Dodaj do ulubionych

"Durnia mamy za prezydenta"

24.01.21, 15:55
Mamy msciwa kanalie na stanowisku ministra sprawiedliwosci i prokuratora generalnego , Ziobre (ktory jest potrzebny Kaczynskiemu do utrzymania koalicji, wiec niedymisjonowalny), i mamy prezydenta ktory jest tchorzliwym glupkiem

tvn24.pl/polska/prezydent-andrzej-duda-o-prokuratorach-komentarze-politykow-4997144?fbclid=IwAR0GpHyfXDbeHidLr-cA7ryQw-9YlIfCu0kZSMwaUbvQrQ061hi7KXYN_vE
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 16:16
      maria421 napisała:

> Mamy msciwa kanalie na stanowisku ministra sprawiedliwosci i prokuratora genera
      > lnego , Ziobre (ktory jest potrzebny Kaczynskiemu do utrzymania koalicji, wiec
      > niedymisjonowalny), i mamy prezydenta ktory jest tchorzliwym glupkiem

Co znaczy "mamy"?
      Ty masz u siebie innych , i tam masz swoich.
      >
      > tvn24.pl/polska/prezydent-andrzej-duda-o-prokuratorach-komentarze-politykow-4997144?fbclid=IwAR0GpHyfXDbeHidLr-cA7ryQw-9YlIfCu0kZSMwaUbvQrQ061hi7KXYN_vE
      • maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 16:36
        astra18 napisał:

> Co znaczy "mamy"?
        > Ty masz u siebie innych , i tam masz swoich.

Tobie, wielbicielko Dudy i PiSu nie przychodzi do glowy zaden lepszy komentarz?

Jestem obywatelka Rzeczypospolitej , wiec wara Ci od odbierania mi prawa do nazywania polskich politykow tak jak chce.
        • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 17:02
          maria421 napisała:

>
          > Tobie, wielbicielko Dudy i PiSu nie przychodzi do glowy zaden lepszy komentarz?
          >
          To był zasadniczy kontekst .

> Jestem obywatelka Rzeczypospolitej , wiec wara Ci od odbierania mi prawa do naz
          > ywania polskich politykow tak jak chce.

Jesteś również obywatelka Niemiec. Nie chodzi mi o nazywanie polityków polskich, i żadnych praw ci nie odbieram.
          • maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 17:12
            Astra, ile razy nie wiesz co powiedziec, to wyciagasz argument ze ja w Polsce nie mieszkam.
            To juz jest nudne.

Rozumiem jednak ze w pelni zgadzasz sie z mysciwym Ziobra karzacym niepokornych prokuratorow zsylka na drugi koniec kraju i z Duda ktory takie praktyki popiera, a takze z genialna mysla PADa, ze jak sie prokuratorom to nie podoba to niech zawod zmienia. Na ich miejsce przyjda pokorni, posluszni i nie bedzie problemu. Dla Ziobry.

• astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 17:20
              maria421 napisała:

> Astra, ile razy nie wiesz co powiedziec, to wyciagasz argument ze ja w Polsce n
              > ie mieszkam.
              > To juz jest nudne.

To reakcja na twoje histeryczne "mamy".
              Odpowiedziałam na to na co chciałam.
              Bo jakieś tam twoje inwektywy nie robią na mnie wrażenia i nie są w tym temacie dla mnie kluczowe.
              >
              > Rozumiem jednak ze w pelni zgadzasz sie z mysciwym Ziobra karzacym niepokornych
              > prokuratorow zsylka na drugi koniec kraju

A powiedz mi Żabciu, czy w hierarchicznej strukturze jaka jest prokuratura takie delegacje są czymś nowym czy po prostu się nie orientujesz?

i z Duda ktory takie praktyki popier
              > a, a takze z genialna mysla PADa, ze jak sie prokuratorom to nie podoba to niec
              > h zawod zmienia.

Bo to jest wpisane w ten zawód.
              Delegacje .
              Poszukaj sobie.

Na ich miejsce przyjda pokorni, posluszni i nie bedzie problem
              > u. Dla Ziobry.
              >
              Na pół roku jadą, nikt na ich miejsce w macierzystym miejscu nie przychodzi .
              Żabciu droga .
              • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 17:42
                Dla Marii, w kwestii uzupełnienia:

"Delegacje prokuratorów reguluje art. 106 Ustawy o prokuraturze. Zgodnie z nim, m.in. Prokurator Generalny lub Prokurator Krajowy może delegować prokuratora powszechnej jednostki organizacyjnej  do innej jednostki organizacyjnej prokuratury, przy czym delegacja na okres dłuższy niż 6 miesięcy w ciągu roku może nastąpić tylko za zgodą prokuratora. "

• maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 19:05
                  Ziobro zeslal akurat prokuratorow z Lex Super Omnia , ( niektorych degradujac) za to, ze go krytykowali.
                  Duda na to, ze jak sie prokuratorom to nie podoba , to moga zmienic prace.

A Ty, bezmyslnie popierasz, jak wszystko co robi PiS. Taki zamordyzm zwolennikom "dobrej zmiany" najwyrazniej pasuje.

P.S. bede mowila o polskich politykach tak jak chce, wiec nie trac czasu na powtarzanie ciagle tego samego argumentu ze nie mieszkam w Polsce.
                  • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 24.01.21, 20:08
                    maria421 napisała:

> Ziobro zeslal akurat prokuratorow z Lex Super Omnia , ( niektorych degradujac)
                    > za to, ze go krytykowali.

Ale to jest ICH wersja.
                    Co z tymi którzy byli delegowani w poprzednich latach, za innych rządów.

> Duda na to, ze jak sie prokuratorom to nie podoba , to moga zmienic prace.

JAk im się nie podobaly wcześniejsze ustawy, w których o tym mowa, zaczynając pracę w prokuraturze, to rezczywiście mogli wcześniej nie podejmować tej pracy.
                    >
                    > A Ty, bezmyslnie popierasz, jak wszystko co robi PiS.

A ty bezmyślnie klepiesz to co mówi jedna strona.

Taki zamordyzm zwolenniko
                    > m "dobrej zmiany" najwyrazniej pasuje.

No to ten zamordyzm trwa od początków lat 90 tych:)

>
                    >
                    > P.S. bede mowila o polskich politykach tak jak chce,

A ktos ci broni?:)

wiec nie trac czasu na pow
                    > tarzanie ciagle tego samego argumentu ze nie mieszkam w Polsce.

Pomyliłaś argumenty.
                    Mój dotyczył użytego przez ciebie słowa "mamy". Masz tam, u siebie, w Reichu.
                    • maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 25.01.21, 09:00
                      Astra, jak bym Cie poprosila o przyklad takiego zamordyzmu za czasow poprzednich rzadow, to bys nie potrafila podac, wiec po co kombinujesz?

Brak Ci odwagi zeby jawnie pochwalic PiSi zamordyzm?

Uparlas sie jak krnabrne dziecko przy "mamy", jakbys nie wiedziala ze "Durnia mamy za prezydenta" to jest cytat, nie ja to wymyslilam. Chcesz zebym koniecznie napisala "durnia MACIE" za prezydenta"? To by Ci dalo satysfakcje? No wiec Durnia MACIE za prezydenta, i Ty, Twoim wyborem dwa razy sie do tego przyczynilas.
                      Dumna jestes?

• astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 25.01.21, 13:53
                        maria421 napisała:

> Astra, jak bym Cie poprosila o przyklad takiego zamordyzmu za czasow poprzednic
                        > h rzadow, to bys nie potrafila podac, wiec po co kombinujesz?

Jakiego zamordyzmu? Delegacji prokuratorów?
                        >
                        > Brak Ci odwagi zeby jawnie pochwalic PiSi zamordyzm?

Nie wpadaj w niemerytoryczne, histeryczne tony bo mnie to tylko śmieszy.
                        >
                        > Uparlas sie jak krnabrne dziecko przy "mamy"

Mamy, dla niektórych, my, tutaj, bo bezpośrednio odczuwalne lub nie, są skutki w Polsce.

, jakbys nie wiedziala ze "Durnia m
                        > amy za prezydenta" to jest cytat, nie ja to wymyslilam.

Ale mnie nie interesuje czy to cytat, czy ty tak go nazywasz.
                        Ciągle nie kumasz.

Chcesz zebym koniecznie
                        > napisala "durnia MACIE" za prezydenta"?

Powtarzam, mało mnie interesują twoje lub kogoś innego, inwektywy.

To by Ci dalo satysfakcje? No wiec Dur
                        > nia MACIE za prezydenta, i Ty, Twoim wyborem dwa razy sie do tego przyczynilas.
                        > Dumna jestes?

JAk sobie pomyślę że Kidawa miałąby być prezdĘtką - dętką, lub ten pacan Trzask, co ma z pamięcią kłopot, to duma mnie rozpiera. Tak.
                        A Ty ciągle w traumie od 2015 roku.
                        >
                        >
                        • maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 25.01.21, 17:20
                          Astra, tak naprawde to nie trudno wykumac o co Ci chodzi :-) Chodzi Ci jak zwykle, ze Twoj ukochany prezydent na ktorego 2 razy glosowalas, jak tez caly PiS z przystawkami (Ziobro), na ktorych tez 2 razy glosowalas, maja zawsze racje. Czy lamia prawo, czy naduzywaja wladzy, czy klamia w zywe oczy, czy sieja pogarde, dla Ciebie sa zawsze najwspanialsi.

Zalosne.
                          • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 25.01.21, 19:36
                            maria421 napisała:

> Astra, tak naprawde to nie trudno wykumac o co Ci chodzi :-) Chodzi Ci jak zwyk
                            > le, ze Twoj ukochany prezydent na ktorego 2 razy glosowalas, jak tez caly PiS z
                            > przystawkami (Ziobro), na ktorych tez 2 razy glosowalas, maja zawsze racje.
                            > Czy lamia prawo, czy naduzywaja wladzy, czy klamia w zywe oczy, czy sieja pogar
                            > de, dla Ciebie sa zawsze najwspanialsi.
                            >
                            No popatrz, tak nadużywają a ich drugi raz wybierają:) a ci "najwspanialsi" dla ciebie albo kończą na paletach albo lądują w szatni .
                            Normalnie zamordyzm:)

> Zalosne.

Ech, histeria:)
                            • maria421 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 26.01.21, 10:18
                              Astra czuje sie silna poparciem innych durni ktorzy tego durnia ponownie wybrali.

Po skonczonej kadencji Duda chetnie skonczylby w takiej "szatni" :-) Ale kto by go tam chcial?
                              Podlizywal sie Trumpowi, a teraz co? Z Fortu Trump Fort Biden zrobi ten Twoj geniusz?
                              • astra18 Re: "Durnia mamy za prezydenta" 26.01.21, 10:28
                                maria421 napisała:

> Astra czuje sie silna poparciem innych durni ktorzy tego durnia ponownie wybral
                                > i.
                                >
                                A inni durnie siedzą i ze zgryzoty żółć wylewają:)

> Po skonczonej kadencji Duda chetnie skonczylby w takiej "szatni" :-) Ale kto by
                                > go tam chcial?
                                > Podlizywal sie Trumpowi, a teraz co? Z Fortu Trump Fort Biden zrobi ten Twoj ge
                                > niusz?

Nie wiem co zrobi, marynarki na szczęście mu nie zakładał, a tamten i tak wskazał o którego Donalda za dużo:)
                                Ha ha, niezły ubaw był:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka