Dodaj do ulubionych

"Czlowiek Wolnosci 2020"

26.02.21, 09:21
prowincjonalny cwaniaczek nie wahajacy sie oszukac nawet wlasnego krewniaka :

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,178492,26825282,tasmy-obajtka-brudne-interesy-w-zawrotnej-karierze-prezesa.html#s=BoxOpImg4
Czy wsrod PiSowcow lub PiSich nominatow jest ktos uczciwy?
Obserwuj wątek
    • stephen_s Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 01.03.21, 08:13
      Obserwowałem przez weekend PiSowskie próby bronienia Obajtka. Znowu uciekają w bezczelność: nie ma sensu zajmować się sprawą, nagrania to jakieś kawałki nie wiadomo skąd i z kiedy, w dodatku zmanipulowane, a w ogóle to wszystko działo się za rządów PO, więc to ich wina...

A już najbardziej bezczelnym argumentem jest to, że Obajtek przeklina, bo cierpi na zespół Tourette'a. Jasne. Ciekawe, że kiedy przemawia publicznie, to nie przeklina...
      • maria421 Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 01.03.21, 08:29
        Obajtek cierpi na zespol Tourette´a, Morawiecki na syndrom Delbrücka.

Wulgarny jezyk Obajtka jak i fantazje Morawieckiego na temat jego wlasnej osoby , nie sa jednak najwiekszym problemem.

Problemem jest, ze PiS swoich chroni przy uzyciu tak ziobrowej prokuratury, jak i PiSowskich mediow.
        Gdyby PiSowi udalo sie przejecie czy wykonczenie niezaleznych mediow, to Polacy nie mieliby szans zeby sie dowiedziec o takich przekretach.
    • maria421 Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 01.03.21, 08:31
      Koleżanka z pracy w gminie Pcim - prezesem Lotosu, krewna wspólnika - wiceprezesem Energa-Obrót, kuzyn w Tauronie, a brat obecnego prezesa Orlenu - szefem regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych. Oto jak bliscy i znajomi Daniela Obajtka robią kariery za "dobrej zmiany"

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26834696,szkola-kariery-daniela-obajtka-bliscy-i-znajomi-prezesa-orlenu.html#s=BoxOpImg4
    • maria421 Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 16.03.21, 10:37
      Obajtek wystapi do CBA (7 bylych pracownikow na intratnych posadach w Orlenie) o sprawdzenie pochodzenia swego majatku :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26885352,daniel-obajtek-zlozy-do-cba-wniosek-o-skontrolowanie-swojego.html#s=BoxOpMT

MAFIA w calej krasie.
    • jureek Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 17.03.21, 11:20
      No i zaczęło się ocieplanie wizerunku Obajtka. Nawet WP bierze w tym udział.

W grudniu 1994 r. „Rzeczpospolita” donosiła: „Daniel Obajtek, uczeń IV klasy Technikum Weterynaryjnego z Nowego Targu, przewodniczący niedawno wybranej Krajowej Rady Młodzieży Samorządów Uczniowskich, został po raz drugi wyrzucony ze szkoły. Dyrektor zarzuca mu: destabilizację samorządu, szkalowanie dobrego imienia wychowawcy, szantażowanie rady pedagogicznej, korzystanie z pomieszczeń samorządu do celów prywatnych (a właściwie przenocowanie pijanych absolwentów), uchylanie się od przedstawienia pełnego rozliczenia z działalności gospodarczej samorządu, notoryczne kłamstwa i arogancję w stosunku do nauczycieli, niewypełnianie podstawowych obowiązków ucznia (nieobecności i wyniki w nauce)“.

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/daniel-obajtek-skonczyl-studia-w-orlenie/8ge0e1e,79cfc278
      • maria421 Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 17.03.21, 11:33
        Giertych swietnie, po swojemu, skomentowal MBA Obajtka :

W mojej kancelarii powołałem Instytut Prawa Wszelkiego. Szacowne grono Senatu Instytutu postanowiło poprosić mnie o podjęcie się roli głównego wykładowcy Instytutu. Łączy się to z uzyskaniem tytułu profesora.
        Tak więc od dziś proszę się do mnie zwracać zgodnie z moją nową rangą.

;-)

• maria421 Re: "Czlowiek Wolnosci 2020" 17.03.21, 13:15
      katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,26889948,byly-ksiadz-tymoteusz-szydlo-odnalazl-sie-w-firmie-zwiazanej.html?fbclid=IwAR2tNxKnnzkl2xJ7tIz-luTi48IpGXuuea5A4ZPlPTmx27oKXFoRMoGqrGY

Podobno Daniel Obajtek to jakis krewniak Beaty Szydlo. Prawda to?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka