Dodaj do ulubionych

"Mezowie stanu"

09.11.20, 13:24
Stare, ale dopiero teraz wpadlo mi w rece :

https://www.wsieciprawdy.pl/pMagazineReleaseGetCover,2356?type=largest

W sieci prawdy" , pismo wydawane przez spolke zalozona przez SKOK Holding z kasy wyprowadzonej z polskich SKOKow do Luksemburga przez senatora PiSu Biereckiego, czyli pismo PiSowskie, robi z Kaczynskiego "meza stanu" na miare Trumpa :-))))

Ciemny lud kupuje i wierzy, ze Kaczynski, ktory (wtedy) bez zadnej odpowiedzialnosci, z tylnego siedzenia pociagal sznurkami, jest "mezem stanu" na miare prezydenta USA majacego wladze nad najwieksza armia zachodniego swiata i nad "guzikiem atomowym", prezydentem mogacym wywolywac wojny lub je konczyc, dyktowac swiatu warunki.

Glupia, nadeta megalomania.
Obserwuj wątek
        • a000000 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 17:46
          maria421 napisała:

> Tez.
          może nie mąż stanu, ale też nie byle kto.... tyle lat w polityce mało komu się udało. Pomimo przeciwności i wrogów - 40 lat na świeczniku.... Wokół burze i napory, a on spokojnie realizuje swoje.... Coś w tym jest.
          • maria421 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 18:08
            a000000 napisała:

> może nie mąż stanu, ale też nie byle kto.... tyle lat w polityce mało komu si
            > ę udało. Pomimo przeciwności i wrogów - 40 lat na świeczniku.... Wokół bur
            > ze i napory, a on spokojnie realizuje swoje.... Coś w tym jest.

Kaczynski od 40 lat, czyli od 1980 na swieczniku???
            W 1980 pies z kulawa noga o nim nie slyszal.

Kaczynski jest w polityce tak dlugo jak Tusk, ale Tusk zrobil o wiele wieksza kariere. Pomimo przeciwnosci i wrogow.

• a000000 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 18:28
              maria421 napisała:

> Kaczynski od 40 lat, czyli od 1980 na swieczniku???
              > W 1980 pies z kulawa noga o nim nie slyszal.

najwyraźniej nie jestem psem z kulawą nogą, bo ja słyszałam.

> Kaczynski jest w polityce tak dlugo jak Tusk, ale Tusk zrobil o wiele wieksza k
              > ariere. Pomimo przeciwnosci i wrogow.

Tusk o jakieś 10 lat mniej był na świeczniku. Wcześniej był mniej niż nikim. A i obecnie w polskiej polityce go nie ma. Nie licząc końca sznurków, za które z daleka pociąga. Bez odpowiedzialności.

• maria421 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 18:37
                a000000 napisała:

> najwyraźniej nie jestem psem z kulawą nogą, bo ja słyszałam.

A co Jaroslaw Kaczynski w tym 1980 roku robil i gdzie mozna bylo o tym przeczytac?

> Tusk o jakieś 10 lat mniej był na świeczniku. Wcześniej był mniej niż nikim. A
                > i obecnie w polskiej polityce go nie ma. Nie licząc końca sznurków, za które z
                > daleka pociąga. Bez odpowiedzialności.

O jakim Ty "swieczniku" na ktorym mial przez 40 lat byc J. Kaczynski mowisz??? Azerka, nie dorabiaj mu historii!

>
                >
                • a000000 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 18:43
                  maria421 napisała:

wybacz Mario, ale ja w 1980 r byłam w samym centrum strajków, znam szczegóły o których na publicznym forum mówić nie zamierzam. A więc pozwól, że się oddalę.
                  Nie chcesz wierzyć? Twoja sprawa. Za język mnie nie pociągniesz.
                  • maria421 Re: "Mezowie stanu" 09.11.20, 18:49
                    a000000 napisała:

> maria421 napisała:
                    >
                    > wybacz Mario, ale ja w 1980 r byłam w samym centrum strajków, znam szczegóły
                    > o których na publicznym forum mówić nie zamierzam. A więc pozwól, że się oddal
                    > ę.
                    > Nie chcesz wierzyć? Twoja sprawa. Za język mnie nie pociągniesz.

To moglas slyszec o Lechu Kaczynskim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka