Dodaj do ulubionych

TVPiS osiagnela szczyt perfidii

11.02.21, 09:05
oto co ta szczujnia napisala:

"niemieckie media nie chcą płacić składki na polską służbę zdrowia, kulturę na zabytki"

Jak trzeba byc perfidnym , zeby dostajac 2 miliardy rocznie z pieniedzy podatnikow, z pieniedzy ktore mogly pojsc na walke z rakiem, uprawiac taka propagande? Jak trzeba byc glupim, zeby sie na taka propagande dac nabrac?

Wczorajszy dzien byl dla PiSiej szczujni tym, o czym oni marza- wszystkie wolne media zamilkly, i tylko "jedynie sluszne" PiSowskie media mogly glosic swoja "prawde".

Krystyna Pawlowicz powiedziala w 2019 do dziennikarza " a po wakacjach zajmiemy sie wami". Troche wiecej czasu minelo, ale widac ze owczesne PiSie plany sa konsekwentnie realizowane.

Obserwuj wątek
    • jureek Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 11.02.21, 12:10
      Ten wczorajszy "strajk" mediów to nie było dla mnie nic nowego. Od wielu już lat tak mam, że z polskich programów mam wybór ograniczony do TVP Polonia i TVP Info. Zaś wczoraj po godzinie 19 wybór ten stał się jeszcze bardziej ograniczony, bo obie te stacje pokazywały mszę smoleńską. I tak to wygląda. Co miesiąc msza smoleńska, raz w roku msza w rocznicę śmierci matki Kaczyńskiego. Takie rytuały.
      • maria421 Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 11.02.21, 12:26
        jureek napisał:

> Ten wczorajszy "strajk" mediów to nie było dla mnie nic nowego. Od wielu już la
        > t tak mam, że z polskich programów mam wybór ograniczony do TVP Polonia i TVP I
        > nfo. Zaś wczoraj po godzinie 19 wybór ten stał się jeszcze bardziej ograniczony
        > , bo obie te stacje pokazywały mszę smoleńską. I tak to wygląda. Co miesiąc msz
        > a smoleńska, raz w roku msza w rocznicę śmierci matki Kaczyńskiego. Takie rytua
        > ły.

Ale mozesz miec dostep przez internet, a tego wczoraj nie bylo.
        • jureek Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 11.02.21, 12:37
          maria421 napisała:

> Ale mozesz miec dostep przez internet, a tego wczoraj nie bylo.

Protest zauważyłem zaraz po przebudzeniu, gdy włączyłem radio TOK FM. Przełączyłem na DLF i dzięki temu dowiedziałem się chociaż, co dzieje się na świecie. Dzisiaj już pozostałem przy DLF.
          W internecie znalazłem komentarz Pauliny Młynarskiej, pod którym podpisuję się obiema rękami:

Wczoraj, jak wielu i wiele z Was, mocno wspierałam protest prywatnych mediów. Ale dziś, mam zarządzającym nimi osobom coś do powiedzenia. Przez ostatnich kilkanaście lat, to Wy wolne, prywatne telewizje przyczyniałyście się walnie do ogłupiania ludzi, do oduczania ich myślenia, poprawnego mówienia po polsku, szukania wzorców wśród ludzi, którzy coś w życiu osiągneli. Pozbyłyście się wielkiej części ciekawych osobowości, albo zepchnęłyście je na drugi plan. Treści dotyczące kobiet, które emitujecie, często zwyczajnie urągają naszej inteligencji i sprowadzają się do powierzchowności, do pustego „ple, ple”. Uporczywie utrwalacie stereotypy dotyczące płci. Ścigacie się na to co by tu jeszcze głupszego zakupić na licencji i jakiego by tu głupola uczynić wielką gwiazdą. Nawet książki już nie można u Was pokazać bez płacenia kasiory, a skąd wydawnictwa mają ją niby brać? Dla oglądalności i taniej jatki, latami dawałyście pole faszystowskim kreaturom, które dziś cieszą się, bo w zasadzie rządzą. W ogromnej mierze same ściągnęłyście na siebie to co się dzieje. Ludzie, których się ogłupiło taniochą, mogą nie rozumieć, że wolność słowa to cenny skarb. Dziękuję za uwagę.

No i jeszcze w ramach luźnych skojarzeń przypomnę wystąpienie Reicha-Ranickiego, gdy odmówił przyjęcia nagrody:
          www.youtube.com/watch?v=jsbhA64PvwA
    • maria421 Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 12.02.21, 09:16
      Wracaja wspomnienia dziecinstwa jak sie slyszy takie teksty :

"Miasta, gminy i wsie. Miliony ludzi, mnóstwo ważnych tematów i jeden wspólny cel (...) Jak Polska długa i szeroka, niezależnie, czy na północy, południu, wschodzie lub zachodzie na spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą przychodzą tłumy. Wyborcy z dumą pokazują swoje poparcie, bo wiedzą, o co toczy się gra" - słyszeli widzowie "Wiadomości". W tle emitowano wówczas wzniosłą muzykę.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26780458,fakty-tvn-pokazaly-jak-w-praktyce-wyglada-misja-tvp-zebraly.html#do_w=58&do_v=132&do_a=377&s=BoxOpImg14

Ale wedlug zwolennikow "dobrej zmiany" ostatnie wybory prezydenckie byly uczciwe....
      • jureek Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 12.02.21, 21:25
        maria421 napisała:

> A tu TVPiS osiagnela szczyt chamstwa wstawiajac przed oredziem Marszalka Senatu
        > plansze "Tu mial byc twoj ulubiony mecz":
        >
        > www.youtube.com/watch?v=YLRgmBvJDjk

Mnie to rozśmieszyło. Dobry trolling nie jest zły
        • maria421 Re: TVPiS osiagnela szczyt perfidii 13.02.21, 08:19
          jureek napisał:

> Mnie to rozśmieszyło. Dobry trolling nie jest zły

Najlepiej skomentowal to M. Matczak :

Nasza przestrzeń publiczna ewoluuje w kierunku przedszkola. Akcja z napisem przed orędziem Marszałka Senatu jest symptomem problemu głębszego: mamy nowe elity o mentalności nastolatków. Piszą coś głupiego na tablicy przed wejściem nauczyciela do klasy i są z siebie bardzo dumne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka