zastosowaniem tego zatrzymania?

Na szczęście mamy nagrania, więc udaliśmy się na komendę policji i
            > tam złożyliśmy zawiadomienie. Zobaczymy, co z tym zrobią.
            • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 21:02
              astra18 napisał:

> Po 22 zakłócali?

W ciągu dnia można drzeć mordę bez ograniczeń? Nie słyszałaś na przykład o zakazie używania klaksonu, gdy nie jest to uzasadnione sytuacją na drodze?

> Co przemawiało za zastosowaniem tego zatrzymania?

Zakłócanie porządku i treści głoszone przez szczekaczkę.
              • astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 21:07
                jureek napisał:

> W ciągu dnia można drzeć mordę bez ograniczeń?

Nic mi nie wiadomo że nie można.
                Zatrzymanie furgonetki spowodowało zator uliczny, zgadza się?

opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,26259675,obywatelskie-zatrzymanie-kierowcy-furgonetki-z-homofobicznymi.html
                Nie słyszałaś na przykład o zaka
                > zie używania klaksonu, gdy nie jest to uzasadnione sytuacją na drodze?

Ale nie podlega zakłóceniu spokoju tylko stwarzania zagrożenia dla innych kierowców.
                >
                > > Co przemawiało za zastosowaniem tego zatrzymania?
                >
                > Zakłócanie porządku

Jakiego porządku? ktoś mógł wpaść pod samochód, przewrócić się na rowerze..itp?

i treści głoszone przez szczekaczkę.

Te które nie zakwestionował nawet sąd w Gdańsku?
                • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 21:25
                  astra18 napisał:

> Te które nie zakwestionował nawet sąd w Gdańsku?

Napisy były tylko takie, których nie zakwestionował sąd. Natomiast w treściach głoszonych przez szczekaczkę były również te zakwestionowane. Zobaczymy, co policja powie na przedstawione przez nas nagrania.

• astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 22:00
                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                    >
                    > > Te które nie zakwestionował nawet sąd w Gdańsku?
                    >
                    > Napisy były tylko takie, których nie zakwestionował sąd. Natomiast w treściach
                    > głoszonych przez szczekaczkę były również te zakwestionowane. Zobaczymy, co pol
                    > icja powie na przedstawione przez nas nagrania.
                    >

A siadanie na przejściu dla pieszych - tak jak to zrobiliście w Opolu- nie podlega karze?
                    >
                    • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 22:08
                      astra18 napisał:

> A siadanie na przejściu dla pieszych - tak jak to zrobiliście w Opolu- nie podlega karze?

No to do roboty. Składaj zawiadomienie o przestępstwie, że ktoś siedział na przejściu podczas obywatelskiego zatrzymania pogromobusa. Przy okazji możesz też złożyć zawiadomienie o jeszcze jednym przestępstwie, które popełniłem już kilka lat temu, gdy naruszyłem nietykalność cielesną pewnego pijanego gościa, który chciał siadać za kierownicę, ale mu na to nie pozwoliliśmy.

• astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 22:16
                        jureek napisał:

>
                        >
                        > No to do roboty. Składaj zawiadomienie o przestępstwie, że ktoś siedział na prz
                        > ejściu podczas obywatelskiego zatrzymania pogromobusa.

Ja? To policja nie widziała?
                        Każdy tak sobie może usiąść bo mu się samochód nie podoba?

Przy okazji możesz też z
                        > łożyć zawiadomienie o jeszcze jednym przestępstwie, które popełniłem już kilka
                        > lat temu, gdy naruszyłem nietykalność cielesną pewnego pijanego gościa, który c
                        > hciał siadać za kierownicę, ale mu na to nie pozwoliliśmy.

A to nagroda ci się należy.
                        Kierowca furgonetki był pijany?
                        >
                        >
                          • astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 22:41
                            jureek napisał:

> astra18 napisał:
                            >
                            > > A to nagroda ci się należy.
                            > > Kierowca furgonetki był pijany?
                            >
                            > Miałem prawo tak sądzić, bo kto na trzeźwo puszczałby przez głośniki takie gówn
                            > iane teksty.

Jeśli policja nie stwierdziła nietrzeźwości u kierowcy to masz problem .
                            • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 23:33
                              astra18 napisał:

> Jeśli policja nie stwierdziła nietrzeźwości u kierowcy to masz problem .

Policja nie stwierdziła, bo jego trzeźwości nie badała. Biedaczek z policji mówił nam, że nic nie może zrobić i jak chcemy zgłosić wykroczenie, to mamy iść na komendę. No to poszliśmy.
                              Tylko nietrzeźwość może być wykroczeniem? Wykrzykiwanie przez szczekaczkę tekstów zakwestionowanych przez sąd wykroczeniem nie jest?
                              A jak mnie wsadzą na dołek za obywatelskie zatrzymanie pogromobusa, to też nie będzie to dla mnie jakiś strasznie wielki problem. Za komuny mnie wsadzali i przeżyłem, to teraz będę mógł sobie porównać.

• maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 08:12
                                Jureek, wez gleboki oddech i sie zastanow przed nastepnymi takimi "akcjami obywatelskimi".

Podobaloby Ci sie gdyby anty- LGBT siadajac na pasach dla pieszych zablokowalo przejazd jakiejs teczowej furgonetki?
                                Gdybys Ty byl kierowca takiej furgonetki- jakbys zareagowal gdyby ktos Cie sila wyciagnal zza kierownicy?

Granica miedzy "obywatelskim nieposluszenstwem" a zwykla rozroba jest bardzo krucha.
                                Waszej partii tez takie akcje raczej punktow nie przysporza.
                                • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 09:31
                                  maria421 napisała:

> Podobaloby Ci sie gdyby anty- LGBT siadajac na pasach dla pieszych zablokowalo
                                  > przejazd jakiejs teczowej furgonetki?
                                  > Gdybys Ty byl kierowca takiej furgonetki- jakbys zareagowal gdyby ktos Cie sila
                                  > wyciagnal zza kierownicy?

Nikogo siłą nie wyciągaliśmy zza kierownicy.
                                  Gdyby na tęczowej furgonetce były (hipotetycznie) hasła w stylu "rodzina to zło, bo najwięcej przypadków molestowania seksualnego nieletnich ma miejsce w rodzinach" (sama to gdzieś napisałaś), to tak - podobałoby mi się, gdyby ktoś taką furgonetkę z nienawistnymi hasłami zatrzymał. Tylko, że nasze furgonetki nie jeżdżą po miastach ze szczekaczkami i nie zakłócają ludziom spokoju.

> Granica miedzy "obywatelskim nieposluszenstwem" a zwykla rozroba jest bardzo kr
                                  > ucha.
                                  > Waszej partii tez takie akcje raczej punktow nie przysporza.

To samo mówiono nam, gdy wstawiliśmy się za Dobrzeniakami, których olały wszystkie inne partie. Bo te inne partie tak właśnie kalkulowały - co tam Dobrzeń, to tylko kilka tysięcy wyborców, a możemy stracić u mieszkańców Opola, których jest o wiele więcej, a którzy popierają w większości Wiśniewskiego.
                                  Właśnie Dobrzeń był tym impulsem, który spowodował, że zapisałem się do Razem, bo podobało mi się, że nie działają koniunkturalnie, tylko jak widzą, że dobrzeniakom dzieje się krzywda, to ich wspierają bez patrzenia na to, czy się to wyborczo opłaci. Dostałem wczoraj wiadomość od znajomej z Tęczowego Opola, że pogromobus jeździ po mieście i szczuje przez szczekaczki na lesbijki i gejów, więc nie kombinowałem, czy się opłaci, tylko poleciałem wesprzeć ludzi, na których się szczuje.
                                    • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 09:55
                                      maria421 napisała:

> Jureek, od zatrzymywania pojazdow jest policja, poza nielicznymi przypadkami ki
                                      > edy samochod stanowi bezposrednie zagrozenie dla innych.

Gdybyś widziała pojazd głoszący hasła w stylu "Polskie świnie kradną samochody" jeżdżący po mieście, to czekałabyś, aż policja go zatrzyma (wiedząc, że nie kwapi się do tego), czy gdybyś miała taką możliwość, podjęłabyś próbę przeszkodzenia głoszeniu takich haseł?
                                      • maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 10:14
                                        jureek napisał:

> Gdybyś widziała pojazd głoszący hasła w stylu "Polskie świnie kradną samochody"
                                        > jeżdżący po mieście, to czekałabyś, aż policja go zatrzyma (wiedząc, że nie kw
                                        > api się do tego), czy gdybyś miała taką możliwość, podjęłabyś próbę przeszkodze
                                        > nia głoszeniu takich haseł?

Zglaszalabym na policje az do skutku.
                                          • maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 10:37
                                            jureek napisał:

> To też robimy. Poprosiliśmy też policję o przyjazd na miejsce od razu po zablok
                                            > owaniu pogromobusa.

Acha! A jakie macie do tego podstawy prawne?

Niedawno czytalam ze kierowcy ciezarowek na jakiejs autostradzie zatrzymali pijanego kierowce innej ciezarowki. Oni dzialali w celu zapobiezenia niebezpieczenstwu wypadku w ruchu drogowym.

W celu zapobiezenia jakiemu nieuchronnemu niebezpieczenstwu Wy uzurpujecie sobie prawo do blokowania ruchu?

• jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 10:54
                                              maria421 napisała:

> jureek napisał:
                                              >
                                              > > To też robimy. Poprosiliśmy też policję o przyjazd na miejsce od razu po
                                              > zablok
                                              > > owaniu pogromobusa.
                                              >
                                              > Acha! A jakie macie do tego podstawy prawne?

Zapobieżenie wykroczeniu z artykułu 51 kodeksu wykroczeń.

> W celu zapobiezenia jakiemu nieuchronnemu niebezpieczenstwu Wy uzurpujecie sobi
                                              > e prawo do blokowania ruchu?

Cały czas mylisz przyczynę ze skutkiem. Gdyby pogromobus nie naruszał prawa, nie byłoby potrzeby go zatrzymywać. Poza tym pisałem już wyżej. Jestem gotów ponieść konsekwencje prawne, ale nadal będę wspierał osoby, na które się szczuje, i przeciwstawiał się temu szczuciu.
                                              Strajki też były w PRL niezgodne z prawem, czyli i tak już mam życiorys kryminalisty. Pierniczę to.
                                              • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:16
                                                jureek napisał:

> Zapobieżenie wykroczeniu z artykułu 51 kodeksu wykroczeń.

chyba tylko wam to "zgorszenie" zostało z tego artykułu, a na pewno nie zakłócanie spokoju o którym pisałeś, tam wyraźnie napisano :spoczynek nocny. Więc kombinujecie jak koń pod górkę.
                                              • maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:41
                                                jureek napisał:

> Zapobieżenie wykroczeniu z artykułu 51 kodeksu wykroczeń.

Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Acha! To ja moge zarekwirowac sasiadom aparature stereo celem zapobiezenia wykroczeniu zaklocania porzadku publicznego, gdyby im przyszlo do glowy zrobic dyskoteke w ogrodku?

> Cały czas mylisz przyczynę ze skutkiem. Gdyby pogromobus nie naruszał prawa, ni
                                                > e byłoby potrzeby go zatrzymywać. Poza tym pisałem już wyżej. Jestem gotów poni
                                                > eść konsekwencje prawne, ale nadal będę wspierał osoby, na które się szczuje, i
                                                > przeciwstawiał się temu szczuciu.
                                                > Strajki też były w PRL niezgodne z prawem, czyli i tak już mam życiorys krymina
                                                > listy. Pierniczę to.

Jureek, do egzekwowania prawa sa uprawnione odpowiednie organy panstwowe, nie zwykli obywatele.

To co robicie nie jest porownywalne ze strajkami w PRLu.
                                                • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 12:42
                                                  maria421 napisała:

> To co robicie nie jest porownywalne ze strajkami w PRLu.

Jest porównywalne w tym sensie, że jedno i drugie było naruszeniem prawa.
                                                  I jestem gotów za to naruszenie ponieść konsekwencje.
                                                  • maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 12:55
                                                    jureek napisał:

> Jest porównywalne w tym sensie, że jedno i drugie było naruszeniem prawa.
                                                    > I jestem gotów za to naruszenie ponieść konsekwencje.

Nieporownywalne bo teraz masz inne mozliwosci dochodzenia prawa niz naruszanie prawa.
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 13:51
                                                    jureek napisał:

> maria421 napisała:
                                                    >
                                                    > > To co robicie nie jest porownywalne ze strajkami w PRLu.
                                                    >
                                                    > Jest porównywalne w tym sensie, że jedno i drugie było naruszeniem prawa.

Ale NIE porównywalne co do zasadności.
                                                    To jest kompletna abberacja podpinanie się pod tamte wydarzenia, zresztą ulubiona retoryka LGBT, do tego dochodzi Putin, Białorus, Korea Płn., byle by puścić w eter takie porównania a to metodą kuli snieżnej zrobi już swoje w niewyrobionych i podatnych na takie sugestie, umysłach.
                                                    I o to chodzi. Ale sporo osób o tym nie wie.

• jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 18:02
                                                    astra18 napisał:

> jureek napisał:
                                                    >
                                                    > > maria421 napisała:
                                                    > >
                                                    > > > To co robicie nie jest porownywalne ze strajkami w PRLu.
                                                    > >
                                                    > > Jest porównywalne w tym sensie, że jedno i drugie było naruszeniem prawa.
                                                    >
                                                    >
                                                    > Ale NIE porównywalne co do zasadności.
                                                    > To jest kompletna abberacja podpinanie się pod tamte wydarzenia, zresztą ulubio
                                                    > na retoryka LGBT, do tego dochodzi Putin, Białorus, Korea Płn.,

Szariat bardziej pasuje do Iranu czy Arabii Saudyjskiej. Gdy Polska już wypowie konwencję stambulską, to do tych właśnie muzułmańskich dyktatur dołączy.
                                                  • maria421 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 18:18
                                                    jureek napisał:

> Szariat bardziej pasuje do Iranu czy Arabii Saudyjskiej. Gdy Polska już wypowie
                                                    > konwencję stambulską, to do tych właśnie muzułmańskich dyktatur dołączy.

Taaak? Beda w Polsce niewierne zony kamieniowac?
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 18:35
                                                    maria421 napisała:

> Taaak? Beda w Polsce niewierne zony kamieniowac?

To chyba akurat nie, bo za dużo gości po rozwodach jest wśród tych, którzy innych moralności chcą uczyć.
                                                    Chociaż cholera wie. Jeden z prawicowych posłów uważa, że niewierny mąż jest o wiele mniej godny napiętnowania niż niewierna żona. Więc w tym kierunku zmierzamy. Policja robi za bramkarzy i decyduje, kto może wejść do kościoła, a kto nie może. Pandemia staje się pretekstem do wprowadzenia obowiązkowych lekcji religii, bo podobno nie ma wolnej świetlicy. Ordojurki dyktują gminom treści uchwał o strefach wolnych od LGBT, inne ordojurki wydają polecenia policjantom. Powstają bojówki "żołnierzy Jezusa" czy coś podobnego i władze to tolerują.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 20:41
                                                    maria421 napisała:

> Nie boj sie , Jureek, nie tylko nam stosunki jak w Arabii saudyjskiej czy w Ira
                                                    > nie nie groza, ale tez jak w zadnym innym muzulmanskim kraju. Nie ta mentalnosc

Jeśli chodzi o stosunek do kobiet, do pedałów, do epatowania siłą fizyczną, a w zakresie uwielbienia dla samochodów to jest to mentalność bardzo podobna.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 20:45
                                                    Uciekło mi słówko "nawet"

Powinno być:

Jeśli chodzi o stosunek do kobiet, do pedałów, do epatowania siłą fizyczną, a nawet w zakresie uwielbienia dla samochodów to jest to mentalność bardzo podobna.
                                                  • maria421 Re: chrześcijański portal? 03.09.20, 08:41
                                                    jureek napisał:

> Uciekło mi słówko "nawet"
                                                    >
                                                    > Powinno być:
                                                    >
                                                    > Jeśli chodzi o stosunek do kobiet, do pedałów, do epatowania siłą fizyczną, a n
                                                    > awet w zakresie uwielbienia dla samochodów to jest to mentalność bardzo podobn
                                                    > a.

Nie wyglupiaj sie.
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:00
                                                    jureek napisał:

>
                                                    > To chyba akurat nie, bo za dużo gości po rozwodach jest wśród tych, którzy inny
                                                    > ch moralności chcą uczyć.
                                                    > Chociaż cholera wie. Jeden z prawicowych posłów uważa, że niewierny mąż jest o
                                                    > wiele mniej godny napiętnowania niż niewierna żona.

Od uważania do usankcjonowania tego prawnie daleka droga.

Więc w tym kierunku zmierza
                                                    > my. Policja robi za bramkarzy i decyduje, kto może wejść do kościoła, a kto nie
                                                    > może.

To juz tak na stałe przy każdym kościele czy opisujesz jakiś przypadek jednostkowy który został "skecony" na potrzeby odpowiedniej narracji?

Pandemia staje się pretekstem do wprowadzenia obowiązkowych lekcji relig
                                                    > ii, bo podobno nie ma wolnej świetlicy.

A gdzie tak "podobno" jest ?

Ordojurki dyktują gminom treści uchwał
                                                    > o strefach wolnych od LGBT,

To sam Bart Staszewski zatykał tablice z takimi napisami. Podziękujcie jemu.

inne ordojurki wydają polecenia policjantom. Powsta
                                                    > ją bojówki "żołnierzy Jezusa" czy coś podobnego i władze to tolerują.

Bojówki?

• jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:30
                                                    astra18 napisał:

> To sam Bart Staszewski zatykał tablice z takimi napisami. Podziękujcie jemu.

On zatykał tablice z takimi napisami w tych gminach, w których WCZEŚNIEJ podjęto według gotowca ordojurków uchwały o strefach wolnych od LGBT. To nie Staszewski te strefy uchwalał.
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:41
                                                    jureek napisał:

> uchwały o strefach wolnych od LGBT.

od IDEOLOGII LGBT..... stref wolnych od tych ludzi nie da się urządzić, gdyż oni są wszędzie, nawet w kościele. I tacy radni z gminy, nawet wiejskiej, dobrze o tym wiedzą.
                                                    Chcesz te bzdury o strefach wolnych od ludzi powtarzać za ideologami - twoja rzecz. Ale pamiętaj: tu chodzi o wychowanie naszych dzieci. Kto się w to wychowanie wtrąca bez zgody rodziców - łamie konstytucję. Jeśli taki homo ma swoje dzieci - niech je edukuje jak uważa... ale od moich wara.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:48
                                                    a000000 napisała:

> Ale pamiętaj: tu chodzi o wychowanie naszych dzieci. Kto się w to wychowan
                                                    > ie wtrąca bez zgody rodziców - łamie konstytucję.

No więc po jakiego wuja te dyktowane przez ordojuris uchwały, jeśli są i tak przepisy, że do jakichkolwiek zajęć pozalekcyjnych potrzebna jest zgoda rodziców?
                                                    Kamienie na marszu równości w Białymstoku i w Lublinie nie leciały w ideologię, one były rzucane w ludzi.
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:03
                                                    jureek napisał:

> a000000 napisała:
                                                    >
                                                    > > Ale pamiętaj: tu chodzi o wychowanie naszych dzieci. Kto się w to wychowa
                                                    > n
                                                    > > ie wtrąca bez zgody rodziców - łamie konstytucję.
                                                    >
                                                    > No więc po jakiego wuja te dyktowane przez ordojuris uchwały, jeśli są i tak pr
                                                    > zepisy, że do jakichkolwiek zajęć pozalekcyjnych potrzebna jest zgoda rodziców?

tak na wszelki wypadek, gdyby udało się zboczeńcom coś do młodych głów przemycić. A te indoktrynacje są tak umiejętnie podawane, że można się zorientować dopiero gdy już dziecko ugrzęźnie . A więc trzeba ostrzegać i uczulać na zjawisko.

Nauka OPISAŁA naturalne zachowania dziecka na wczesnym etapie rozwoju, a LGBT od razu biorą się za wyjaśnianie co i jak.... Wara od dzieci.... seksualizacja zawsze od kilku tysięcy lat następowała w drodze NATURALNEJ bez ingerencji osób trzecich, więc niech tak pozostanie. Niech nas pedały nie zbawiają, nikt ich nie prosi.

>
                                                    > Kamienie na marszu równości w Białymstoku i w Lublinie nie leciały w ideologię,
                                                    > one były rzucane w ludzi.

tak tak.... na Marszu Niepodległości nawet butelki leciały.... a bojówki antify zwierały szeregi. I też nie chodziło o ludzi, bynajmniej... tylko o kilkadziesiąt tysięcy nazistów idących pod biało czerwonym sztandarem.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:17
                                                    a000000 napisała:

> Nauka OPISAŁA naturalne zachowania dziecka na wczesnym etapie rozwoju, a LGBT o
                                                    > d razu biorą się za wyjaśnianie co i jak.... Wara od dzieci.... seksualizacja z
                                                    > awsze od kilku tysięcy lat następowała w drodze NATURALNEJ bez ingerencji osób
                                                    > trzecich, więc niech tak pozostanie.

Jasne, niech się dzieci NATURALNIE edukują z pornusów w internecie.
                                                    Boją się pedofile, żeby dziecko nie było za bardzo świadome, co to znaczy zły dotyk. To stąd ich wściekłe ataki na edukację seksualną.
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:57
                                                    jureek napisał:

> Jasne, niech się dzieci NATURALNIE edukują z pornusów w internecie.

a te pornosy w necie same rosną, przez pączkowanie.... żaden dorosły pedofil ich tam nie umieszcza....
                                                    Tu zapytam głosem wielkim: gdzie są rodzice ? w komputerze można zablokować pewne strony. W telewizorze też... w moim kablu są pornole, ale wszystkie zahasłowane. Jeśli dziecku hasła nie zdradzisz - nie ma edukacji porno.
                                                    No ale ci rodzice to pierwsze pokolenie wychowane przez pokolenie hipisów '68.... czego oczekiwać po ludziach wychowanych przez tych, którzy rozwiązłość seksualną wprowadzili do przestrzeni wspólnej.
                                                    Teraz za kolejne pokolenie biorą się homo edukatorzy. Sodomia i Gomoria.

> Boją się pedofile, żeby dziecko nie było za bardzo świadome, co to znaczy zły d
                                                    > otyk. To stąd ich wściekłe ataki na edukację seksualną.

twierdzisz że jestem pedofilem????? Bo ja kategorycznie nie zgadzam się na to, aby osoby homoniepewne, a więc DLA MNIE zboczone, uczyły dzieci o przyjemności z dotykania, o zgodzie na seks.... tak jakby przygotowywały te osoby te dzieci do seksu według swojej zboczonej wizji.

• a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:15
                                                    jureek napisał:

> Tego nie twierdzę. Ale przeszkadzając w edukacji seksualnej świadomie lub nieśw
                                                    > iadomie pedofilom pomagasz.

albo przeszkadzam. Bo takie informowanie małych dzieci o przyjemnościach seksualnych to zaproszenie do tańca.... przygotowanie pedofilom obiektów ich zboczenia. Będą chętne na kontakty.

Brak edukacji seksualnej nie oznacza, że dzieci nie należy ostrzegać przed złym dotykiem. ZŁYM !!! A Ty proponujesz czteroletnim dzieciom mówić, że dotyk jest przyjemny.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:37
                                                    a000000 napisała:

> Brak edukacji seksualnej nie oznacza, że dzieci nie należy ostrzegać przed złym
                                                    > dotykiem. ZŁYM !!!

Ale tego się nie robi. Była taka sytuacja, że dopiero po wizycie w szkole edukatorów seksualnych dzieci zaczęły mówic, że były molestowane. Wcześniej może i czuły, ale nie wiedziały, że spotkały się właśnie ze złym dotykiem.
                                                    Nie można jednak dzieci zostawiać w przekonaniu, że każdy dotyk jest zły. Gdy mama przytuli, to nie jest to zły dotyk. Moje dzieci w niemieckich szkołach tak właśnie były edukowane i jako rodzic jestem bardzo zadowolony z tej edukacji. Statystyki też nie pozostawiają złudzeń - tam, gdzie w szkołach jest edukacja seksualna, jest też dużo mniej przypadków zachodzenia w ciążę bardzo młodych dziewczyn.
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 03.09.20, 00:06
                                                    jureek napisał:

S
                                                    > tatystyki też nie pozostawiają złudzeń - tam, gdzie w szkołach jest edukacja se
                                                    > ksualna, jest też dużo mniej przypadków zachodzenia w ciążę bardzo młodych dzie
                                                    > wczyn.

tak, statystyki nie kłamią..... zwłaszcza angielskie, które podają, że gdy wprowadzono do szkół edukację seksualną - zwiększyła się ilość ciąż nastolatek.

Dla mnie jest oczywistością, że dzieci poznaną od edukatorów teorię zechcą sprawdzić empirycznie.
                                                  • maria421 Re: chrześcijański portal? 03.09.20, 09:06
                                                    Znow sie wtrace w dyskusje miedzy Jurkiem i Azerka:

Niewatpliwie konieczna jest, dostosowana do wieku dziecka, nauka o budowie i funkcjonowaniu organow ludzkich i o tym skad sie dzieci biora. Pamietam, ze moja corka w szkole podstawowej miala ksiazke w ktorej byla historyjka obrazkowa dziecka ktore oczekiwalo na braciszka czy siostrzyczke i opowiadalo ze mama i tata sie kochali i co musieli zrobic zeby z tatusia kropelki i mamusi jajeczka powstal embrionek ktory rosnie w mamy brzuchu. To bylo slodkie, niewinne i przystepne dla dzieci.

Konieczne tez jest dostosowane do wieku "wychowanie seksualne" dziecka, czyli mowienie dziecku o "zlym dotyku" i uczenie sprzeciwu wobec takiemu "zlemu dotykowi".

Dla nastolatkow konieczne jest wytlumaczenie im co sie dzieje z ich cialem w czasie dojrzewania, ale, moim zdaniem, konieczna jest tez tlumaczenie ze powinni dac swemu cialu i sobie CZAS , poczekac az dojrzeja. Mozna mowic o zapobieganiu ciazy, ale trzeba tez mowic ze najlepszym zapobieganiem dostosowanym do ich wieku jest WSTRZEMIEZLIWOSC!

Kazdy z nas byl kiedys nastolatkiem i mial swoje pierwsze zadurzenia, wiec wiemy jak to jest, wiemy ze te pierwsze zadurzenia sa natury tylko sentymentalnej. Dla mnie to byl czas kiedy pasjami poezje milosne czytalam :-) Wszystko inne mialo przyjsc POTEM.
                                                    Czy teraz nastolatki sa inne? Maja inne potrzeby? Wczesniejszy poped plciowy? NIE! Ale skoro im sie mowi, ze im wolno, to probuja...
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:56
                                                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                                    >
                                                    > > To sam Bart Staszewski zatykał tablice z takimi napisami. Podziękujcie je
                                                    > mu.
                                                    >
                                                    > On zatykał tablice z takimi napisami w tych gminach, w których WCZEŚNIEJ podjęt
                                                    > o według gotowca ordojurków uchwały o strefach wolnych od LGBT. To nie Staszews
                                                    > ki te strefy uchwalał.

Karte Rodziny a nie stref wolnych od LGBT.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:14
                                                    astra18 napisał:

> Karte Rodziny a nie stref wolnych od LGBT.

A ta nalepki z Gazety Polskiej (czy innej prawackiej gadzinówki, nie pamiętam już dokładnie), to były przed czy po akcji Staszewskiego?
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:21
                                                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                                    >
                                                    > > Karte Rodziny a nie stref wolnych od LGBT.
                                                    >
                                                    > A ta nalepki z Gazety Polskiej (czy innej prawackiej gadzinówki, nie pamiętam j
                                                    > uż dokładnie), to były przed czy po akcji Staszewskiego?

Piszesz o nalepkach a ja o tablicach ustawianych przez Staszewskiego i skręconej na te okolicznosc narracji "w świecie " o ustawianiu ich przez władze gminy.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:41
                                                    astra18 napisał:

> Piszesz o nalepkach a ja o tablicach ustawianych przez Staszewskiego i skręcone
                                                    > j na te okolicznosc narracji "w świecie " o ustawianiu ich przez władze gminy.

Nie odpowiedziałaś na pytanie, co było wcześniej.

• astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:49
                                                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                                    >
                                                    > > Piszesz o nalepkach a ja o tablicach ustawianych przez Staszewskiego i sk
                                                    > ręcone
                                                    > > j na te okolicznosc narracji "w świecie " o ustawianiu ich przez władze g
                                                    > miny.
                                                    >
                                                    > Nie odpowiedziałaś na pytanie, co było wcześniej.

Nalepki wcześniej robione przez pewną grupę dziennikarzy co do sprawstwa się nie wypierali a nie przypisywanie gminom - za pomocą akcji Staszewskiego i przez niego samego kolportowanie kłamstwa na ten temat.
                                                    Może zauwazysz w końcu różnice .
                                                    >
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 22:55
                                                    astra18 napisał:

> Nalepki wcześniej robione przez pewną grupę dziennikarzy co do sprawstwa się ni
                                                    > e wypierali

No to już mamy choć jeden punkt. To nie Staszewski wymyślił określenie "Strefa wolna od LGBT"

> a nie przypisywanie gminom - za pomocą akcji Staszewskiego i przez
                                                    > niego samego kolportowanie kłamstwa na ten temat.

A teraz poproszę o cytat ze Staszewskiego, w którym twierdzi, że gminy, a nie on, postawiły te tablice.
                                                    > >
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:05
                                                    jureek napisał:

> A teraz poproszę o cytat ze Staszewskiego, w którym twierdzi, że gminy, a nie o
                                                    > n, postawiły te tablice.

najpierw w świat poszły zdjęcia tych nalepek przyczepionych do słupków z nazwą miejscowości, świat się oburzył.... po czym dociekliwi się dowiedzieli że te nalepki to sprawka jednego homo.... taka prowokacja...

Pierwszy odbiór zawsze jest najważniejszy..... a ten sugerował, że to gmina ogłasza. Co mówił sprawca - nie wiem.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:11
                                                    a000000 napisała:

> Pierwszy odbiór zawsze jest najważniejszy..... a ten sugerował, że to gmina ogł
                                                    > asza. Co mówił sprawca - nie wiem.

Aha. Sugerował. No i nie rozumiem tego oburzenia, że świat się dowiedział, że są w Polsce gminy, które podejmują uchwały o strefach wolnych od LGBT. To już nie jest tak, że Polska chce dawać przykład zdemoralizowanemu światu?
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:23
                                                    jureek napisał:

>No i nie rozumiem tego oburzenia, że świat się dowiedział,

GDY świat się dowiedział..... To świat się oburzał, nie nasz ciemnogród....

że s
                                                    > ą w Polsce gminy, które podejmują uchwały o strefach wolnych od LGBT.

Ale właśnie o to oburzenie chodziło!!!! postępowcy z Unii jednym głosem zawyli przeciw rządowi PiS!!!! cel polityczny osiągnięty.... to, że w kolejnym przekazie wydało się, że to prowokacja, to już nikogo nie zainteresowało.... g... się przylepiło gdzie trzeba.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:30
                                                    a000000 napisała:

> Ale właśnie o to oburzenie chodziło!!!! postępowcy z Unii jednym głosem zawyli
                                                    > przeciw rządowi PiS!!!! cel polityczny osiągnięty.... to, że w kolejnym przeka
                                                    > zie wydało się, że to prowokacja, to już nikogo nie zainteresowało.... g... się
                                                    > przylepiło gdzie trzeba.

Przecież w tych gminach, które uchwał o strefach wolnych od LGBT nie podejmowały, Staszewski tablic nie stawiał.
                                                  • a000000 Re: chrześcijański portal? 03.09.20, 00:02
                                                    jureek napisał:

> Przecież w tych gminach, które uchwał o strefach wolnych od LGBT nie podejmował
                                                    > y, Staszewski tablic nie stawiał.

a któż z widzów zna listę gmin z uchwałami!!!! Za wiele od widza wymagasz. Widz widzi i nie wnika ani nie dywaguje.
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 03.09.20, 08:45
                                                    a000000 napisała:

> jureek napisał:
                                                    >
                                                    > > Przecież w tych gminach, które uchwał o strefach wolnych od LGBT nie pode
                                                    > jmował
                                                    > > y, Staszewski tablic nie stawiał.
                                                    >
                                                    > a któż z widzów zna listę gmin z uchwałami!!!! Za wiele od widza wymagasz. Wid
                                                    > z widzi i nie wnika ani nie dywaguje.

I okładki zagranicznej prasy zawyły! A kto by sprawdzał nazwy gmin w Polsce.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 23:00
                                                    astra18 napisał:

> Karte Rodziny a nie stref wolnych od LGBT.

W Świdniku w uchwale jest mowa wprost o "powiecie wolnym od ideologii LGBT"
                                                    dorzeczy.pl/kraj/98001/Powiat-swidnicki-wolny-od-ideologii-LGBT-Rada-Powiatu-przyjela-uchwale.html
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 20:49
                                                    jureek napisał:

>
                                                    > Szariat bardziej pasuje do Iranu czy Arabii Saudyjskiej. Gdy Polska już wypowie
                                                    > konwencję stambulską, to do tych właśnie muzułmańskich dyktatur dołączy.

Juz takich oklepanych przez lewaków głupot nie wypisuj.
                                                  • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 20:52
                                                    astra18 napisał:

> Juz takich oklepanych przez lewaków głupot nie wypisuj.

Sorry Winetou, ale nie Ty będziesz mi dyktować, co mam pisać, a czego nie pisać. Wy prawaki już tak macie, że dyktowalibyście wszystkim, jak mają żyć, jak mają wyglądać, co mają mówić i pisać, ale mnie to nie rusza. Piszę to, co sam uznam za stosowne.
                                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 21:02
                                                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                                    >
                                                    > > Juz takich oklepanych przez lewaków głupot nie wypisuj.
                                                    >
                                                    > Sorry Winetou, ale nie Ty będziesz mi dyktować, co mam pisać, a czego nie pisać

Obraza wielka.

> . Wy prawaki już tak macie, że dyktowalibyście wszystkim, jak mają żyć, jak maj
                                                    > ą wyglądać, co mają mówić i pisać, ale mnie to nie rusza.

Mnie wasze lewackie gadki też nie ruszają.

Piszę to, co sam uzna
                                                    > m za stosowne.

• astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:51
                                                jureek napisał:

>
                                                > Cały czas mylisz przyczynę ze skutkiem. Gdyby pogromobus nie naruszał prawa

A to aktywiście w ilości 15 osób z Jurkiem i Pytlikiem na czele ocenili, że narusza prawo.
                                                No własnie, samorodni obrońcy spokoju!

, ni
                                                > e byłoby potrzeby go zatrzymywać. Poza tym pisałem już wyżej. Jestem gotów poni
                                                > eść konsekwencje prawne, ale nadal będę wspierał osoby, na które się szczuje, i
                                                > przeciwstawiał się temu szczuciu.

A one potem was kopną w d......
                                                Tak jak to teraz robi Michał, liczy się hajs, a to że przez przypadek myli czy ma chłopaka czy dziewczynę to taki szczegół któy umyka waszej uwadze, natomiast jak na dłoni widać że o żadną obronę praw LGBT nie chodzi.

>

• astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:13
                                            jureek napisał:

> maria421 napisała:
                                            >
                                            > > Zglaszalabym na policje az do skutku.
                                            >
                                            > To też robimy. Poprosiliśmy też policję o przyjazd na miejsce od razu po zablok
                                            > owaniu pogromobusa.

Ale nie mieliście prawa blokować ruchu.
                              • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:12
                                jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                >
                                > > Jeśli policja nie stwierdziła nietrzeźwości u kierowcy to masz problem .
                                >
                                > Policja nie stwierdziła, bo jego trzeźwości nie badała.

Acha, czyli nie stwarzał zagrożenia dla innych uczestników ruchu i siebie.

Biedaczek z policji mów
                                > ił nam, że nic nie może zrobić i jak chcemy zgłosić wykroczenie, to mamy iść na
                                > komendę. No to poszliśmy.

A co miał zrobić? Na jakiej podstawie? Dziwne że wy nie dostaliście mandatu za blokowanie ruchu.

> Tylko nietrzeźwość może być wykroczeniem? Wykrzykiwanie przez szczekaczkę tekst
                                > ów zakwestionowanych przez sąd wykroczeniem nie jest?

Zaraz zaraz, jakie teksty "ustne" zostały zakwestionowane przez sąd?

> A jak mnie wsadzą na dołek za obywatelskie zatrzymanie pogromobusa, to też nie
                                > będzie to dla mnie jakiś strasznie wielki problem. Za komuny mnie wsadzali i pr
                                > zeżyłem, to teraz będę mógł sobie porównać.

I jeszcze bohatera z ciebie zrobią.
                                >
                                >
                                • jureek Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:30
                                  astra18 napisał:

> A co miał zrobić? Na jakiej podstawie?

Przyjąć zgłoszenie o wykroczeniu i zabezpieczyć dowody. A także uniemożliwić kontynuowanie wykroczenia np. przez wyłączenie aparatury nagłaśniającej. Na jakiej podstawie? Na podstawie naszego zgłoszenia, zeznań świadków i przedstawionych nagrań.

> Dziwne że wy nie dostaliście mandatu za
                                  > blokowanie ruchu.

No widzisz. Trzeba będzie wysłać prawników ordojurków do Opola, żeby przeszkolili policję, tak jak robią to np. na Krakowskim Przedmieściu, gdzie wręcz wydawali polecenia policjantom. Normalnie szariat się robi.

> Zaraz zaraz, jakie teksty "ustne" zostały zakwestionowane przez sąd?

Teksty zrównujące homoseksualizm z pedofilią, które zniknęły z reklamy wizualnej, ale są wygłaszane przez szczekaczkę.

> I jeszcze bohatera z ciebie zrobią.

To akurat mam głęboko gdzieś.
                                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 02.09.20, 11:38
                                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                                    >
                                    > > A co miał zrobić? Na jakiej podstawie?
                                    >
                                    > Przyjąć zgłoszenie o wykroczeniu i zabezpieczyć dowody.

Jakie wykroczenie? Jakie dowody?

A także uniemożliwić ko
                                    > ntynuowanie wykroczenia np. przez wyłączenie aparatury nagłaśniającej.

Na jakiej podstawie? No chyba nie art.51. Żart.

>
                                    > > Dziwne że wy nie dostaliście mandatu za
                                    > > blokowanie ruchu.
                                    >
                                    > No widzisz. Trzeba będzie wysłać prawników ordojurków do Opola,

Zbaczasz z tematu. Nie było żadnego zagrożenia a wy zablokowaliście przejazd bezpodstawnie.
                                    No chyba tylko po to żeby strzelić fotkę do gazety.

żeby przeszkoli
                                    > li policję, tak jak robią to np. na Krakowskim Przedmieściu, gdzie wręcz wydawa
                                    > li polecenia policjantom. Normalnie szariat się robi.

No co ty nie powiesz. Taki dostaliście przekaz? Od kogo?

>
                                    > > Zaraz zaraz, jakie teksty "ustne" zostały zakwestionowane przez sąd?
                                    >
                                    > Teksty zrównujące homoseksualizm z pedofilią, które zniknęły z reklamy wizualne
                                    > j, ale są wygłaszane przez szczekaczkę.

Pytam, jakie ustne zpstały zakwestionowane przez sąd. Masz wyrok do wglądu?
                • jureek Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 21:28
                  astra18 napisał:

> Ale nie podlega zakłóceniu spokoju tylko stwarzania zagrożenia dla innych kiero
                  > wców.

I dlatego w okolicach szpitali masz znaki zakazu używania sygnałów dźwiękowych, bo w tych okolicach inni kierowcy są bardziej narażeni? Czy może jednak chodzi o zakłócanie spokoju chorym?
                  • astra18 Re: chrześcijański portal? 01.09.20, 22:02
                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                    >
                    > > Ale nie podlega zakłóceniu spokoju tylko stwarzania zagrożenia dla innych
                    > kiero
                    > > wców.
                    >
                    > I dlatego w okolicach szpitali masz znaki zakazu używania sygnałów dźwiękowych,
                    > bo w tych okolicach inni kierowcy są bardziej narażeni?

A nie ma to związku z karetkami których jest pełno w okolicy szpitala?

Czy może jednak chodzi
                    > o zakłócanie spokoju chorym?

Masz taki przepis z uwzględnieniem takiego uzasadnienia?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka