Dodaj do ulubionych

Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach!

26.10.20, 13:12
Tym razem lewacy na ciągnikach!

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26436547,wrze-na-zulawach-rolnicy-ramie-w-ramie-z-kobietami-przeciw.html

I jeszcze lewacy z kopalń:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26436253,gornicy-poparli-kobiety-stwierdzili-ze-polska-zmierza-w-kierunku.html

Sami lewacy! Nikt inny przecież nie ma problemu z wyrokiem TK!
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 13:17
      stephen_s napisał:

> Tym razem lewacy na ciągnikach!
      >
      > trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26436547,wrze-na-zulawach-rolnicy-ramie-w-ramie-z-kobietami-przeciw.html
      >
      > I jeszcze lewacy z kopalń:

Związani PPP to lewacy, a jak!
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26436253,gornicy-poparli-kobiety-stwierdzili-ze-polska-zmierza-w-kierunku.html
      >
      > Sami lewacy! Nikt inny przecież nie ma problemu z wyrokiem TK!

To jeszcze poprosimy o zdanie Michała Piroga i Joannę Krupę. I panią Krysię z Bristolu.
        • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 13:50
          maria421 napisała:

> Astra, z tymi "lewakami" to po prostu Twoja ( i Azerki) krucha narracja zaczyna
          > sie sypac :-)
          >

Ja tylko napisałam odnośnie lewackich korzeni PPR.
          Wiem że są protesty restauratorów , bardzo im współczuję , i uważam że można by znaleźć inne rozwiązanie a nie zamykać na amen.
              • jureek Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 14:13
                astra18 napisał:

> jureek napisał:
                >
                > > astra18 napisał:
                > >
                > > > Ja tylko napisałam odnośnie lewackich korzeni PPR.
                > >
                > > Tu też poproszę o rozszyfrowanie.
                >
                > Pardąsik - PPP.

Polska Partia Pracy – Sierpień 80 (PPP – Sierpień 80, PPP) – polska socjalistyczna partia polityczna, powstała jako Alternatywa – Partia Pracy na I Kongresie, przeprowadzonym 11 listopada 2001, na bazie koalicji wyborczej Alternatywa Ruch Społeczny, którą tworzyli działacze Wolnego Związku Zawodowego „Sierpień 80”, Konfederacji Polski Niepodległej – Ojczyzna, Narodowego Odrodzenia Polski oraz nieliczni politycy Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, a wśród 47 sygnatariuszy były m.in. Polska Partia Ekologiczna – Zielonych oraz Krajowe Porozumienie Emerytów i Rencistów Rzeczypospolitej Polskiej.

No fakt - KPN, NOP, ZChN - same lewackie korzenie :)
          • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 15:06
            astra18 napisał:

> Ja tylko napisałam odnośnie lewackich korzeni PPR.
            > Wiem że są protesty restauratorów , bardzo im współczuję , i uważam że można by
            > znaleźć inne rozwiązanie a nie zamykać na amen.

Stefan o wsparciu gornikow i rolnikow w protestach przeciw orzeczeniu TK, a Ty dla zmiany toru dyskusji o PPR i restauratorach?
        • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 17:05
          maria421 napisała:

> Astra, z tymi "lewakami" to po prostu Twoja ( i Azerki) krucha narracja zaczyna
          > sie sypac :-)
          >

nic podobnego droga Mario... to co widzimy na ulicach burdy robiące to tylko mięso armatnie.... sznurkami pociąga lewactwo.
          Ciekawe, kto rolnikom powiedział, że protestują w imieniu feministek...
          • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 17:10
            a000000 napisała:

podobnego droga Mario... to co widzimy na ulicach burdy robiące to tylko m
            > ięso armatnie.... sznurkami pociąga lewactwo.
            > Ciekawe, kto rolnikom powiedział, że protestują w imieniu feministek...

Mylisz sie. Taka masa ludzi roznego pokroju lewacy nie sa w stanie pociagac.
            Rolnicy i gornicy protestuja w imieniu swoich zon i corek.

• a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 18:33
              maria421 napisała:

> Mylisz sie. Taka masa ludzi roznego pokroju lewacy nie sa w stanie pociagac.

czyżby??? lewacy radzieccy pociągnęli miliony. Wystarczy tylko tych ludzi przekonać, że ktoś coś im zabiera.
              A za dwa tygodnie będą burdy, że przez kościół i Kaczora dla młodych nie ma miejsc w szpitalach.

> Rolnicy i gornicy protestuja w imieniu swoich zon i corek.

czyżby? a czemu te córki same nie protestują?

Nie Mario.... tu nie chodzi o dzieci, tu nie chodzi o kobiety, tu nie chodzi nawet o Kaczora.... to jest wojna kulturowa. Odnoszę wrażenie, że nie masz świadomości tej sytuacji. Strona protestująca nie chce kompromisu.... chce dominacji liberalnego lewactwa wraz z ich ideologią. Ma być tak jak i w innych krajach "postępowych", gdzie podpala się kościoły.

• maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 18:49
                a000000 napisała:

> czyżby??? lewacy radzieccy pociągnęli miliony. Wystarczy tylko tych ludzi przek
                > onać, że ktoś coś im zabiera.

To wtedy tez juz byli "lewacy"? A moze jeszcze wczesniej doprowadzili do upadku Bastilii? :-)

> czyżby? a czemu te córki same nie protestują?

A skad wiadomo ze nie protestuja?

> Nie Mario.... tu nie chodzi o dzieci, tu nie chodzi o kobiety, tu nie chodzi na
                > wet o Kaczora.... to jest wojna kulturowa. Odnoszę wrażenie, że nie masz świado
                > mości tej sytuacji. Strona protestująca nie chce kompromisu.... chce dominacji
                > liberalnego lewactwa wraz z ich ideologią. Ma być tak jak i w innych krajach "
                > postępowych", gdzie podpala się kościoły.

Jak mozesz mowic ze strona protestujaca nie chce kompromisu kiedy to PiS rekami TK wlasnie zlamal 30 letni kompromis?
                Jak mozesz mowic ze strona protestujaca nie chce kompromisu kiedy NIKT im zadnego kompromisu jeszcze nie zaproponowal?

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 13:32
        maria421 napisała:

> Wczoraj w TVPolonia ogladalam "Dziennik Regionow", bylo cos o manifestantach de
        > wastujacych mury koscielne, nie bylo ani slowa o masowych protestach w roznych
        > miastach Polski

No popatrz a na innych kanałach publicznej było sporo, szczególnie o hołocie wrzeszcącej przed kościołami i wdzierającej się do nich, robiąc burdel.
          • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 13:54
            stephen_s napisał:

> Astra! Co za języka używasz! "Burdel"... to niekulturalne!
            >
            > ... a przepraszam, przecież wam wolno.

Ależ to wersal przy tej katatonii dwóch słów! Ja się posłucha i poczyta panią Lempart, to jest zjawisko ! Jak w soczewce ostatnich zdarzeń.
                    • jureek Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 14:25
                      astra18 napisał:

> Naprawdę poczułeś się aż tak wyróżniony? Lekka przesada.

Dlaczego niby wyróżniony? Przecież prezespan nie tylko mnie tak nazwał, lecz całą wielką grupę ludzi. Takie zaliczenie do dużej grupy ludzi jest czymś przeciwnym do wyróżnienia.
                      Poza tym znowu próbujesz rozmywać temat. Tu nie chodzi o to, czy ja jestem gorszym sortem i czy jest to wyróżnienie, czy nie, bo tu nie chodzi o gorszy sort, tylko o ten lepszy, który może bluzgać, bo wulgaryzmy w jego wydaniu Twoich delikatnych uszu nie rażą. Przynajmniej w odniesieniu do nich nie dajesz publicznie wyrazu swojemu oburzeniu.
                      • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 14:43
                        jureek napisał:

> astra18 napisał:
                        >
                        > > Naprawdę poczułeś się aż tak wyróżniony? Lekka przesada.
                        >
                        > Dlaczego niby wyróżniony? Przecież prezespan nie tylko mnie tak nazwał,

Ciebie? Dlatego napisałam, że chyba poczułeś się wyrózniony,.
                        Gdybyś go pozwał to byś przegrał jak niejaka pani Krystyna Malinowska, ponieważ sąd orzekł że słowa nie były kierowane bezpośrednio do niej.

lecz ca
                        > łą wielką grupę ludzi. Takie zaliczenie do dużej grupy ludzi jest czymś przeciw
                        > nym do wyróżnienia.

Owszem, do konkretnej, za konkretne przewinienia.

> Poza tym znowu próbujesz rozmywać temat. Tu nie chodzi o to, czy ja jestem gors
                        > zym sortem i czy jest to wyróżnienie, czy nie, bo tu nie chodzi o gorszy sort,
                        > tylko o ten lepszy,

..skoro piszesz o lepszym w kontekście gdzie "z tyłu" głowy tkwi gorszy sort, więc jak już tak chcesz znowu ten włos...

który może bluzgać, bo wulgaryzmy w jego wydaniu Twoich del
                        > ikatnych uszu nie rażą.

Nie, nie słyszałam, i nie dotarłuy do moich uszu bluzgi, ani z tv, ani napisane nawet na kartce i pokazane do kamery.

Przynajmniej w odniesieniu do nich nie dajesz publiczni
                        > e wyrazu swojemu oburzeniu.

• jureek Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 15:07
                          astra18 napisał:

> Nie, nie słyszałam, i nie dotarłuy do moich uszu bluzgi, ani z tv, ani napisane
                          > nawet na kartce i pokazane do kamery.

Były komentator TVP napisał między innymi tak:
                          „wśród manifestujących dominuje typ agresywnej, wulgarnej kurewki”
                          No to teraz już dotarło?

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 26.10.20, 16:12
                            jureek napisał:

> astra18 napisał:
                            >
                            > > Nie, nie słyszałam, i nie dotarłuy do moich uszu bluzgi, ani z tv, ani na
                            > pisane
                            > > nawet na kartce i pokazane do kamery.
                            >
                            > Były komentator TVP napisał między innymi tak:
                            > „wśród manifestujących dominuje typ agresywnej, wulgarnej kurewki”
                            > No to teraz już dotarło?

Panie z takim bluzgiem na ustach też mi się tak kojarzą. A już posłankom wybitnie nie uchodzi tak mówić w tv .
                            >
              • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 08:50
                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                >
                > > Najbardziej agresywne i widoczne.
                > > A słowo "gimbaza" oznacza stan umysłu i poziom wiedzy.
                >
                > Ty chyba zapomnias ze wiekszosc wyborcow PiS ma wyksztalcenie podstawowe?

No to ci z "wielkich miast", "wykształceni" pokazali jakie mają "wykształcenie".
                Brawo Mario!!!:)))

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 08:53
                    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                    >
                    > > No to ci z "wielkich miast", "wykształceni" pokazali jakie mają "wykształ
                    > cenie"
                    > > .
                    > > Brawo Mario!!!:)))
                    > >
                    >
                    > Pokazali ze maja wystarczajace wyksztalcenie zeby nie wybierac PiSu.

No cóż, skoro "wykształcenie" nie idzie w parze z umiejętnościami werbalnymi.
                    Brawo Mario:)))
                    >
                    • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 08:58
                      astra18 napisał:

> No cóż, skoro "wykształcenie" nie idzie w parze z umiejętnościami werbalnymi.
                      > Brawo Mario:)))

Ty popatrz na umiejetnosci werbalne Kaczynskiego, wystarczajace na wystapienia "bezu zadnego trybu". Wtedy , miedzy "zdradzieckimi mordami" a "kanaliami" ani razu nie mlasknal :-)

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:03
                        maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                        >
                        > > No cóż, skoro "wykształcenie" nie idzie w parze z umiejętnościami werbaln
                        > ymi.
                        > > Brawo Mario:)))
                        >
                        > Ty popatrz na umiejetnosci werbalne Kaczynskiego,

Nie na temat.
                        Ciesz się że stoisz w szrankach z tym "elektoratem", wykształcona , z "diplomem" jak mawiał Pawlak:)
                        Z tym "wykształconym" elektoratem niszczącym fasady kościołów, robiących w nim burdy...
                        To wszystko ci "wykształceni", z "wielkich miast":)))

>
                        • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:09
                          astra18 napisał:

> Nie na temat.

Przeciez sama zaczelas o "umiejetnosciach werbalnych", to Ci zaproponowalam zebys sie przyjrzala umiejetnosciom werbalnym Kaczynskiego.

> Ciesz się że stoisz w szrankach z tym "elektoratem", wykształcona , z "diplomem
                          > " jak mawiał Pawlak:)
                          > Z tym "wykształconym" elektoratem niszczącym fasady kościołów, robiących w nim
                          > burdy...
                          > To wszystko ci "wykształceni", z "wielkich miast":)))

Trzeba naprawde miec poziom wyborcy PiSu, zeby pisac, ze ekscesy dokonane przez kilkudziesieciu z kilkudziesiedziu tysiecy protestujacych stanowia o calosci protestujacych.
                          • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:14
                            maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                            >
                            > > Nie na temat.
                            >
                            > Przeciez sama zaczelas o "umiejetnosciach werbalnych", to Ci zaproponowalam zeb
                            > ys sie przyjrzala umiejetnosciom werbalnym Kaczynskiego.

Co by nie powiedzieć, nie ograniczają się do 2 słów.

>
                            > Trzeba naprawde miec poziom wyborcy PiSu, zeby pisac, ze ekscesy dokonane przez
                            > kilkudziesieciu z kilkudziesiedziu tysiecy protestujacych stanowia o calosci
                            > protestujacych.

Ba! Przez kilkudziesięciu! Na szczęście, bo gdyby nie spontaniczna ochrona byłoby więcej chętnych.
                          • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:32
                            jureek napisał:

> No właśnie, że nie tylko z wielkich miast. Obudziły się też małe miasteczka, a
                            > także takie wydawałoby się bastiony PiS-u jak choćby Zakopane

a co? bojówki lewackie zjechały? A gdy górale ich pogonią, to będzie wrzask na cały świat....
                          • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:36
                            jureek napisał:

> astra18 napisał:
                            >
                            > > To wszystko ci "wykształceni", z "wielkich miast":)))
                            >
                            > No właśnie, że nie tylko z wielkich miast. Obudziły się też małe miasteczka, a
                            > także takie wydawałoby się bastiony PiS-u jak choćby Zakopane

Tak jak z "mieszkańcami Pucka" drzewiej bywało?:)
                  • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:29
                    maria421 napisała:

Tak, wystarczające, ale aby wrzeszczeć pod kościołami : jebać PiS. I dewastować i blokować innym obywatelom i tak już ciężkie życie podczas pandemii. A wszystko dlatego, że pomimo swojego wysokiego wykształcenia dającego prawo do pogardzania prymitywnym elektoratem PiS, NIE ROZUMIEJĄ że w świetle obowiązującego prawa i dotychczasowego orzecznictwa, TK nie mógł wydać innego orzeczenia. I to niezależnie od rządów, i innych polityków. Każdy TK tak musiałby orzec.... no chyba że faktycznie sądy są zawisłe od różnych grup nacisku.
                    No ale kto tak sądzi pokazuje, że zgadza się z takimi praktykami i sam tak robi. Mnie do głowy by nie przyszło, że TK czy SN może orzec wbrew prawu.

Mario, nie poznaję Cię.... popierasz wrogów kościoła tylko dlatego, że tak samo jak i Ty chcą zniszczyć PiS????
                    Zapamiętaj, co Ci mówi Twoja koleżanka, moherowa szarańcza godna pogardy, "niewykształcona" absolwentka politechniki: Wróg Twojego wroga NIE JEST Twoim przyjacielem.

I bardzo mi przykro, że z pogardą wyrażasz się o ludziach którym życie nie dało szansy na ukończenie szkól wyższych.
                    • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 11:04
                      Azerka, Ty znow nie czytasz tego co pisze?

Napisalam, ale jeszcze raz powtorze ze :

POTEPIAM AKCJE PROTESTACYJNE W KOSCIOLACH!
                      POTEPIAM ZAKOCANIE MSZY SW!

Teraz jeszcze dodam :

POTEPIAM WANDALIZM!

Zapamietaj to i przestan mnie bezpodstawnie atakowac.

Miedzy prawackimi i lewackimi oszolomami jest ogromne CENTRUM i tak sie znajduje ja.
                      • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 11:23
                        maria421 napisała:

> POTEPIAM AKCJE PROTESTACYJNE W KOSCIOLACH!
                        > POTEPIAM ZAKOCANIE MSZY SW!

> POTEPIAM WANDALIZM!

ale popierasz protestujących, zakłócających, niszczących....w ich "słusznym gniewie".
                        Nie tędy droga.

> Miedzy prawackimi i lewackimi oszolomami jest ogromne CENTRUM i tak sie znajduje ja.

Zdaje się, że przed chwilą powiedziałaś, że walka o życie nienarodzonych to oszołomstwo. Czytasz to co piszesz?

• maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 11:33
                          a000000 napisała:

> ale popierasz protestujących, zakłócających, niszczących....w ich "słusznym gni
                          > ewie".
                          > Nie tędy droga.

Ty nagle stracilas zdolnosc rozumienia prostego tekstu po polsku?
                          Ja pisze tlustym drukiem ze POTEPIAM, a Ty ze popieram???

> Zdaje się, że przed chwilą powiedziałaś, że walka o życie nienarodzonych to os
                          > zołomstwo. Czytasz to co piszesz?

Fanatyzm Kai Godek to jest prawackie oszolomstwo.

>
                          • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 21:13
                            maria421 napisała:

> a000000 napisała:
                            >
                            > > ale popierasz protestujących, zakłócających, niszczących....w ich "słuszn
                            > ym gni
                            > > ewie".
                            > > Nie tędy droga.
                            >
                            > Ty nagle stracilas zdolnosc rozumienia prostego tekstu po polsku?
                            > Ja pisze tlustym drukiem ze POTEPIAM, a Ty ze popieram???

i kto tu stracił zdolność rozumienia słowa pisanego? Ale Ci wybaczam, boś od lat na obczyźnie....

tłumaczę: potępiasz CZYNY w oderwaniu od sprawców, ale nie tych którzy tych przestępczych czynów się dopuszczają. Kościoły same się nie dewastują ktoś to robi.... wyzwiska i groźby same z księżyca nie spadają, ktoś je rzuca w oczy księżom.

> Fanatyzm Kai Godek to jest prawackie oszolomstwo.

a walka o życie niewinnych istot? wszak ta pani sama nie walczy, jest za nią cała rzesza ludzi.... też oszołomy?
                            • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 08:51
                              a000000 napisała:

> tłumaczę: potępiasz CZYNY w oderwaniu od sprawców, ale nie tych którzy tych
                              > przestępczych czynów się dopuszczają. Kościoły same się nie dewastują ktoś to
                              > robi.... wyzwiska i groźby same z księżyca nie spadają, ktoś je rzuca w oczy
                              > księżom.

Azerka, co Ty wymyslasz???
                              Jak pisze ze POTEPIAM ataki na kosciol, to potepiam tak czyn jak i sprawcow!
                              Czy to takie trudne do zruzumienia?

> a walka o życie niewinnych istot? wszak ta pani sama nie walczy, jest za nią ca
                              > ła rzesza ludzi.... też oszołomy?

O jakiej "walce o zycie" mozna mowic w odniesieniu do plodu z wata letalna skazanego na smierc zaraz po urodzeniu?

Wytlumacz mi to, prosze.
                              • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 16:55
                                maria421 napisała:

> O jakiej "walce o zycie" mozna mowic w odniesieniu do plodu z wata letalna skaz
                                > anego na smierc zaraz po urodzeniu?
                                >
                                > Wytlumacz mi to, prosze.

a czy ten płód jest martwy? Nie? no to żyje.... Konstytucja każe chronić każde życie. Obrońcy Konstytucji powinni o tym wiedzieć.
                                Pod płaszczykiem "wady letalnej" zabijano dzieci z Downem. Moim zdaniem - wadę letalną należy włączyć do paragrafu dopuszczającego przerwanie ciąży ze względu na zdrowie kobiety. Bo jeśli nawet nie ma wpływu na zdrowie fizyczne, to ma wpływ negatywny na zdrowie psychiczne. Jest to zabójstwo, ale należy ustawowo odstąpić od kary z powodu wyboru mniejszego zła.

W mojej bliskiej rodzinie: matka w ciąży zachorowała na różyczkę. Zrobiono badania - poziom wiremii był taki, że lekarz wypisał skierowanie na aborcję twierdząc, że z płodu nic nie będzie.... Było to tylko podejrzenie, wada nie była stwierdzona...... Matka się nie zdecydowała, trudno - wola nieba. Dziecko urodziło się zupełnie zdrowe. Dziś jest to 18 letni całkowicie zdrowy i niezwykle inteligentny człowiek.
                                • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 17:07
                                  a000000 napisała:

> a czy ten płód jest martwy? Nie? no to żyje.... Konstytucja każe chronić każde
                                  > życie. Obrońcy Konstytucji powinni o tym wiedzieć.

Jezeli plod jest skazany na smierc po odcieciu pepowiny, to o jakim zyciu mowa?

> Pod płaszczykiem "wady letalnej" zabijano dzieci z Downem. Moim zdaniem - wadę
                                  > letalną należy włączyć do paragrafu dopuszczającego przerwanie ciąży ze względ
                                  > u na zdrowie kobiety. Bo jeśli nawet nie ma wpływu na zdrowie fizyczne, to ma w
                                  > pływ negatywny na zdrowie psychiczne. Jest to zabójstwo, ale należy ustawowo o
                                  > dstąpić od kary z powodu wyboru mniejszego zła.

Problem w tym, ze orzeczenie TK nie rozroznia trakich sytuacji.

> W mojej bliskiej rodzinie: matka w ciąży zachorowała na różyczkę. Zrobiono bada
                                  > nia - poziom wiremii był taki, że lekarz wypisał skierowanie na aborcję twierdz
                                  > ąc, że z płodu nic nie będzie.... Było to tylko podejrzenie, wada nie była stwi
                                  > erdzona...... Matka się nie zdecydowała, trudno - wola nieba. Dziecko urodziło
                                  > się zupełnie zdrowe. Dziś jest to 18 letni całkowicie zdrowy i niezwykle inteli
                                  > gentny człowiek.

Przez 18 lat diagnostyka zrobila kolosalne postepy.

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 09:37
                    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                    >
                    > > No to ci z "wielkich miast", "wykształceni" pokazali jakie mają "wykształ
                    > cenie"
                    > > .
                    > > Brawo Mario!!!:)))
                    > >
                    >

I to jak pokazali!!!:)

> pbs.twimg.com/media/ElUnGcCX0AUAiN-?format=jpg&name=large

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 20:47
        stephen_s napisał:

> Warszawscy Żydzi popierają protest!!!
        >
        > www.facebook.com/WarszawskaGminaZydowska/photos/a.487225411304855/3906204829406879/
        > Lewacy infiltrują synagogi, ratunku..!!!

A gdyby im tak szybki w synagogach powybijali to zaraz by zmienili zdanie.

gdansk.naszemiasto.pl/atak-na-synagoge-w-gdansku-wrzeszczu-podczas-modlitwy/ar/c1-4808761
        • a000000 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 21:31
          astra18 napisał:

> A gdyby im tak szybki w synagogach powybijali to zaraz by zmienili zdanie.

a jaki wówczas wrzask się podniósł!!! barbarzyństwo!
          Potem okazało się, że to psychicznie chory, który rok wcześniej rzucił kamieniem w kościół katolicki. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o umieszczenie w psychiatryku, ale sąd do następnego występku nie zdążył rozpoznać wniosku o leczenie. Cały ROK niebezpiecznie chory chodził po ulicach, a sąd nie rozpoznał...

Gdzie są ci wówczas oburzeni, gdy dziś grupy atakują kościoły katolickie?? GW nie grzmi? choć w połowie tak samo jak wówczas?
          • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 21:54
            a000000 napisała:

> astra18 napisał:
            >
            > > A gdyby im tak szybki w synagogach powybijali to zaraz by zmienili zdanie
            > .
            >
            > a jaki wówczas wrzask się podniósł!!! barbarzyństwo!
            > Potem okazało się, że to psychicznie chory, który rok wcześniej rzucił kamienie
            > m w kościół katolicki. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o umieszczenie w
            > psychiatryku, ale sąd do następnego występku nie zdążył rozpoznać wniosku o lec
            > zenie. Cały ROK niebezpiecznie chory chodził po ulicach, a sąd nie rozpoznał..
            > .
            >
            > Gdzie są ci wówczas oburzeni, gdy dziś grupy atakują kościoły katolickie?? GW
            > nie grzmi? choć w połowie tak samo jak wówczas?

Idziemy dalej:

www.newsweek.pl/polska/obrzucala-warszawski-meczet-kawalkami-swinskiego-miesa-uslyszy-zarzuty/fv444t6

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 27.10.20, 22:05
            stephen_s napisał:

> Ale może zamiast gdybać, odniesiesz się do meritum?

Właśnie to jest meritum.
            Czy warszawscy Żydzi potępili akty profanacji kościołów?
            >
            > Twierdziłaś, że na protestach nie widać "osób normalnych"

Jakoś są niewidoczni .
            Wszędzie rozwrzeszczana swolocz, teraz wrzeszcząca pod domem Pawłowicz,wcześniej posłanki która ma dziecko z zespołem Downa.
            Na ulicach nastolatki zfuckowane i wyp....na wszystko.

. Rozumiem, że religij
            > ni Żydzi z WGWŻ to nie są "normalne osoby"?

Religijni Żydzi przede wszystkim powinni zwrócić uwagę na akty wandalizmu skierowane przeciwko kościołom, oni mieliby po jednej zbitej obok siebie prezydentów miast , przedstawicieli organizacji, AI, ONZ etc

Tylko jakaś "gimbaza" lub "lewacy"?

Tak, lewacy chcą wprowadzić swoje prawo dające nieograniczone prawo zabijania dzieci.
              • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 10:13
                jureek napisał:

> astra18 napisał:
                >
                > > Tak, lewacy chcą wprowadzić swoje prawo dające nieograniczone prawo zabij
                > ania d
                > > zieci.
                >
                > Przypominam o ósmym przykazaniu.

Aborcja na życzenie, która jest głównym postulatem pań Lempart, Suchanow oraz Twoich koleżanek partyjnych jest zabijaniem dzieci.
                Nadal ci się coś nie zgadza?
                • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 10:14
                  astra18 napisał:

> jureek napisał:
                  >
                  > > astra18 napisał:
                  > >
                  > > > Tak, lewacy chcą wprowadzić swoje prawo dające nieograniczone prawo
                  > zabij
                  > > ania d
                  > > > zieci.
                  > >
                  > > Przypominam o ósmym przykazaniu.
                  >
                  > Aborcja na życzenie, która jest głównym postulatem pań Lempart, Suchanow oraz T
                  > woich koleżanek partyjnych jest zabijaniem dzieci.

KOREKTA:

Twoich i twoich kolegów również.

• jureek Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 11:38
                  astra18 napisał:

> Aborcja na życzenie, która jest głównym postulatem pań Lempart, Suchanow oraz T
                  > woich koleżanek partyjnych jest zabijaniem dzieci.
                  > Nadal ci się coś nie zgadza?

Kłamałaś pisząc, że chcemy prawa do NIEOGRANICZONEGO zabijania dzieci.
                  Tymczasem nie postulujemy zabijania dzieci, lecz niekaralność usunięcia ciąży do 12 tygodnia, tak jak jest to rozwiązane w większości krajów demokratycznych.

• astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 13:29
                    jureek napisał:

> astra18 napisał:
                    >
                    > > Aborcja na życzenie, która jest głównym postulatem pań Lempart, Suchanow
                    > oraz T
                    > > woich koleżanek partyjnych jest zabijaniem dzieci.
                    > > Nadal ci się coś nie zgadza?
                    >
                    > Kłamałaś pisząc, że chcemy prawa do NIEOGRANICZONEGO zabijania dzieci.

> Tymczasem nie postulujemy zabijania dzieci, lecz niekaralność usunięcia ciąży d
                    > o 12 tygodnia,

To jest zabójstwo dziecka na życzenie.
                    Nie odwracaj kota ogonem erystyka.

tak jak jest to rozwiązane w większości krajów demokratycznych.

A co to znaczy "demokratycznych" w kontekście bezkarnego zabicia dziecka???
                    jaka to jest demokracja???
                    Jesteś przeciwny karze śmierci czy za?
                    >
                    • jureek Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 14:26
                      astra18 napisał:

> To jest zabójstwo dziecka na życzenie.
                      > Nie odwracaj kota ogonem erystyka.

Erystykę stosujesz Ty zrównując w warstwie językowej usunięcie zarodka do 12 tygodnia z zabójstwem narodzonego dziecka. Nawet w polskim prawie to nie jest to samo.

> tak jak jest to rozwiązane w większości krajów demokratycznych.
                      >
                      > A co to znaczy "demokratycznych" w kontekście bezkarnego zabicia dziecka???
                      > jaka to jest demokracja???

Aha, czyli w Twoim rozumieniu demokracji na świecie istnieje tylko kilka krajów demokratycznych:
                      Salwador, Chile, Dominikana, Nikaragua i Malta.

> Jesteś przeciwny karze śmierci czy za?

Jestem przeciwny.
                      • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 14:40
                        jureek napisał:

> astra18 napisał:
                        >
                        > > To jest zabójstwo dziecka na życzenie.
                        > > Nie odwracaj kota ogonem erystyka.
                        >
                        > Erystykę stosujesz Ty zrównując w warstwie językowej usunięcie zarodka do 12 ty
                        > godnia z zabójstwem narodzonego dziecka.

Zarodek 12 tygodniowy???

www.google.com/search?rlz=1C1PRFC_enPL631PL631&source=univ&tbm=isch&q=12+tydzie%C5%84+ci%C4%85%C5%BCy+zdj%C4%99cie&sa=X&ved=2ahUKEwja58iDtNfsAhXOsKQKHX4nDy4QjJkEegQIBhAB&biw=1680&bih=939#imgrc=iLqVQp9lnKgfNM
                        A czym jest usunięcie jak nie zabiciem? Jaka jest róznica w efekcie końcowym???

Nawet w polskim prawie to nie jest to
                        > samo.

No własnie o to toczy się spór.

>
                        > Aha, czyli w Twoim rozumieniu demokracji na świecie istnieje tylko kilka krajów
                        > demokratycznych:
                        > Salwador, Chile, Dominikana, Nikaragua i Malta.

Inaczej zadałam pytanie.
                        Czy demokracją jest zgoda na zabicie dziecka nienarodzonego, szczególnie w trybie "na życzenie"? To jest wg ciebie pełne pojęcie demokracji???
                        >
                        > > Jesteś przeciwny karze śmierci czy za?
                        >
                        > Jestem przeciwny.

To dlaczego popierasz zabicie dziecka "na życzenie"?
                            • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 16:41
                              astra18 napisał:

> maria421 napisała:
                              >
                              > > Astra, idzmy dalej. Aborcja to nie jest zabojstwo (bo to moze byc nieumys
                              > lne) t
                              > > ylko morderstwo z premedytacja.
                              > > Tylko dlaczego aborcja jest inaczej karana niz morderstwo z premedytacja?
                              >
                              > Oto jest pytanie !

A jaka jest Twoja odpowiedz?

Ze nalezy wprowadzic kare dozywotniego wiezienia za aborcje?

czy tez

Ze kilkutygodniowy embrion to jednak nie to samo co czlowiek?
                              • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 17:07
                                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                >
                                > > maria421 napisała:
                                > >
                                > > > Astra, idzmy dalej. Aborcja to nie jest zabojstwo (bo to moze byc n
                                > ieumys
                                > > lne) t
                                > > > ylko morderstwo z premedytacja.
                                > > > Tylko dlaczego aborcja jest inaczej karana niz morderstwo z premedy
                                > tacja?
                                > >
                                > > Oto jest pytanie !
                                >
                                > A jaka jest Twoja odpowiedz?
                                >
                                > Ze nalezy wprowadzic kare dozywotniego wiezienia za aborcje?

Ty zakwalifikowalas jako morderstwo z premedytacją. Ja uważam że to jest zabójstwo .
                                Odpowiada lekarz, ktory ma.leczyc a nie zabijać na żądanie .
                                >
                                > czy tez
                                >
                                > Ze kilkutygodniowy embrion to jednak nie to samo co czlowiek?

A 12 tygodniowy?
                                Zygota ma ochronę praw spadkowych, to co to jest jeśli nie istota ludzka?
                                • maria421 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 17:11
                                  astra18 napisał:

> Ty zakwalifikowalas jako morderstwo z premedytacją. Ja uważam że to jest zabójs
                                  > two .
                                  > Odpowiada lekarz, ktory ma.leczyc a nie zabijać na żądanie .

Ale przeciez aborcje przeprowadza sie z premedytacja, wiec jest to morderstwo.

> A 12 tygodniowy?
                                  > Zygota ma ochronę praw spadkowych, to co to jest jeśli nie istota ludzka?

Juz pytalam, ale powtorze- co plodowi z wada letalna po tym, ze ma prawo do dziedziczenia?
                                  • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 17:39
                                    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                    >

>
                                    > Ale przeciez aborcje przeprowadza sie z premedytacja, wiec jest to morderstwo.
                                    >

No skoro tak uważasz..

> > A 12 tygodniowy?
                                    > > Zygota ma ochronę praw spadkowych, to co to jest jeśli nie istota ludzka?
                                    >
                                    > Juz pytalam, ale powtorze

A ja pytałam czy 12 tygodniowy płód to zygota.
                                    Takie dzieci chce zabijać na żądanie lewica.
                                    Inni formułują to jako prawo wyboru, czyli duchowe przyzwolenie,tak jak Jurek.
                                    Nauczanie kościoła wyklucza taka możliwość .
                                    I teraz to połącz jakoś do kupy razem.

- co plodowi z wada letalna po tym, ze ma prawo do dzi
                                    > edziczenia?

A zadalas sobie pytanie dlaczego prawo nie wyklucza ? Bo zawsze lekarze mówią o prawdopodobieństwie.
                                    Dzieci z Downem również podlegają pod ten artykuł.
                                      • astra18 Re: Ciągle tylko fanatycy lewaccy na ulicach! 28.10.20, 18:23
                                        maria421 napisała:

> Astra, Ty najpierw odpowiedz na moje pytanie dlaczego - skoro aborcja to morder
                                        > stwo

Zabójstwo

- kary za nia, obojetnie czy usuwa sie embrion czy 12 tygodniowy plod, nie
                                        > sa takie same jak za zamordowanie czlowieka.

Za zabójstwo .
                                        Nie wiem dlaczego , pomimo tego że konstytucja daje prawna ochronę człowiekowi w każdej fazie rozwoju .

>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka